Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#611249 01/07/2006 06:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
NATIONAL LEAGUE

10.05 PM ET
San Francisco (40-39, 17-19 away)
San Diego (42-37, 22-22 home)
SFO: Hennessey(3-1, 2.59 ERA)
SDG: Williams(3-1, 3.27 ERA)

INTERLEAGUE

1.20 PM ET
NY Mets (47-32, 25-17 away)
NY Yankees (45-32, 25-16 home)
NYM: Trachsel(6-4, 4.82 ERA)
NYY: Johnson(9-6, 4.84 ERA)

1.20 PM ET
White Sox (52-27, 23-16 away)
Cubs (29-50, 13-24 home)
CHW: Vazquez(8-4, 5.00 ERA)
CHC: Maddux(7-8, 4.94 ERA)

1.20 PM ET
Houston (38-42, 13-24 away)
Texas (41-39, 21-21 home)
HOU: Buchholz(4-6, 5.81 ERA)
TEX: Wasdin(1-0, 3.38 ERA)

4.05 PM ET
LA Dodgers (41-38, 18-22 away)
LA Angels (35-44, 17-23 home)
LAD: Hendrickson(4-8, 3.81 ERA)
LAA: Escobar(5-9, 4.13 ERA)

4.05 PM ET
Arizona (38-42, 19-19 away)
Oakland (42-37, 21-16 home)
ARI: Batista(7-5, 5.21 ERA)
OAK: Loaiza(3-4, 6.34 ERA)

4.07 PM ET
Philadelphia (36-43, 18-20 away)
Toronto (45-34, 28-16 home)
PHI: Lidle(4-6, 5.11 ERA)
TOR: Taubenheim(1-4, 4.72 ERA)

6.05 PM ET
Boston (48-29, 21-19 away)
Florida (35-41, 18-18 home)
BOS: Wakefield(5-8, 3.86 ERA)
FLA: Moehler(5-6, 6.55 ERA)

6.10 PM ET
Cleveland (35-43, 15-24 away)
Cincinnati (44-36, 20-20 home)
CLE: Lee(7-5, 4.61 ERA)
CIN: Mays(0-4, 7.36 ERA)

7.05 PM ET
Baltimore (37-44, 13-23 away)
Atlanta (34-46, 15-20 home)
BAL: Ortiz(0-5, 7.54 ERA)
ATL: Hudson(6-7, 4.27 ERA)

7.05 PM ET
Tampa Bay (35-45, 17-28 away)
Washington (33-48, 15-20 home)
TAM: Shields(4-1, 4.37 ERA)
WAS: Hernandez(6-8, 5.57 ERA)

7.05 PM ET
Detroit (55-25, 29-11 away)
Pittsburgh (27-54, 19-23 home)
DET: Bonderman(7-4, 3.65 ERA)
PIT: Gorzelanny(0-0, 0.00 ERA)

7.10 PM ET
Milwaukee (40-41, 15-24 away)
Minnesota (43-35, 28-10 home)
MIL: Capuano(9-4, 3.10 ERA)
MIN: Silva(4-8, 6.43 ERA)

7.15 PM ET
Kansas City (26-52, 11-32 away)
St. Louis (43-35, 25-16 home)
KAN: Redman(5-4, 5.35 ERA)
STL: Ponson(4-3, 4.95 ERA)

10.05 PM ET
Colorado (41-38, 21-20 away)
Seattle (41-40, 22-18 home)
COL: Kim(5-4, 4.31 ERA)
SEA: Pineiro(6-7, 5.38 ERA)

10.05 PM ET
San Francisco (40-39, 17-19 away)
San Diego (42-37, 22-22 home)
SFO: Cain(6-6, 5.20 ERA)
SDG: Thompson(3-2, 4.30 ERA)

Bonus: Unibet
#611250 01/07/2006 16:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Minnesota ma serię 8W, ale teraz grają u siebie, gdzie mają bilans 28-10 (najlepszy w całej majors). Mimo wszystko starter Milwaukee - C.Capuano (9-4, 3.10 "Capuano has a 2-0 record with a 1.32 ERA for his career against Minnesota")wydaje się lepszy od C.Silva (4-8, 6.43) z Minnesoty. Czas rozpocząć progresję na Lost Minnesoty.

#611251 01/07/2006 16:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Quote
10.05 PM ET
San Francisco (40-39, 17-19 away)
San Diego (42-37, 22-22 home)
SFO: Cain(6-6, 5.20 ERA)
SDG: Thompson(3-2, 4.30 ERA)

Ten drugi mecz SF - SD też NL.

