Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#61206 11/06/2004 20:45
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Czyli jak ktos rejestrował się z anglojęzycznej wersji strony, to jego obrót jest x2 ?

Bonus: Unibet
#61207 11/06/2004 20:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]Czyli jak ktos rejestrował się z anglojęzycznej wersji strony, to jego obrót jest x2 ?[/qb]
to chyba nie chodzi o to czy z anglo czy niemieckojezycznej, tylko o to kiedy; jesli zarejestrowales sie wczoraj, wystarczy obrot razy 2;

#61208 11/06/2004 20:57
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Pytanie jest kiedy nastapila zmiana?
Przeciez dzisiej ludzie przy rejestracji tez otrzymywali informacje ze nalezy obrocic bonusem dwukrotnie, przynajmniej w anglojezycznej wersji.

#61209 11/06/2004 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
aha to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze tylko niech grosjean wygra i kasa gotowa do wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61210 11/06/2004 21:04
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Quote
Oryginalnie wysłał _bzyku_:
[qb]aha to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze tylko niech grosjean wygra i kasa gotowa do wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Stawiałeś dwa razy po 50 Euro? To jest konieczne czy można grać dowolnymi stawkami żeby dokonać x-krotność obrotu bonusem?

#61211 11/06/2004 21:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
najpierw za 10E - w dupe
potem 40E - wygrana 62E
i teraz na grosjeana za 51E

razem daje 101E, czyli chyba sie kwalifikuje do wypłaty?

#61212 11/06/2004 21:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał PAWi:
[qb]no na pewno od przedwczoraj maja najazd polskich rodzin,to troche niedobre zjawisko, pozniej sie dziwic ze wszedzie nie lubia Polakow[/qb]
DJ SACHI, MAMA SACHI, TATA SACHI, DJ SACHI JR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

się mi skojarzyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#61213 11/06/2004 21:20
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
i jeszcze najgłupszy z tej rodzinki - djsachii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#61214 11/06/2004 21:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
Szkoda że mają tak badziewną oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#61215 11/06/2004 21:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Widzę że z kursami to u nich co najmniej krucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego nie ma na co czekać. Od razu jedziemy tak:
Beck-Lee
Lee 2,31x50 Admiral
Beck 1,67x75 Olympic
W przypadku gdy wygra Beck, całą kasę 50 $ (nieopatrznie konto założyłem w dolarach) mam w Olympic, jeśli wygra Lee mam wtopę ok 9$.
Martwi mnie jedynie to, jak rozliczają krecze, bo nie mogę tego znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#61216 11/06/2004 21:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Tak mnie zastanawia po co dali tak wysoki bonus. W mojej opinii ten buk jest po prostu słaby, cienka oferta słabe kursy. Sensem promocji jest pozyskanie nowych klientów tylko ich trzeba zatrzymać na dłużej a w porównaniu z innymi konkurencyjnymi bukmacherami wygladaja słabo. Ludzie tylko obrócą bonus ci co nie wtopia wypłaca i pożeganja sie z nimi. A dawanie 50&#8364; to juz moim zdaniem głupota.

#61217 11/06/2004 21:45
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał main:
[qb]rzeczywiscie zmienili warunki, dla ludzi ktorzy rejestrowali sie przed zmiana (czyli np. wczoraj) wystarczy 2-krotne obrocenie bonusem, dla reszty 5-krotne;[/qb]
jesli zarejestrowalem sie wczoraj ok. 20.00
to czy wystarczy 2x obrot bo na stronie przy rejestracji pisalo ze 2x trzeba obrocic

#61218 11/06/2004 21:46
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał meyde9:
[qb]jesli zarejestrowalem sie wczoraj ok. 20.00
to czy wystarczy 2x obrot bo na stronie przy rejestracji pisalo ze 2x trzeba obrocic[/qb]
my nie jestesmy supportem tego buka - napisz do nich to sie wszystkiego dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61219 11/06/2004 23:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Hmmm rejestrowalem sie dzisiaj i tez mialem info, ze trzeba obrocic 2x...pisal ktos, ze ma skan tego ekranu....poprosze na priv

#61220 11/06/2004 23:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Y
member
member
Y Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
Zauwazyliscie, ze jak sie jest zalogowanym na w IE brak jest ikonki klodki swiadczacej o tym, ze transmisja jest szyfrowana?
Dziwne i zastanawiajace :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#61221 12/06/2004 00:19
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
dziwne :rolleyes:

#61222 12/06/2004 01:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Juz 6godizn czekam na potwierdzenie o zalozeniu konta,ale teraz weszlem na stronke zalogowalem sie i pisze your account has been closed !!!!!! :eek: :eek:

#61223 12/06/2004 01:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
ludzie zwroccie uwage na kolejna zmiane zasad bonusu - 5x obrot + wplata depozytu ktory trzeba 2x obrocic
jak obrcimy to wymysla zeby im laske jeszcze zrobic buhahah
walic takie promocje, nie ma to jak dobets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) i betworks

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61224 12/06/2004 01:27
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
A ja zalozylem konto wczoraj wieczorem, wiec z tego co piszecie wymagany obrot to 2x bonus.

Zagralem juz 3 singielki po 20 euro i z bonusowych 50 euro zrobilo sie troszku ponad 92 euro. Zagram wiec w nocy jakiegos singielka na MLB za 42 euro. Wymagany obrot bedzie zrobiony (bedzie 102 euro).

Rano zlece wyplate i zobaczymy czy buk jest wyplacalny czy tez zaczna sie jakies 'walki'.

pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61225 12/06/2004 01:29
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Quote
Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]Juz 6godizn czekam na potwierdzenie o zalozeniu konta,ale teraz weszlem na stronke zalogowalem sie i pisze your account has been closed !!!!!! :eek: :eek: [/qb]
proponuje wyslac im maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja napisalem i przeprosili mnie i odblokowali konto. To musi byc jakis ich blad... Jak na razie i tak mam problem wpisuje dobry login i haslo a ciagle pisze wrong password:/ zobaczymy co na to support.

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1