|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
Wypłacał ostatnio ktoś od nich na banka?Ile idzie wypłata? Wcześniej na drugi dzień już miałem.Teraz chyba jakieś problemy drobne mają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,506 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,506 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Ponoć im elfy w hu.... grają, poczekamy zobaczymy jak to wyjdzie bo też wczoraj zleciłem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Coraz bardziej walą w nie powiem co z tymi promocjami... Obróciłem i wpłaciłem 50 ziko na Mega Fortune a tu spinów nie ma a nikt nie raczy odpowiedzieć na maila bo czat oczywiście offline. To samo wczoraj z Unibet [ adserving.unibet.com] miałem teź obrót zrobiony a dziś miały być spiny na Mega Fortune i też cisza. Jak sobie nie radzą z promocjami to niech dadzą sobie z tym spokój.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Coraz bardziej walą w nie powiem co z tymi promocjami... Obróciłem i wpłaciłem 50 ziko na Mega Fortune a tu spinów nie ma a nikt nie raczy odpowiedzieć na maila bo czat oczywiście offline. To samo wczoraj z Unibet [ adserving.unibet.com] miałem teź obrót zrobiony a dziś miały być spiny na Mega Fortune i też cisza. Jak sobie nie radzą z promocjami to niech dadzą sobie z tym spokój. Po interwencjach na chatach spiny dopisane i tu i tu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2009
Posty: 855 |
a w tych loteriach na ComeOn [ referencemen.com] co są spiny do wygrania,wygrał ktoś kiedyś z was? Kupuję po kilka tysięcy losów i nigdy mnie nie wylosowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,506 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,506 Likes: 11 |
Dwa razy ,ale to na poczatku.Pozniej juz nie kupowalem bo wole sobie normalnie punkty wymieniac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2011
Posty: 79 |
a jak tu bedzie z wartością jednego spina? ^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
o co chodzi w tej promocji? bo wygrałem 60 zł w 1 spinie na Starburst ale spinow brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2011
Posty: 79 |
o co chodzi w tej promocji? bo wygrałem 60 zł w 1 spinie na Starburst ale spinow brak. przejdz do "Moje konto" i tam na dole powinien pokazac sie pasek  a na nim bedzie pisac cos w stylu" gratulacje wygrales 10 spinaw na gre ............. kliknij aby zagrac teraz" ;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|