|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Panowie wy tu gadu-gadu a tym czasem czas zlecac wyplate:
You have selected to withdraw the amount of 51,00 EUR from your account. After all our transaction costs have been deducted the amount indicated below will be transferred to you. For bank transfers you can confirm not needed or not relevant fields with *.
Zobaczymy co sie teraz bedzie dzialo, czy beda jakies problemy oraz w razie ewentualnego powodzenia beda jakies prowizje.
pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 88 |
Oryginalnie wysłał kopernik: [qb]Ja 1 konto zalozylem a nie jak wiekszosc sepow po kilkanascie ehh bysciem sie wstydzili :rolleyes: [/qb] A dlaczego niby nie mógłbym założyć sobie kilka kont z tego samego komputera (adresu IP)? Dlaczego moi bracia, rodzice mieliby nie mieć możliwości skorzystania z tej samej promocji, z której ja skorzystałem wczoraj? To by oznaczało, że jeżeli ja mam np. konto w GB to oni już by nie mogli tam założyć konta i spokojnie, jak każdy inny użytkownik grać wybrane przez siebie typy? To, że korzystamy z tego samego komputera o niczym nie świadczy, przecież to nie może być zabronione, żeby grać w zakłady nie muszę być od razu posiadaczem własnego komputera. Także, myślę, że nie ma żadnego problemu w zakładaniu kilku kont z jednego komputera. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Oryginalnie wysłał voucher: Także, myślę, że nie ma żadnego problemu w zakładaniu kilku kont z jednego komputera.
Pozdr.[/QB] A zakladajac konto u buka zaznaczyles opcje "PZRECZYTALEM I AKCEPTUJE REGULAMIN" ? Skoro tak mowi regulami to Ty mozesz sobie myslec i nie myslec, ale zaakceptowac gu musisz! BTW. Niektorych kolesi naprawde ciezko mi zrozumiec ("zalozylem sobie konto ze zmyslonymi danymi dla zabawy")
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
ja mam neo i mam w kazdej chwili inne ip ale narazie zrobie z 1 kontem bez przypalu zeby troche o****c tego buka a potem zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
regulamin mowi wyraznie ze z jednego domowstwa - jak mniemam chodzi o najblizsza rodzine ktora razem z nami mieszka mozna skorzystac tylko raz z promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Oryginalnie wysłał voucher: [qb]A dlaczego niby nie mógłbym założyć sobie kilka kont z tego samego komputera (adresu IP)?[/qb] dlatego Bonus/Free Bets once only per household allowed! ludzie czytajcie regulamin!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302 |
Oryginalnie wysłał voucher: [qb] Oryginalnie wysłał kopernik: [qb]Ja 1 konto zalozylem a nie jak wiekszosc sepow po kilkanascie ehh bysciem sie wstydzili :rolleyes: [/qb] A dlaczego niby nie mógłbym założyć sobie kilka kont z tego samego komputera (adresu IP)? Dlaczego moi bracia, rodzice mieliby nie mieć możliwości skorzystania z tej samej promocji, z której ja skorzystałem wczoraj? To by oznaczało, że jeżeli ja mam np. konto w GB to oni już by nie mogli tam założyć konta i spokojnie, jak każdy inny użytkownik grać wybrane przez siebie typy? To, że korzystamy z tego samego komputera o niczym nie świadczy, przecież to nie może być zabronione, żeby grać w zakłady nie muszę być od razu posiadaczem własnego komputera. Także, myślę, że nie ma żadnego problemu w zakładaniu kilku kont z jednego komputera. Pozdr.[/qb] Sluchaj zalozenie kilku kont to jedno ale skad wezmiesz tyle dowodow osobistych do wyplaty pieniedzy z konta.Tam napisane jest wyraznie "przy pierwszej wyplacie prosimy przyslac skan dokumentu potwierdzajacego tozsamosc:prawo jazdy,paszport" tak wiec zycze sukcesu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ktoś wię jaka opłata jest za przelew na konto w polskim banku? Bo chyba jakiś bank uszczknie potężną prowizje? Ile to wynosi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Oryginalnie wysłał ermol: [qb] Oryginalnie wysłał voucher: [qb] Oryginalnie wysłał kopernik: [qb]Ja 1 konto zalozylem a nie jak wiekszosc sepow po kilkanascie ehh bysciem sie wstydzili :rolleyes: [/qb] A dlaczego niby nie mógłbym założyć sobie kilka kont z tego samego komputera (adresu IP)? Dlaczego moi bracia, rodzice mieliby nie mieć możliwości skorzystania z tej samej promocji, z której ja skorzystałem wczoraj? To by oznaczało, że jeżeli ja mam np. konto w GB to oni już by nie mogli tam założyć konta i spokojnie, jak każdy inny użytkownik grać wybrane przez siebie typy? To, że korzystamy z tego samego komputera o niczym nie świadczy, przecież to nie może być zabronione, żeby grać w zakłady nie muszę być od razu posiadaczem własnego komputera. Także, myślę, że nie ma żadnego problemu w zakładaniu kilku kont z jednego komputera. Pozdr.