Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#61146 11/06/2004 13:15
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Witam

Ostatnio na forum slychac o tym buku. Wszelkie informacje o nim wpisujcie tu, swoje doswiadczenia itp.

Tak przy okazji postawilem cale bonusowe 50E na zaklad o kursie 1.6, mam teraz 80E i znow postawie 50E i rozumiem ze bede mial w razie przegranej swoje 30E, bo obrot dwukrotny bedzie zrobiony?

Bonus: Unibet
#61147 11/06/2004 13:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ZObaczcie jak fajnie translator przetłumaczył mi tekst o ich bonusie:

"Please note:

Bonus/Free Bets once only per household allowed! Free Bets and Deposit Bonus incl. Deposit must be staked at least twice before withdrawal. Both promotional offers are valid until 04/07/2004!"

po przetłumaczeniu:

"Proszę nuta {notatka} :

Premia / Wolne Zakłady raz tylko przez rodzinę pozwalany ! Wolne Zakłady i Deponują Premia włączając Depozyt musi być wzmacniany kołkami co najmniej dwa razy przed cofnięcie . Oba promotional propozycje są ważne aż do 04 / 07 / 2004 ! "

I wszystko jasne... Kołkami trzeba bonus wzmocnić a nie dwa razy obrócić hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61148 11/06/2004 13:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
hehe calkiem ciekawie, nie ma to jak translatory ;-) czlowiek nauczy sie bardzo dobrze jezyka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61149 11/06/2004 13:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]hehe calkiem ciekawie, nie ma to jak translatory ;-) czlowiek nauczy sie bardzo dobrze jezyka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Wide to co napisal PAWI prosilbym kogos anglo lub niemiecko jezycznego o przejrzenie pomocy i napisanie czegos o wyplatach. Szczegolnie interesuje mnie jaka biora prowizje za przelew bankowy (utwierdzam sie w przekonaniu, ze buk bedzie solidny...)

#61150 11/06/2004 13:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Minimalna kwota zakładu = 0,01 euro
Maksymalna kwota zakładu = 1 000 euro
Maksymalna wygrana na kupon = 30 000 euro (kurcze te ograniczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
MInimalna wpłata = 20 euro
Minimalna wypłata = 20 euro

Tak żeby pytań nie było potem o te sprawy - jeśli cośpomyliłem to proszę mnie poprawić bo angieski znam tylko z Ulicy Sezamkowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61151 11/06/2004 13:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
PAWi : a co podales w Account Bank ? Przecież tam jest możliwe do wpisania jedynie 15 cyferek...a każdy polski bank zawiera 16

#61152 11/06/2004 13:55
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał palazzi:
[qb]PAWi : a co podales w Account Bank ? Przecież tam jest możliwe do wpisania jedynie 15 cyferek...a każdy polski bank zawiera 16[/qb]
jeszcze nic nie podalem bo to jest do uzupelnienia pozniej, podczas rejestracji nie jest to wymagane

#61153 11/06/2004 13:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]Wypłąty w ciągu 3 - 4 dni - przynajmniej tak deklarują...
MInimalna wpłata = 20 euro
Minimalna wypłata = 20 euro
[/qb]
Koszt wyplaty poprzez otrzymanie czaku - 15E
Czas oczekiwania na transfer kasy przez bank od 2 do 10 dni roboczych
Czas wysylki czeku od 3 do 6 dni roboczych

I jeszcze jedno - za pierwszym razem trzeba bedzie przeslac skany dokumentow i/lub karty kredytowej

#61154 11/06/2004 14:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
ej to powiedzcie co trzeba zrobic zeby to free 50E mozna bylo wyplacic ?

#61155 11/06/2004 14:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929

#61156 11/06/2004 15:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Zarejestrowalem sie 1,5h temu i do tej pory nie otrzymalem maila z linkiem aktywujacym. Czyzby juz jakies ograniczenia dla Polakow?
Wyslalem do nich maila, ale te znie ma odzewu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61157 11/06/2004 15:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
ok, wlasnie odpisali mi na maila:

Dear Sir,

following should answer your question concerning bonus.

Please note:
Bonus/Free Bets once only per household allowed! Free Bets and Deposit
Bonus incl. Deposit must be staked at least twice before withdrawal.
Both promotional offers are valid until 04/07/2004!

