|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czyli jak ktos rejestrował się z anglojęzycznej wersji strony, to jego obrót jest x2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]Czyli jak ktos rejestrował się z anglojęzycznej wersji strony, to jego obrót jest x2 ?[/qb] to chyba nie chodzi o to czy z anglo czy niemieckojezycznej, tylko o to kiedy; jesli zarejestrowales sie wczoraj, wystarczy obrot razy 2;
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
Pytanie jest kiedy nastapila zmiana? Przeciez dzisiej ludzie przy rejestracji tez otrzymywali informacje ze nalezy obrocic bonusem dwukrotnie, przynajmniej w anglojezycznej wersji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
aha to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze tylko niech grosjean wygra i kasa gotowa do wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36 |
Oryginalnie wysłał _bzyku_: [qb]aha to dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze tylko niech grosjean wygra i kasa gotowa do wypłaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Stawiałeś dwa razy po 50 Euro? To jest konieczne czy można grać dowolnymi stawkami żeby dokonać x-krotność obrotu bonusem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
najpierw za 10E - w dupe potem 40E - wygrana 62E i teraz na grosjeana za 51E
razem daje 101E, czyli chyba sie kwalifikuje do wypłaty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Oryginalnie wysłał PAWi: [qb]no na pewno od przedwczoraj maja najazd polskich rodzin,to troche niedobre zjawisko, pozniej sie dziwic ze wszedzie nie lubia Polakow[/qb] DJ SACHI, MAMA SACHI, TATA SACHI, DJ SACHI JR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> się mi skojarzyło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
i jeszcze najgłupszy z tej rodzinki - djsachii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64 |
Szkoda że mają tak badziewną oferte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Widzę że z kursami to u nich co najmniej krucho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dlatego nie ma na co czekać. Od razu jedziemy tak: Beck-Lee Lee 2,31x50 Admiral Beck 1,67x75 Olympic W przypadku gdy wygra Beck, całą kasę 50 $ (nieopatrznie konto założyłem w dolarach) mam w Olympic, jeśli wygra Lee mam wtopę ok 9$. Martwi mnie jedynie to, jak rozliczają krecze, bo nie mogę tego znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Tak mnie zastanawia po co dali tak wysoki bonus. W mojej opinii ten buk jest po prostu słaby, cienka oferta słabe kursy. Sensem promocji jest pozyskanie nowych klientów tylko ich trzeba zatrzymać na dłużej a w porównaniu z innymi konkurencyjnymi bukmacherami wygladaja słabo. Ludzie tylko obrócą bonus ci co nie wtopia wypłaca i pożeganja sie z nimi. A dawanie 50€ to juz moim zdaniem głupota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał main: [qb]rzeczywiscie zmienili warunki, dla ludzi ktorzy rejestrowali sie przed zmiana (czyli np. wczoraj) wystarczy 2-krotne obrocenie bonusem, dla reszty 5-krotne;[/qb] jesli zarejestrowalem sie wczoraj ok. 20.00 to czy wystarczy 2x obrot bo na stronie przy rejestracji pisalo ze 2x trzeba obrocic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał meyde9: [qb]jesli zarejestrowalem sie wczoraj ok. 20.00 to czy wystarczy 2x obrot bo na stronie przy rejestracji pisalo ze 2x trzeba obrocic[/qb] my nie jestesmy supportem tego buka - napisz do nich to sie wszystkiego dowiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Hmmm rejestrowalem sie dzisiaj i tez mialem info, ze trzeba obrocic 2x...pisal ktos, ze ma skan tego ekranu....poprosze na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 183 |
Zauwazyliscie, ze jak sie jest zalogowanym na w IE brak jest ikonki klodki swiadczacej o tym, ze transmisja jest szyfrowana? Dziwne i zastanawiajace :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Juz 6godizn czekam na potwierdzenie o zalozeniu konta,ale teraz weszlem na stronke zalogowalem sie i pisze your account has been closed !!!!!! :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ludzie zwroccie uwage na kolejna zmiane zasad bonusu - 5x obrot + wplata depozytu ktory trzeba 2x obrocic jak obrcimy to wymysla zeby im laske jeszcze zrobic buhahah walic takie promocje, nie ma to jak dobets <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) i betworks
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
A ja zalozylem konto wczoraj wieczorem, wiec z tego co piszecie wymagany obrot to 2x bonus.
Zagralem juz 3 singielki po 20 euro i z bonusowych 50 euro zrobilo sie troszku ponad 92 euro. Zagram wiec w nocy jakiegos singielka na MLB za 42 euro. Wymagany obrot bedzie zrobiony (bedzie 102 euro).
Rano zlece wyplate i zobaczymy czy buk jest wyplacalny czy tez zaczna sie jakies 'walki'.
pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Oryginalnie wysłał larsson: [qb]Juz 6godizn czekam na potwierdzenie o zalozeniu konta,ale teraz weszlem na stronke zalogowalem sie i pisze your account has been closed !!!!!! :eek: :eek: [/qb] proponuje wyslac im maila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja napisalem i przeprosili mnie i odblokowali konto. To musi byc jakis ich blad... Jak na razie i tak mam problem wpisuje dobry login i haslo a ciagle pisze wrong password:/ zobaczymy co na to support.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|