#611252 01/07/2006 17:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
N.Y. Mets-N.Y. Yankees
dalej poluję na over w meczu Yankesów, over 9.5 2.05/4j

Arizona-Oakland
Wczoraj gospodarze przegrali 4-6 dlatego postawię dzisiaj na ich wygraną. 1.63/1j

#611253 01/07/2006 20:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Quote
N.Y. Mets-N.Y. Yankees
dalej poluję na over w meczu Yankesów, over 9.5 2.05/4j

Gratki: 8:2 po 6 innings <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#611254 01/07/2006 22:13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Baltimore-Atlanta
Atlanta 9 meczy bez overa, wiec tak jak niektórzy gram over 9 1.80/1j

Kansas City-St. Louis
wczoraj przegrana gospodarzy więc dzisiaj zagrałem na STL 1.45/2j

#611255 02/07/2006 05:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
St.Louis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

postawiłem symboliczną stawke na Crydinals <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> powód takiego typku był w zasadzie jeden. Uznałem, ze każde - nawet największe - frajerstwo ma tez swoje granice. Po wczorajszej porażce z KC dziś wtopa jest wręcz niemożliwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ALe powiem szczerze - cholernie się cieszę z wygranej ROYALS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wstaje rano i sprawdzam wyniki... kurcze, chyba pierwszy raz w życiu autentycznie się ucieszyłem widząc ,że nie trafiłem typka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

ja już na jakiś dłuższy czas odpuszam sobie stawianie na St.Louis bądź przeciwn nim. Nawet nie będą tykał analizy takich spotkań. Alę za każdym razem będą z wszytskich sił zaciskał kciuki za zwyciestwo druzyny przeciw której będą grali

#611256 02/07/2006 06:58
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,234
Czemu St.Louis teraz taka graja slabo??? wrocil ten Pujols? o co tam chodzi???

#611257 02/07/2006 08:16
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Pujols już wrócił i nawet dobrze odbijał. Niestety nie mogą się pozbierać od czasu przegranych meczy z CHW i DET. Punkty zdobywają, ale to miotacze dają ciała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

N.Y. Mets-N.Y. Yankees
8-3 over 9.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +4,2j

Arizona-Oakland
7-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j

Baltimore-Atlanta
7-4 over 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +0,80j

Kansas City-St. Louis
8-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
---
Bilans typów MLB 203W-159L-12R +47,35j

#611258 02/07/2006 09:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Witam.Od rana zastanawiam sie nad spotkaniem CUBS-CWS linia 6.5.Starterzy ze statystykami typowo under,ale linia 6.5 kusi,oj kusi.A wszyscy zdaja sobie sprawe jakie warunki panuja w Chicago,1 inn i pozamiatane.Drugie spotkanie ktore zakloca niedzielny poranek to ATL-BAL z linia 9.5.Statystyki pitcherow ze wskazaniem na over 14 over/9 under,ostatnie 3 spotkania 3 over/3 under.Po ostatniej serii ATL bodajze 7 under,dzis w nocy over i to mnie niepokoi.Do wieczora mam jeszcze troche czasu, moze cos sie urodzi?

#611259 02/07/2006 09:58
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
STL zaskakuję słabą formą, miotacze spisują się beznadziejnie, czyżby jakieś konflikty w drużynie? Po powrócie Pujolsa miało się wszystko odmienić, seria poraek trwa, jakoś zbytnio nie wierzę w trzecią porażkę z rzeu z KC (czy to jets realne przegrać 3 razy z KC? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

STL 8/10 @1.47 GB



Seria 9 zwycięstw Minnesoty dalej potrwa? Jakoś mnie to nie przekonuje, dzisiaj rzuca u nich fenomenalny miotacz - Liriano (8-1, 2.21), pytanie tylko jak długo seria minnesoty może trwać? Milwaukee w końcu nie jest aż takie słabe żeby wystawiać na nich 3.30 (!!!), mimo iż rzuca Liriano, typ e wzeględu na prełamanie serii Minnesoty oraz ze wględu na tak wysoki kurs.

MIL 2/10 @3.30 GB

Okland wczoraj zapomniało o co chodzi w baseballu, do połowy 7 inningu bez żądnego hita (!) potem się chłopaki rozkręcili, było jednak za późno. W decydującym 7 inngu po błędach w obronie stracili 6 pktów, było już za późno na odrabianie...Dzisiaj tych błedów nie będzie

OAK 5/10 @1.72 GB

Detroit. W nich wierze aż do końca, nawet w ich mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kurs napewno wart ryzyka. Ale tzreba się przyjżeć głębiej dzisiejszemu meczowi z Pitsburgiem, jak dla mnie jedną z najgorszych ekip w MLB. Wczorajsza porażka Detroit dzisiaj się nie powinna powtórzyć. Wczoraj ciągle hity, bazy i wszystko na marne zbyt wiele niewykorzystanych szans. Dzisiaj w Detroit rzuca Miner, więc jedno jest pewne zawodnicy gosodarzy za dużo sobie nie poodbijają.

DET 6/10 1.52 GB

#611260 02/07/2006 11:38
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
post wyżej do kasacji...dni mi się pomyliły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, aker, alfa), 2,516 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,131
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1