|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo  Wtedy pol forum wyskoczy z 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
beto jestesmy na zwrocie, czaruj dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo Tu masz tylko trochę osób które to pograły akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
tak ze jednak bitnap co by manury nie graly na hull zawsze sie znajdzie sposob
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo Tu masz tylko trochę osób które to pograły akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości Tom, ja nie gralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo Tu masz tylko trochę osób które to pograły akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości Tom, ja nie gralem  a to przepraszam....żałuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo Tu masz tylko trochę osób które to pograły akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości Tom, ja nie gralem  mnie też trzeba skreślić z tej listy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Strzelac jeszce jednego gola w hull
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Zaluje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
[quote=mateekk]Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo Tu masz tylko trochę osób które to pograły mnie też trzeba skreślić z tej listy  zaraz trzeba bedzie wszystkich skreślić jak Hull wyrówna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
man u wie jak im idzie prowadzac jednym golem
walka o handicap
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
[quote=Tom182][quote=mateekk]Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  Tu masz tylko trochę osób które to pograły mnie też trzeba skreślić z tej listy  zaraz trzeba bedzie wszystkich skreślić jak Hull wyrówna  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
jakie typy na mecz Arsenalu i City?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
waza sie losy Moyes'a ten mecz pokaz(e/uje) jakim jest trenerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
[quote=Tom182][quote=mateekk]Aha To teraz kolejne pyt... Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ?  Tu masz tylko trochę osób które to pograły mnie też trzeba skreślić z tej listy  zaraz trzeba bedzie wszystkich skreślić jak Hull wyrówna  A jak wygraja to dopisac jeszcze ze 100 osob 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
jakie typy na mecz Arsenalu i City? aby byly typy na ars i city, man u ma byc rozliczone na letki plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ale zepsul gosc z hull a mieli setke
szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
o............co de gea wymyslil
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|