[/qb] Sluchaj zalozenie kilku kont to jedno ale skad wezmiesz tyle dowodow osobistych do wyplaty pieniedzy z konta.Tam napisane jest wyraznie "przy pierwszej wyplacie prosimy przyslac skan dokumentu potwierdzajacego tozsamosc:prawo jazdy,paszport" tak wiec zycze sukcesu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] tak, tylko niektorzy zakladaja konta na mame, tate itd..Ale jest jeszcze inny aspekt..Ja np. jestem w sieci, w ktorej kazdy ma takie samo IP zewnetrzne i, dajmy na to, z mojej siecie zarejestruje sie 50 osob o takim samym IP, ale roznych adresach..No i co wtedy?? Wtedy kazdy jest w stanie przeslac skan swojego dowodu pomimo tego ze bukmacher bedzie myslal ze to jakies kombinacje..Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 144 |
np w expekce jest wyraznie napisane ze z jednego IP moze korzystac jeden user !! Podejrzewam ze konkurencja tez tak ma to sa ich zasady wiec jak wam sie nie podoba granie u nich zawsze mozecie zmienic ale jestescie zbyt pazerni na te 50 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... i w sumie nie dziwie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
haha Admiralbet juz kursy spowrotem podwyzszyl na 1,5 portugali i 1,65 hiszpania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przeczekali fale Polakow i teraz juz normalnie. A sami sie modla zeby w ktoryms meczu byl remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał dadycool: [qb]haha Admiralbet juz kursy spowrotem podwyzszyl na 1,5 portugali i 1,65 hiszpania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przeczekali fale Polakow i teraz juz normalnie. A sami sie modla zeby w ktoryms meczu byl remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] ... mnie zgarnęła fala ... 1.25 jak się patrzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... swoją drogą niezły numer strzelili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671 |
Oryginalnie wysłał padik: [qb]Panowie wy tu gadu-gadu a tym czasem czas zlecac wyplate:
You have selected to withdraw the amount of 51,00 EUR from your account. After all our transaction costs have been deducted the amount indicated below will be transferred to you. For bank transfers you can confirm not needed or not relevant fields with *.
Zobaczymy co sie teraz bedzie dzialo, czy beda jakies problemy oraz w razie ewentualnego powodzenia beda jakies prowizje.
pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] czy mozesz napisac jakie sa koszta transakcyjne przelewu od nich na konto w polsce; tzn ile ci potracili? z gory thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 769 |
takie głupie pytanie... może już było... tam są podpórki??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
jesli ci chodzi o podpórki typu 1X ewentulnie X2 to tez nie moge znalezc tej opcji obstawiania, byłbym wdzieczny za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
a ja próbuję wejsc na livebetting i mi sie nie udaje. mam czystą stronke. czy ktos ma podobnie . A moze wiecie jak wejsc na livebetting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
Oryginalnie wysłał Gregov: [qb]a ja próbuję wejsc na livebetting i mi sie nie udaje. mam czystą stronke. czy ktos ma podobnie . A moze wiecie jak wejsc na livebetting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] działał przez 15 minut, później zawiesili
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
działał przez 15 minut, później zawiesili :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> U mnie cały mecz działa pięknie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
bueheheh ale jazda Admiralbet kupilo mecz :eek: Portugalia-Grecja 1-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: czuje ze na tym Euro2004 to ładne walki beda a tak apropos to gdzie jest livebetting
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
Wlasnie, gdzie jest livebetting <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I da sie tam grac jakos rozpisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Prosze o pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|