Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#611680 02/07/2006 06:43
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
NATIONAL LEAGUE

4.05 PM ET
San Francisco (41-40, 18-20 away)
San Diego (43-38, 23-23 home)
SFO: Morris(6-7, 4.24 ERA)
SDG: Young(7-3, 2.97 ERA)

INTERLEAGUE

1.05 PM ET
Baltimore (38-44, 14-23 away)
Atlanta (34-47, 15-21 home)
BAL: Benson(9-5, 4.21 ERA)
ATL: Ramirez(3-2, 3.48 ERA)

1.05 PM ET
Tampa Bay (35-46, 17-29 away)
Washington (34-48, 16-20 home)
BOS: Lester(3-0, 2.95 ERA)
FLA: Johnson(7-4, 2.20 ERA)

1.05 PM ET
Boston (49-29, 22-19 away)
Florida (35-42, 18-19 home)
BOS: Lester(3-0, 2.95 ERA)
FLA: Johnson(7-4, 2.20 ERA)

1.07 PM ET
Philadelphia (36-44, 18-21 away)
Toronto (46-34, 29-16 home)
PHI: Fultz(1-0, 4.25 ERA)
TOR: Burnett(1-1, 3.24 ERA)

1.15 PM ET
Cleveland (36-43, 16-24 away)
Cincinnati (44-37, 20-21 home)
CLE: Sabathia(6-4, 3.86 ERA)
CIN: Milton(4-4, 5.14 ERA)

1.35 PM ET
Detroit (55-26, 29-12 away)
Pittsburgh (28-54, 20-23 home)
DET: Miner(4-1, 2.59 ERA)
PIT: Snell(7-5, 4.87 ERA)

2.10 PM ET
Milwaukee (40-42, 15-25 away)
Minnesota (44-35, 29-10 home)
MIL: Jackson(1-0, 4.70 ERA)
MIN: Liriano(8-1, 2.21 ERA)

2.15 PM ET
Kansas City (27-52, 12-32 away)
St. Louis (43-36, 25-17 home)
KAN: Wood(3-2, 4.87 ERA)
STL: Marquis(9-6, 5.82 ERA)

2.20 PM ET
White Sox (53-27, 24-16 away)
Cubs (29-51, 13-25 home)
CHW: Buehrle(9-4, 3.22 ERA)
CHC: Zambrano(6-3, 2.95 ERA)

3.35 PM ET
LA Dodgers (41-39, 18-23 away)
LA Angels (36-44, 18-23 home)
LAD: Billingsley(0-1, 5.63 ERA)
LAA: Lackey(5-5, 3.31 ERA)

4.05 PM ET
Arizona (39-42, 20-19 away)
Oakland (42-38, 21-17 home)
ARI: Webb(8-3, 2.85 ERA)
OAK: Zito(8-4, 3.46 ERA)

4.05 PM ET
Colorado (41-39, 21-21 away)
Seattle (42-40, 23-18 home)
COL: Jennings(6-6, 3.93 ERA)
SEA: Washburn(4-8, 4.91 ERA)

8.05 PM ET
NY Mets (48-32, 26-17 away)
NY Yankees (45-33, 25-17 home)
NYM: Soler(2-2, 4.68 ERA)
NYY: Wright(4-5, 4.18 ERA)

8.05 PM ET
Houston (39-42, 14-24 away)
Texas (41-40, 21-22 home)
HOU: Rodriguez(8-5, 4.79 ERA)
TEX: Millwood(8-4, 4.47 ERA)

Bonus: Unibet
#611681 02/07/2006 07:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Ciekawe serie:

Atlanta - LWLWLWLWL
Minnesota - WWWWWWWWW --> 9 meczy bez porażki
Minnesota - XOOOO --> 5 meczy bez undera
Milwaukee - OOXOO --> 5 meczy bez undera
Texas - UUUUUU --> 6 meczy bez overa
Houston - UUUU --> 4 mecze bez overa

#611682 02/07/2006 09:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Boston-Florida
Florida ma ciąg uuOOuuOOuuO, kolejna próba przełamania
under 9 1.83/9j

