Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 27 1 2 3 4 5 6 26 27
Platini #6121762 07/01/2014 17:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Podstawek, jak Ci się udało wyleczyć piszczele?
ja ciągle walcze ale się nawraca co jakiś czas :/

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
A w której dokładniej części Was bolą ? grin

Platini #6121776 07/01/2014 17:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
u mnie tak 1/3 od dołu
Wydaje się że to ta kontuzja: http://bieganie.pl/?show=1&cat=25&id=939
ale nie mam np takiego objawu "Ból nasila czynne zginanie grzbietowe stopy wbrew oporowi oraz bierne zginanie podeszwowe"
więc już sam nie wiem.


Platini #6121905 08/01/2014 00:19
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ja z piszczelami miałem już na tyle poważny problem, że czułem je nawet przy spacerze czy jeździe na rowerze.
Na serio wziąłem się za nie na początku sierpnia. Robili mi różne badania, ale z perspektywy czasu uważam, że były niepotrzebne.
Ostatni trening miałem 7 sierpnia. 13 sierpnia miałem badania biomechaniczne - bieg w butach i boso po płaskim podłożu, chód boso i w butach, skoki z miejsca, bieg na bieżni. Podczas tych ćwiczeń miałem przypięte jakieś sensory/czujniki i wszystko było rejestrowane przez kamerę.
Za tydzień, po opracowaniu wyników, wyszło, że problem tkwi w niestabilnym biodrze, stopie zachodzącej do środka i lekkiej pronacji (później wyszło, że była to kwestia złych butów, bo w innych nie miałem tej pronacji mimo, że obie pary były dla stopy neutralnej). Następnie zacząłem chodzić do fizjoterapeuty. On ręcznie nastawiał mi biodro (nie wiem, jak fachowo się to nazywa), masowanie (bardzo bolesne) mięśni piszczelowych i łydki. Do tego oczywiście ćwiczenia wzmacniające praktycznie wszystkie mięśnie - pośladkowe, czworogłowe, dwugłowe, łydkę, piszczelowe, płaszczkowaty (czy jakoś tak wink ). Spotkania z fizjoterapeutą miałem raz w tygodniu, po miesiącu co 2 tygodnie. Wszystkie ćwiczenia mogłem robić w warunkach domowych, wystarczyła taśma rehabilitacyjna, beret rehabilitacyjny i mała trampolina (ale to po jakimś czasie). Oczywiście od samego początku nie czułem już bólu, gdyż pierwsze ćwiczenia nie obciążały piszczeli, ale po dwóch tygodniach już robiłem ćwiczenia w lekkim przysiadzie i było ok.
Pierwszy trening biegowy zrobiłem 6 września więc po miesiącu. Żadnych dolegliwości. Najpierw raz w tygodniu, po dwóch tygodniach 2 razy w tygodniu, po kolejnych dwóch tygodniach 3 razy. Oczywiście cały czas robiłem ćwiczenia stabilizacyjne i wzmacniające.
Zresztą te ćwiczenia robię do dzisiaj, 2 razy w tygodniu. Teraz nawet rozbiegania robię w tych "złych" butach i nie pojawia się żaden ból. W moim przypadku wzmocnienie mięśni + krótka przerwa załatwiły całą sprawę

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
miesiąc i po bólu shocked ekstra !
dzięki za wyczerpujący opis piwo
Musze się w takim razie wybrać do fizjo

Platini #6121956 08/01/2014 02:07
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
robił ktoś reklamacje w decathlonie? w bucie z boku na materiale w szwie coś puściło, wymienią na nowe na miejsci, czy wysyłka i czekanie?buty praktycznie nówki z 3 tyg stażem smile

Platini #6121965 08/01/2014 02:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Z ciekawosci jakie buty?

Jak masz paragon lub potwierdzenie z karty, normalnie dostajesz kase albo wymiana na towar w tej cenie lub wyzszy.



Platini #6121978 08/01/2014 02:30
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
asics gt 2000 mam paragon.

Platini #6121980 08/01/2014 02:32
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
kupiłem za 100zł od chłopka z rejonu bo mu do stopy nie pasowały grin

Platini #6121982 08/01/2014 02:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie powinno byc problemu. Jak cos to do kierownika.

Platini #6121987 08/01/2014 02:39
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
okej dzieki

Platini #6122444 08/01/2014 23:47
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
oddali mi bidule równowartość, nie mieli więcej na składzie.jedna para została na wystawie ale coś dziwnie podklejony był budzik.będzie trzeba coś szukać.

Platini #6122465 09/01/2014 00:35
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Poczytałem, poczytałem wasze posty w tym temacie i postanowiłem od dzisiaj zacząć bieganie, na razie na bieżni ... spokojnym tempem 5km pokonane w czasie 34:45 sek.

Platini #6122478 09/01/2014 01:01
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Dołącz do grupy na endo = )

lucio76 #6122487 09/01/2014 01:22
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Originally Posted by lucio76
Poczytałem, poczytałem wasze posty w tym temacie i postanowiłem od dzisiaj zacząć bieganie, na razie na bieżni ... spokojnym tempem 5km pokonane w czasie 34:45 sek.

Wow lucio, witaj stary kolekcjonerze ;-) tak jak kukos pisze, dołaczaj do endo no i niech Cie wciagnie ;-)

Platini #6122560 09/01/2014 03:45
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Kim jest ten Pan w kominiarce co biega tak dużo w naszych rywalizacjach?

Kukis #6122570 09/01/2014 04:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Platini

Platini #6122609 09/01/2014 05:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Platini to świr smile

Platini #6123464 11/01/2014 16:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Chlopy patrzcie na to cool

http://www.strava.com/segments/1638547

Niecale 53 km podjazdu, srednio 4 %, 2180 przewyzszenia.
I to tylko jeden podjazd, miec cos takiego kolo domu, rewelacja gwizdek

Platini #6123466 11/01/2014 17:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
ty się ciesz, że masz koło domu i tak rewelacyjne podjazdy smile choć fakt, piękna trasa i fajny powrót

Strona 4 z 27 1 2 3 4 5 6 26 27

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, burbon, Lukasz111, aker), 1,554 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,852
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1