|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
NATIONAL LEAGUE
10.05 PM ET San Francisco (40-39, 17-19 away) San Diego (42-37, 22-22 home) SFO: Hennessey(3-1, 2.59 ERA) SDG: Williams(3-1, 3.27 ERA)
INTERLEAGUE
1.20 PM ET NY Mets (47-32, 25-17 away) NY Yankees (45-32, 25-16 home) NYM: Trachsel(6-4, 4.82 ERA) NYY: Johnson(9-6, 4.84 ERA)
1.20 PM ET White Sox (52-27, 23-16 away) Cubs (29-50, 13-24 home) CHW: Vazquez(8-4, 5.00 ERA) CHC: Maddux(7-8, 4.94 ERA)
1.20 PM ET Houston (38-42, 13-24 away) Texas (41-39, 21-21 home) HOU: Buchholz(4-6, 5.81 ERA) TEX: Wasdin(1-0, 3.38 ERA)
4.05 PM ET LA Dodgers (41-38, 18-22 away) LA Angels (35-44, 17-23 home) LAD: Hendrickson(4-8, 3.81 ERA) LAA: Escobar(5-9, 4.13 ERA)
4.05 PM ET Arizona (38-42, 19-19 away) Oakland (42-37, 21-16 home) ARI: Batista(7-5, 5.21 ERA) OAK: Loaiza(3-4, 6.34 ERA)
4.07 PM ET Philadelphia (36-43, 18-20 away) Toronto (45-34, 28-16 home) PHI: Lidle(4-6, 5.11 ERA) TOR: Taubenheim(1-4, 4.72 ERA)
6.05 PM ET Boston (48-29, 21-19 away) Florida (35-41, 18-18 home) BOS: Wakefield(5-8, 3.86 ERA) FLA: Moehler(5-6, 6.55 ERA)
6.10 PM ET Cleveland (35-43, 15-24 away) Cincinnati (44-36, 20-20 home) CLE: Lee(7-5, 4.61 ERA) CIN: Mays(0-4, 7.36 ERA)
7.05 PM ET Baltimore (37-44, 13-23 away) Atlanta (34-46, 15-20 home) BAL: Ortiz(0-5, 7.54 ERA) ATL: Hudson(6-7, 4.27 ERA)
7.05 PM ET Tampa Bay (35-45, 17-28 away) Washington (33-48, 15-20 home) TAM: Shields(4-1, 4.37 ERA) WAS: Hernandez(6-8, 5.57 ERA)
7.05 PM ET Detroit (55-25, 29-11 away) Pittsburgh (27-54, 19-23 home) DET: Bonderman(7-4, 3.65 ERA) PIT: Gorzelanny(0-0, 0.00 ERA)
7.10 PM ET Milwaukee (40-41, 15-24 away) Minnesota (43-35, 28-10 home) MIL: Capuano(9-4, 3.10 ERA) MIN: Silva(4-8, 6.43 ERA)
7.15 PM ET Kansas City (26-52, 11-32 away) St. Louis (43-35, 25-16 home) KAN: Redman(5-4, 5.35 ERA) STL: Ponson(4-3, 4.95 ERA)
10.05 PM ET Colorado (41-38, 21-20 away) Seattle (41-40, 22-18 home) COL: Kim(5-4, 4.31 ERA) SEA: Pineiro(6-7, 5.38 ERA)
10.05 PM ET San Francisco (40-39, 17-19 away) San Diego (42-37, 22-22 home) SFO: Cain(6-6, 5.20 ERA) SDG: Thompson(3-2, 4.30 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
Minnesota ma serię 8W, ale teraz grają u siebie, gdzie mają bilans 28-10 (najlepszy w całej majors). Mimo wszystko starter Milwaukee - C.Capuano (9-4, 3.10 "Capuano has a 2-0 record with a 1.32 ERA for his career against Minnesota")wydaje się lepszy od C.Silva (4-8, 6.43) z Minnesoty. Czas rozpocząć progresję na Lost Minnesoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
10.05 PM ET San Francisco (40-39, 17-19 away) San Diego (42-37, 22-22 home) SFO: Cain(6-6, 5.20 ERA) SDG: Thompson(3-2, 4.30 ERA) Ten drugi mecz SF - SD też NL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
N.Y. Mets-N.Y. Yankees dalej poluję na over w meczu Yankesów, over 9.5 2.05/4j
Arizona-Oakland Wczoraj gospodarze przegrali 4-6 dlatego postawię dzisiaj na ich wygraną. 1.63/1j
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357 |
N.Y. Mets-N.Y. Yankees dalej poluję na over w meczu Yankesów, over 9.5 2.05/4j Gratki: 8:2 po 6 innings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Baltimore-Atlanta Atlanta 9 meczy bez overa, wiec tak jak niektórzy gram over 9 1.80/1j
Kansas City-St. Louis wczoraj przegrana gospodarzy więc dzisiaj zagrałem na STL 1.45/2j
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
St.Louis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
