|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Mam jakies dziwne przeczucie ze Byzdra musi sie zajebiscie pierdolic...hmm kolezanka,zapytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
przestan pierdolic jak potluczony. co mam napisac ? "NIC SIĘ NIE STAŁO" ???? graja kupe i tyle. chyba ciut wiecej mozna wymagac od druzyny ktora gra w 1/2 MŚ to ty przestan pierdolic typowy polski hater nie podoba sie to nie ogladaj - chcialbym zeby kiedys te chujki pilkarzyki doszli do polfinalu MS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
trener już powinien wypuścić zmienniczki myśląc o meczu o brąz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
kolejne 5 min bez gola, ale przeciez one juz osiagnely 300% No zdecydowanie osiągnęły już dużo więcej niż powinny ale to nie usprawiedliwia bardzo słabej gry dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
przestan pierdolic jak potluczony. co mam napisac ? "NIC SIĘ NIE STAŁO" ???? graja kupe i tyle. chyba ciut wiecej mozna wymagac od druzyny ktora gra w 1/2 MŚ to ty przestan pierdolic typowy polski hater nie podoba sie to nie ogladaj - chcialbym zeby kiedys te chujki pilkarzyki doszli do polfinalu MS masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
kolejne 5 min bez gola, ale przeciez one juz osiagnely 300% Walduś typowe Polactwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów dokladnie a przyznasz ze jednak wiecej mozna teoretycznie od nich oczekiwac biorac pod uwage ze graja w jakis tam klubach i ze jednak czesciej sie pojawiali w ostatnich latach na duzych imprezach niz pilkarki reczne ktorych wystep w MS to juz byl bialy kruk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Już prawie 40 minuta meczu i 7 bramek to nie jest normalne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
przestan pierdolic jak potluczony. co mam napisac ? "NIC SIĘ NIE STAŁO" ???? graja kupe i tyle. chyba ciut wiecej mozna wymagac od druzyny ktora gra w 1/2 MŚ to ty przestan pierdolic typowy polski hater nie podoba sie to nie ogladaj - chcialbym zeby kiedys te chujki pilkarzyki doszli do polfinalu MS nie podoba sie, ale ogladal bede, bo kocham ogladac mecze w roznych dyscyplinach, szczegolnie jak gra Polska i jesli graja chujowo to bede o tym pisal. stwierdzam fakty, a Ty to nazywasz hatem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ale wlasnie problem polega na tym ze one nie graja az tak zle jak wskazuje wynik
mega skutecznosc bramkarek i sporo stresu w ataku chyba przyznasz ze kilka jak nie kilkanascie slupkow i poprzeczek to jednak nie czeste zjawisko a strzal jednak niecelny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów dokladnie a przyznasz ze jednak wiecej mozna teoretycznie od nich oczekiwac biorac pod uwage ze graja w jakis tam klubach i ze jednak czesciej sie pojawiali w ostatnich latach na duzych imprezach niz pilkarki reczne ktorych wystep w MS to juz byl bialy kruk oczywiście że więcej, stąd ta wielka krytyka, żebyśmy byli jakimś wypierdkiem wielkości san marino bez historii w piłce nożnej to każdy miałby to w dupie że przegrywają , ale mamy piłkarzy w najsilniejszych ligach na świecie dlatego każdego bierze wkurw jak patrzy na tę patologie co grają
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
narzekacie  sie zgadza to najwazniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2013
Posty: 6,903 |
masz 35 lat , nawet jakbyś żył 100 to nie dożyjesz takich czasów dokladnie a przyznasz ze jednak wiecej mozna teoretycznie od nich oczekiwac biorac pod uwage ze graja w jakis tam klubach i ze jednak czesciej sie pojawiali w ostatnich latach na duzych imprezach niz pilkarki reczne ktorych wystep w MS to juz byl bialy kruk lol przecież to baby grają gdzie wynik to często loteria, nie porównuj to do jakiegokolwiek sportu mężczyzn...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716 Likes: 10 |
narzekacie  sie zgadza to najwazniejsze to ile dolarów wygrałeś że taki zaciesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Najbardziej szkoda że mi sie wydaje że Serbki były dzisiaj do ogrania. Moim zdaniem zadecydowało pierwsze parę minut wtedy było długo 1-1 i można było odskoczyć i Serbki by sie zagotowały
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
narzekacie  sie zgadza to najwazniejsze to ile dolarów wygrałeś że taki zaciesz +400 na czysto kurs byl jaki byl ale peffka to peffka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
lol przecież to baby grają gdzie wynik to często loteria, nie porównuj to do jakiegokolwiek sportu mężczyzn... a widzisz bo np. biatlon czy biegi narciarskie obstawiam glownie kobitki bo jest o wiele bardziej przewidywalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
oby sie dziewczyny psychicznie odbudowaly do meczu o braz, choc o ten bedzie cholernie ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
oby sie dziewczyny psychicznie odbudowaly do meczu o braz, choc o ten bedzie cholernie ciezko mysle ze bedzie 4 miejsce ale to moze i dobrze bo inaczej nasze media jak zwykle co turniej by liczyly na zloto i spinaly by dziewczyny tak jak w biatlonie dzieczyny zaczely cos tam biegac to od razu aspiracje medalowe sie zrobily i na MS wyszedl klops 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|