Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 107 1 2 17 18 19 20 21 106 107
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by mateekk
Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile
no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo
laugh
Wtedy pol forum wyskoczy z kasa piwo worek

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
beto jestesmy na zwrocie, czaruj dalej

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by mateekk
Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile
no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo
Tu masz tylko trochę osób które to pograły

akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości

Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
tak ze jednak bitnap co by manury nie graly na hull zawsze sie znajdzie sposob

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by mateekk
Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile
no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo
Tu masz tylko trochę osób które to pograły

akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości
Tom, ja nie gralem smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,684
MU jeszcze 1 !

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by mateekk
Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile
no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo
Tu masz tylko trochę osób które to pograły

akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości
Tom, ja nie gralem smile
a to przepraszam....żałuj

Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by mateekk
Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile
no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo
Tu masz tylko trochę osób które to pograły

akagi, haczyk, videl, damian1679, Tom182, LuisSuarez, betowiec, bitnap, priboj, Adam_Mitra, Uve87, ssaczu, Trewor, Conrad, mateekk, pindoool, Biczu, Rivaldinho, faster23, rafal08, M&M, michael89, Krystian, olo1984, Danielsan, depre, Azazel, aaa666, Vendetta, **Łuki**, Krupier, wluczykij&, vindom, jpmaster, Whigger, radeke, bazyl, ar3cki, Policjano, Akhu, igorynka, travis, tomo, Filippo, szakira, TTomi, baracuda, torres, Giertyszek, Monfils, dziura, asik, Poljot, mtudor, 12-latek, skinekostr, Sensei65, serek, Ezquerro, duomax, Iwdakuno, przemekwn, mgrblokers, Sony, ArtekPotito, slawiola, Yarek, Marcel, kubi20, Lukasz111, AMATORnowicjusz, hunters, Self-Confident, tomczak7, Paxioo, 11kera11, moor6, krychkik, deker84, Jiinx, Cavior, Stelmach, Awesome, Vamos_Rafa, Hellraiser, Kura, bester, Kretol, lucqwer, citizen, Domingos, andrzejek_84, buła6, bukma, lysy1, jaja, fechnerinho, roman_expert), 373 gości
Tom, ja nie gralem smile


mnie też trzeba skreślić z tej listy tongue

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Strzelac jeszce jednego gola w hull

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Zaluje laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by LuisSuarez
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Tom182
[quote=mateekk]Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile
no jak się tak skończy , to każdy grał wiadomo
Tu masz tylko trochę osób które to pograły


mnie też trzeba skreślić z tej listy tongue
zaraz trzeba bedzie wszystkich skreślić jak Hull wyrówna laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
man u wie jak im idzie prowadzac jednym golem

walka o handicap

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by LuisSuarez
Originally Posted by Tom182
[quote=Tom182][quote=mateekk]Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile Tu masz tylko trochę osób które to pograły


mnie też trzeba skreślić z tej listy tongue
zaraz trzeba bedzie wszystkich skreślić jak Hull wyrówna laugh


piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
jakie typy na mecz Arsenalu i City?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
waza sie losy Moyes'a

ten mecz pokaz(e/uje) jakim jest trenerem laugh

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by LuisSuarez
Originally Posted by Tom182
[quote=Tom182][quote=mateekk]Aha
To teraz kolejne pyt...
Gral ktos diably przy wymiku 2-0 dl hull ? smile Tu masz tylko trochę osób które to pograły


mnie też trzeba skreślić z tej listy tongue
zaraz trzeba bedzie wszystkich skreślić jak Hull wyrówna laugh
A jak wygraja to dopisac jeszcze ze 100 osob

piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Originally Posted by Krystian
jakie typy na mecz Arsenalu i City?
aby byly typy na ars i city, man u ma byc rozliczone na letki plus

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ale zepsul gosc z hull a mieli setke

szkoda

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
o............co de gea wymyslil

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
DE GEA laugh laugh laugh

Strona 19 z 107 1 2 17 18 19 20 21 106 107

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1