postawiłem symboliczną stawke na Crydinals <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> powód takiego typku był w zasadzie jeden. Uznałem, ze każde - nawet największe - frajerstwo ma tez swoje granice. Po wczorajszej porażce z KC dziś wtopa jest wręcz niemożliwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ALe powiem szczerze - cholernie się cieszę z wygranej ROYALS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wstaje rano i sprawdzam wyniki... kurcze, chyba pierwszy raz w życiu autentycznie się ucieszyłem widząc ,że nie trafiłem typka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
ja już na jakiś dłuższy czas odpuszam sobie stawianie na St.Louis bądź przeciwn nim. Nawet nie będą tykał analizy takich spotkań. Alę za każdym razem będą z wszytskich sił zaciskał kciuki za zwyciestwo druzyny przeciw której będą grali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234 |
Czemu St.Louis teraz taka graja slabo??? wrocil ten Pujols? o co tam chodzi???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Pujols już wrócił i nawet dobrze odbijał. Niestety nie mogą się pozbierać od czasu przegranych meczy z CHW i DET. Punkty zdobywają, ale to miotacze dają ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
N.Y. Mets-N.Y. Yankees 8-3 over 9.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,2j
Arizona-Oakland 7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Baltimore-Atlanta 7-4 over 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,80j
Kansas City-St. Louis 8-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j --- Bilans typów MLB 203W-159L-12R +47,35j
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
Witam.Od rana zastanawiam sie nad spotkaniem CUBS-CWS linia 6.5.Starterzy ze statystykami typowo under,ale linia 6.5 kusi,oj kusi.A wszyscy zdaja sobie sprawe jakie warunki panuja w Chicago,1 inn i pozamiatane.Drugie spotkanie ktore zakloca niedzielny poranek to ATL-BAL z linia 9.5.Statystyki pitcherow ze wskazaniem na over 14 over/9 under,ostatnie 3 spotkania 3 over/3 under.Po ostatniej serii ATL bodajze 7 under,dzis w nocy over i to mnie niepokoi.Do wieczora mam jeszcze troche czasu, moze cos sie urodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
STL zaskakuję słabą formą, miotacze spisują się beznadziejnie, czyżby jakieś konflikty w drużynie? Po powrócie Pujolsa miało się wszystko odmienić, seria poraek trwa, jakoś zbytnio nie wierzę w trzecią porażkę z rzeu z KC (czy to jets realne przegrać 3 razy z KC? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
STL 8/10 @1.47 GB
Seria 9 zwycięstw Minnesoty dalej potrwa? Jakoś mnie to nie przekonuje, dzisiaj rzuca u nich fenomenalny miotacz - Liriano (8-1, 2.21), pytanie tylko jak długo seria minnesoty może trwać? Milwaukee w końcu nie jest aż takie słabe żeby wystawiać na nich 3.30 (!!!), mimo iż rzuca Liriano, typ e wzeględu na prełamanie serii Minnesoty oraz ze wględu na tak wysoki kurs.
MIL 2/10 @3.30 GB
Okland wczoraj zapomniało o co chodzi w baseballu, do połowy 7 inningu bez żądnego hita (!) potem się chłopaki rozkręcili, było jednak za późno. W decydującym 7 inngu po błędach w obronie stracili 6 pktów, było już za późno na odrabianie...Dzisiaj tych błedów nie będzie
OAK 5/10 @1.72 GB
Detroit. W nich wierze aż do końca, nawet w ich mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kurs napewno wart ryzyka. Ale tzreba się przyjżeć głębiej dzisiejszemu meczowi z Pitsburgiem, jak dla mnie jedną z najgorszych ekip w MLB. Wczorajsza porażka Detroit dzisiaj się nie powinna powtórzyć. Wczoraj ciągle hity, bazy i wszystko na marne zbyt wiele niewykorzystanych szans. Dzisiaj w Detroit rzuca Miner, więc jedno jest pewne zawodnicy gosodarzy za dużo sobie nie poodbijają.
DET 6/10 1.52 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663 |
post wyżej do kasacji...dni mi się pomyliły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|