Kansas City-St. Louis
Swept z rąk KC? jakoś mi to nie pasuje. STL 1.50/6j

#611683 02/07/2006 10:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
uważam, że warto postawić na Milwaukee. ostatniej nocy byli bliscy zakończenia dobrej serii Minnesoty. 2.6 sts

#611684 02/07/2006 11:39
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 663
STL zaskakuję słabą formą, miotacze spisują się beznadziejnie, czyżby jakieś konflikty w drużynie? Po powrócie Pujolsa miało się wszystko odmienić, seria poraek trwa, jakoś zbytnio nie wierzę w trzecią porażkę z rzeu z KC (czy to jets realne przegrać 3 razy z KC?) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

STL 8/10 @1.47 GB



Seria 9 zwycięstw Minnesoty dalej potrwa? Jakoś mnie to nie przekonuje, dzisiaj rzuca u nich fenomenalny miotacz - Liriano (8-1, 2.21), pytanie tylko jak długo seria minnesoty może trwać? Milwaukee w końcu nie jest aż takie słabe żeby wystawiać na nich 3.30 (!!!), mimo iż rzuca Liriano, typ e wzeględu na prełamanie serii Minnesoty oraz ze wględu na tak wysoki kurs.

MIL 2/10 @3.30 GB

Okland wczoraj zapomniało o co chodzi w baseballu, do połowy 7 inningu bez żądnego hita (!) potem się chłopaki rozkręcili, było jednak za późno. W decydującym 7 inngu po błędach w obronie stracili 6 pktów, było już za późno na odrabianie...Dzisiaj tych błedów nie będzie

OAK 5/10 @1.72 GB

Detroit. W nich wierze aż do końca, nawet w ich mistrzostwo Kurs napewno wart ryzyka. Ale tzreba się przyjżeć głębiej dzisiejszemu meczowi z Pitsburgiem, jak dla mnie jedną z najgorszych ekip w MLB. Wczorajsza porażka Detroit dzisiaj się nie powinna powtórzyć. Wczoraj ciągle hity, bazy i wszystko na marne zbyt wiele niewykorzystanych szans. Dzisiaj w Detroit rzuca Miner, więc jedno jest pewne zawodnicy gosodarzy za dużo sobie nie poodbijają.

DET 6/10 1.52 GB

#611685 02/07/2006 12:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
Atlanta - Baltimore

BAL: Benson (9-5, 4.21)
ATL: Ramirez (3-2, 3.48)

Wg mnie ciężko oczekiwać innego rozwiażania niż wygrana Atlanty
Po pierwsze grają u siebie po drugie wczoraj Hudson dał ciała i dzisiaj pora na rekompensate przez zespół po trzecie kurs wg mnie jest zawyżony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego win Atl

#611686 02/07/2006 21:51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Boston-Florida
4-3 under 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +7,47j

Kansas City-St. Louis
7-9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +3j
---
Bilans typów MLB 205W-159L-12R +57,82j

#611687 03/07/2006 07:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633

Atlanta - LWLWLWLWL --> trwająca
Minnesota - WWWWWWWWW --> 9 meczy bez porażki --> trwająca
Minnesota - XOOOO --> 5 meczy bez undera --> zakończona
Milwaukee - OOXOO --> 5 meczy bez undera --> zakończona
Texas - UUUUUU --> 6 meczy bez overa --> zakończona
Houston - UUUU --> 4 mecze bez overa --> zakończona

#611688 03/07/2006 14:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 4
Quote
Atlanta - LWLWLWLWL --> trwająca

witam.
mam takie pytanie czemu na koncu jest L skoro ostatni mecz atlanta wygrala z Baltimore 10:3?

#611689 03/07/2006 15:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
Quote
Atlanta - LWLWLWLWL --> trwająca

witam.
mam takie pytanie czemu na koncu jest L skoro ostatni mecz atlanta wygrala z Baltimore 10:3?

bo nie wliczyłem ostaniego meczu. Teraz ta seria wygląda tak

ATL --> LWLWLWLWLW


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1