|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Skubniemy coś STSa z niedzieli?
h2h konkurs w Oberstdorfie
Bardal-Freund 1 @1.4
Bardal tu bedzie walczył o win. Freuda tu widzę w 1 dziesiątce przy dobrych wiatrach.
Schlierenzauer-Amman 1 @1.42
Kasai-Takeuchi 1 @1.42
stary mistrz świetnie skacze. Myślę, że ma spore szanse pokonać tu kolegę.
Ziobro-Żyła 1 @1.8
Żyła mnie nie przekonuje po kwalach. Spróbuje na Ziobro. Jeden konkurs mu wyjdzie.
Kot-Biegun 1 @1.5
Jakieś sugestie, Panowie eksperci? Można ładny dziś kuponik skleić w sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Sportingbet śpi
para: Kasai- Takeuchi było 2.7!! na Kasai. Jest 2.45 i wciąż ogromne value!! W innych bukach macie po 1.4 Kasaiego. Albo róbcie sure beta:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3 |
Wellinger A.-Damjan J. Zyla P.-Hajek A.
nie uważacie że w tych dwóch parach kursy na 2 są grubo zawyżone. moim zdaniem pary dosyć wyrównane. Na treningach wyniki podobne więc duże szanse że wejdą tutaj dwie 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Aker
Żyła może i rozczarował trochę w treningach. W kwalach już dobrze. A kogo on ma za przeciwnika Hajka? Przecież on go przeskoczy o dobre 10m. Hajek mizerny w tym sezonie.Punkty w pucharze świata mówią same za siebie. Hajek zgromadził ich 4 a Żyła ma ich 200
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,301 Likes: 3 |
Aker
Żyła może i rozczarował trochę w treningach. W kwalach już dobrze. A kogo on ma za przeciwnika Hajka? Przecież on go przeskoczy o dobre 10m. Hajek mizerny w tym sezonie.Punkty w pucharze świata mówią same za siebie. Hajek zgromadził ich 4 a Żyła ma ich 200 w kwalifikacjach Hajek z tego co widze dalej skoczył od Żyły. ja osobiscie pobieram po lajtowej stawce te dwie 2 co daje ako prawie 30
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Aker
Żyła może i rozczarował trochę w treningach. W kwalach już dobrze. A kogo on ma za przeciwnika Hajka? Przecież on go przeskoczy o dobre 10m. Hajek mizerny w tym sezonie.Punkty w pucharze świata mówią same za siebie. Hajek zgromadził ich 4 a Żyła ma ich 200 Ma ktoś wyniki z kwali? Z góry dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187 |
a jakies typki na sprint , ktoś ma jakies przemyslenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Aker
Żyła może i rozczarował trochę w treningach. W kwalach już dobrze. A kogo on ma za przeciwnika Hajka? Przecież on go przeskoczy o dobre 10m. Hajek mizerny w tym sezonie.Punkty w pucharze świata mówią same za siebie. Hajek zgromadził ich 4 a Żyła ma ich 200 Ma ktoś wyniki z kwali? Z góry dzięki  http://www.skijumping.pl/wiadomosci...ygrywa-kwalifikacje-dobre-skoki-Polakow/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
a jakies typki na sprint , ktoś ma jakies przemyslenia Ja pobrałem Harveya z Northugiem. Norweg wczoraj słabo wygladaŁ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
ja pobrałem do ako w sts
Herrmann-Oestberg 1 @1.45 Kylloenen-Niskanen 1 @1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Sportingbet śpi
para: Kasai- Takeuchi było 2.7!! na Kasai. Jest 2.45 i wciąż ogromne value!! W innych bukach macie po 1.4 Kasaiego. Albo róbcie sure beta:) Unibet tez wczoraj wystawił Takeuchi - freitag 1 1.70, ale szybko zdjęli chyba im sie fraitag z freundem pomylił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Sportingbet śpi
para: Kasai- Takeuchi było 2.7!! na Kasai. Jest 2.45 i wciąż ogromne value!! W innych bukach macie po 1.4 Kasaiego. Albo róbcie sure beta:) Unibet tez wczoraj wystawił Takeuchi - freitag 1 1.70, ale szybko zdjęli chyba im sie fraitag z freundem pomylił  hehe:D drobna ale jak istotna różnica;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jożwiak kazde tak wkurwia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Jożwiak kazde tak wkurwia ? Jozwik oczywiscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Stoch - Schliri 1 1.65 + Bardal - Ammann 1 1.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jaśkowiec ładnie wymigala rywalki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Ktoś pograł jakiegoś zwycięzcę na dzisiaj w skokach for fun?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Żyła vs Ahonen 1.86 Piotrek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Co się dzieje z Wiewiórem? Znowu ma najniższą prędkość na wyjściu z progu 91.8km/h. Jako jedyny poniżej 92km/h
|
|
|
Link skopiowany do schowka