|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
wiem ze dzial nie ten, ale pare dni temu na jeningsa 1.3 bylo dzis juz 1.33, ja juz myslalem ze 1.3 to promocja a tu jeszcze kurs wzrusl i nie wiem czy grac juz zeby nie spadl czy poczekac az wzrosnie musiałem bo aż w oczy szczypie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
bez niespodzianek jednak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,725 |
wiem ze dzial nie ten, ale pare dni temu na jeningsa 1.3 bylo dzis juz 1.33, ja juz myslalem ze 1.3 to promocja a tu jeszcze kurs wzrusl i nie wiem czy grac juz zeby nie spadl czy poczekac az wzrosnie musiałem bo aż w oczy szczypie moze chcial napisac wzruszyl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
wiem ze dzial nie ten, ale pare dni temu na jeningsa 1.3 bylo dzis juz 1.33, ja juz myslalem ze 1.3 to promocja a tu jeszcze kurs wzrusl i nie wiem czy grac juz zeby nie spadl czy poczekac az wzrosnie musiałem bo aż w oczy szczypie przeczytaj cały post.... nie ma polskich znaków najwidoczniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
St Mirren i Coventry potrzebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wiem ze dzial nie ten, ale pare dni temu na jeningsa 1.3 bylo dzis juz 1.33, ja juz myslalem ze 1.3 to promocja a tu jeszcze kurs wzrusl i nie wiem czy grac juz zeby nie spadl czy poczekac az wzrosnie musiałem bo aż w oczy szczypie moze chcial napisac wzruszyl  ewentualnie wzrusl w sensie stal sie bardziej ruski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2013
Posty: 612 |
a ja ide za ciosem i pocisnalem lekko under 4.5 rogow 1 polowa po 3.25 w meczu CFC za 100 zico izunia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Jak sie nazywa film o żołnierzach w Wietnamie, którzy byli przetrzymywani w jakiejś budzie. Dołączył do nich inny żołnierz, obmyślili ucieczkę i spierniczyli Żółtkom?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jak sie nazywa film o żołnierzach w Wietnamie, którzy byli przetrzymywani w jakiejś budzie. Dołączył do nich inny żołnierz, obmyślili ucieczkę i spierniczyli Żółtkom? Barwy szczęścia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
Jak sie nazywa film o żołnierzach w Wietnamie, którzy byli przetrzymywani w jakiejś budzie. Dołączył do nich inny żołnierz, obmyślili ucieczkę i spierniczyli Żółtkom? druzyna a
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
wiem ze dzial nie ten, ale pare dni temu na jeningsa 1.3 bylo dzis juz 1.33, ja juz myslalem ze 1.3 to promocja a tu jeszcze kurs wzrusl i nie wiem czy grac juz zeby nie spadl czy poczekac az wzrosnie musiałem bo aż w oczy szczypie przeczytaj cały post.... nie ma polskich znaków najwidoczniej  ale na końcu zdania dobrze odmienił ten wyraz, nieźle rozstrzęsiony z niego koleś, ta zmiana kursu miała na pewno na to wpływ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Jak sie nazywa film o żołnierzach w Wietnamie, którzy byli przetrzymywani w jakiejś budzie. Dołączył do nich inny żołnierz, obmyślili ucieczkę i spierniczyli Żółtkom? druzyna a Straznik Teksasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Jak sie nazywa film o żołnierzach w Wietnamie, którzy byli przetrzymywani w jakiejś budzie. Dołączył do nich inny żołnierz, obmyślili ucieczkę i spierniczyli Żółtkom? RamboII ? Ewentualnie McGyver: Retrospekcja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
zajebisci jestescie, dzięki  chodziło mi o druzyne a
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Jak sie nazywa film o żołnierzach w Wietnamie, którzy byli przetrzymywani w jakiejś budzie. Dołączył do nich inny żołnierz, obmyślili ucieczkę i spierniczyli Żółtkom? To na pewno bylo z Chuckiem Norrisem lub z Timothym Stackiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695 |
zajebisci jestescie, dzięki  chodziło mi o druzyne a kurwa, zazartowalem sobie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|