According to our rules all costs that may occur (e.g. for transfers
abroad) shall be borne by the customer.
Copy of credit cards are only necessary if this was used for deposits.

Rgds,

Admiral Sports Betting (UK) Ltd

>>> main <[email protected]> 10.06.2004 21:51:05 >>>

the cost of bank check is 15 euro;
are there any costs of wire transfer?
and what if money (winnings) on my acount are only from registration
bonus, not
from deposit, can i still withdraw winnings after bet on summary of
100 euro? and in this situation, have i sent to you a scan copy of
credit
card, despite the fact that i haven't made any deposit or just the
copy of id card - before the first withdraw?
thanks in advance for answer
--------------

chcialbym zauwazyc ze choc nic nie pisalem o zakladaniu kont na rodzine itp, oni mnie przed tym przestrzegli, wiec prawdopodobnie taka szopka juz sie zaczela, ludzie zakladaja tysiace kont spod rozncyh danych, wiec wszystko moze sie skonczysz szybciutko albo beda jakies problemy z wyplata;

#61158 11/06/2004 15:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
no na pewno od przedwczoraj maja najazd polskich rodzin,to troche niedobre zjawisko, pozniej sie dziwic ze wszedzie nie lubia Polakow

#61159 11/06/2004 15:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
A ja mam cały czas problemy z ich stronką... Nie otwierają się kursy... Często są errory itp... Też ktoś tak ma?

Pytanko mam takie jeszcze bo nie chciałbym problemów ani sobie ani Polakom robić...

Czy mój kolega który chce założyću nich konto ale nie chce łączyć się przez modem może założyć konto z mojego komputera? Adres zamieszkania, nazwisko ma inne a nawet imię i nr konta bankowego ... Jedno konto na rodzinę to rozumię ale z tego samego komputera może grać oprócz mnie ktoś jeszcze? Lub przynajmniej się zalogować?

#61160 11/06/2004 15:54
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
ryf zainstaluj mozille moze tak jak w przypadku larssona pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

co do drugiej czesci pytania o koledze to radzilbym powiadomic o tym buka i w razie czego przeslac skany dokumentow, bo juz pisali ze jedna osoba moze grac z jednego komputera ale mysle jak przeslecie skany dokumentow to nie beda robili problemow

#61161 11/06/2004 15:55
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]no na pewno od przedwczoraj maja najazd polskich rodzin,to troche niedobre zjawisko, pozniej sie dziwic ze wszedzie nie lubia Polakow[/qb]
==================================================

LPR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Liga ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

==================================================

"Wie ktos dokladnie jak trzeba obrocic tym bonusem w admiralu ? Czy 2x po 50 ojro czy moge obojetnie jak byleby suma zawartych zakladow wyszla przed wyplata 100 ?"

Ja też wolałbym mieć pewność co do reguł obrotu tym bonusem 50 E, więc jeśli komus odpisał Admiral w tej sprawie, lub może dokładnie przetłumaczyć info z ich strony to byłoby fajnie.

=================================================

W Europarlamencie być może też najazd(ligi)polskich rodzin, bo skusili się na Euro$, ale oni na więcej niż 50 i to co miesiąc;)

#61162 11/06/2004 15:55
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
od kilkunastu minut wyskakuja same bledy w javie

#61163 11/06/2004 15:57
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Adik:
[qb]od kilkunastu minut wyskakuja same bledy w javie[/qb]
ja mam najnowsza jave z www.java.com [java.com] i jest wszystko OK

#61164 11/06/2004 16:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
rowniez mam najnowsza (tej od M$ nie uznaje), pomoglo zalogowanie sie w najnowszym Firefoxie (odchudzona Mozilla)

ftp://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/0.9rc/Firefox-win32-0.9rc.zip

#61165 11/06/2004 16:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Napisalem im maila, ze mam nieaktywne konto. Odpisali po 6 minutach (!!!), ze juz jest aktywne, a na koncie przyznane 50Euro! Podoba mi sie taka reakcja!!!

Co do bledow ze strona: Mam IE6 i tez co chwila wyskakuja mi te problemy, albo "wrong password" (dopiero logowanie za 2-3 podejsciem przynosi efekt). Czyzby faktycznie jedynym wyjsciem bylo zainstalowanie Mozilli???

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1