"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#61266 13/06/2004 00:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
Oka juz znalazlem wszystko co kcialem wiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61267 13/06/2004 01:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
To ja sobie ponarzekam;
Admiralbet
_ofreta cienka jak na Boże Narodzenie w Totomixie
_kursy też nieczego sobie(brak tylko żeby w ramach zmian regulaminu promocji
trzeba by je mnożyć przez 0,9)
_poruszanie się po stronie też jakiś dziwne(ale to może subiektywne odczucie).

Dobra;wystarczy tego narzekania...
50 euro rekompensuje te minusy,ciekawe jak będzie z ewantualnymi wypłatami
a przedewszystkim jak jest z tym OBROTEM????????????????????????(2 CZY 5???).

Myślę ,że podobnie jak wszyscy buki i nasz szczodry Admiralbet odbił sobie na
portugalcach (dobrze ,że nie moim kosztem) i będzie wypłacalny.........
-jest przynajmiej taka szansa,
więc
grę u tego buka można potraktować jako poligon doświadczalny:
-uskuteczniać tu różnego rodzju pomysły,progresje i inne "złote środki",
a nóż coś z tego wyjdzie(czytaj:realne pieniądze)

w moim przypadku wypłaciłem z premedytacją całą kasę z kontu buków netowych z okazi wakacji (i na wakacje),-trzeba ciut odpocząć
od bukmacherki ,
i taka na pół powarzna gra bardzo mi odpowiada!!!!!

pozdrawiam! życżę samych trafnych typów!
ale Admirala nie puszczajcie od razu z torbami!!!!!

#61268 13/06/2004 01:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
i juz piekne wałki w przerwie meczu była możliwość obstawienia ilosci bramek w meczu były mozliwości 2 bramki 3 bramki 4 lub więcej postawiłem 3 a te kołki mi nie zaliczyły. Nie sądzę że chodziło o ilość bramek w drugiej połowie bo nie było mozliwości wybrania jednej bramki. Nie ma co do nich wpłacać kasy żenujący buk bez szyfrowanego logowania wygrac zabrać kasę i zapomnieć

edit Oczywiście chodzi o mecz Portugalia-Grecja 1:2

#61269 13/06/2004 01:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 671
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]Nie ma co do nich wpłacać kasy żenujący buk bez szyfrowanego logowania wygrac zabrać kasę i zapomnieć[/qb]
do czego w wiekszosci dazymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#61270 13/06/2004 02:23
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]i juz piekne wałki w przerwie meczu była możliwość obstawienia ilosci bramek w meczu były mozliwości 2 bramki 3 bramki 4 lub więcej postawiłem 3 a te kołki mi nie zaliczyły. Nie sądzę że chodziło o ilość bramek w drugiej połowie bo nie było mozliwości wybrania jednej bramki. Nie ma co do nich wpłacać kasy żenujący buk bez szyfrowanego logowania wygrac zabrać kasę i zapomnieć

edit Oczywiście chodzi o mecz Portugalia-Grecja 1:2[/qb]
Tak, tylko ze byla jeszcze mozliwosc obstawienia druzyny, ktora strzeli nastepna bramke i w tym zakladzie no goal to bylo to, czego szukales. Troche inteligencji nie zaszkodzi...

#61271 13/06/2004 03:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Co rozumiecie pod pojeciem obrot? 50*2 czy 50*1,02+50*1,02 ?

#61272 13/06/2004 04:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Witam

Własnie zleciłem wypłate na Admiralu, jako czek na adres domowy (podobno szybciej), nie było zadnych problemów, wypłata została odjeta z konta.
Czas realizacji 3-6 dni. W moim przypadku wystarczyło obrócić 2 razy bonusem. Jak dojdzie czek, napiszę, że jest to wiarygodna promocja.

Pozdrawiam
Ares96

#61273 13/06/2004 04:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
jaki ponosisz koszt związany z tym czekiem

#61274 13/06/2004 08:42
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
Ja uzywam Opery jako przegladarki internetowej i strona Admiralbet`a dziala mi dopoki nie wchodze w ich oferte... tez tak macie ?

Pytanie skierowane oczywiscie do uzytkownikow Opery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61275 13/06/2004 13:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Czy to 50 Euro jak się dostaje zaraz po rejestracji da się od razu wypłacić ? Czy trzeba zrobić jakiś obrót kasą żeby można było ?

#61276 13/06/2004 13:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Czy to 50 Euro jak się dostaje zaraz po rejestracji da się od razu wypłacić ? Czy trzeba zrobić jakiś obrót kasą żeby można było ?[/qb]
to by było za proste ...5X trzeba obrócić...a tak przy okazji czy jeszcze udaje się komóś zarejestrować ??? czy juz zablokowali dla sprytnych polaków???

#61277 13/06/2004 13:43
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Czy to 50 Euro jak się dostaje zaraz po rejestracji da się od razu wypłacić ? Czy trzeba zrobić jakiś obrót kasą żeby można było ?[/qb]
trzeba 5 razy obrocic. Zauwazylem, ze chyba promocja jest juz skonczona bo nie widze informacji na ich stronie. Jak ktoś nie zdążył założyć konta może podziękować "przedsiębiorczym" rodakom. Zamknięcie promocji to dobry znak - można spokojnie za kaske z bonusa u nich grac - wypłaca. Zreszta tydzień wcześniej chcialem i tak u nich konto założyć bo mają nieraz najwyższe kursy na zdarzenia, które mnie interesuja - a tu taka okazaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam,
sebau

#61278 13/06/2004 13:43
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał jazdun:
[qb]Ja uzywam Opery jako przegladarki internetowej i strona Admiralbet`a dziala mi dopoki nie wchodze w ich oferte... tez tak macie ?

Pytanie skierowane oczywiscie do uzytkownikow Opery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Tez tak mam. Trzeba uzywac Misia.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#61279 13/06/2004 13:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 64
Zgadnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

edit:
to było do A.S.Romka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#61280 13/06/2004 13:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Czy to 50 Euro jak się dostaje zaraz po rejestracji da się od razu wypłacić ? Czy trzeba zrobić jakiś obrót kasą żeby można było ?[/qb]
Chyba nigdy na tym forum nie czytalem glupszego pytania (no moze kilka). Zakladales, ze Admiralbet to instytucja charytatywna rozdajaca 50E dla kazdego kto sie zarejestruje? Proponuje na przyszlosc sie dwa razy zastanowic przed napisaniem podobnej glupoty.

#61281 13/06/2004 14:04
Dołączył: Dec 2002
Posty: 69
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 69
kurcza jestem jakis rozjechany z rana... ale przeczytalem post A.S Romka i odrazu sie lepiej poczulem... Romus duze piwko dla Ciebie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ( oczywisie ja stawiam)

#61282 13/06/2004 14:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał A.S.Romek:
[qb]Czy to 50 Euro jak się dostaje zaraz po rejestracji da się od razu wypłacić ? Czy trzeba zrobić jakiś obrót kasą żeby można było ?[/qb]
Chyba nigdy na tym forum nie czytalem glupszego pytania (no moze kilka). Zakladales, ze Admiralbet to instytucja charytatywna rozdajaca 50E dla kazdego kto sie zarejestruje? Proponuje na przyszlosc sie dwa razy zastanowic przed napisaniem podobnej glupoty.[/qb]
Nie wiedziałem po prostu bo nie czytałem całego tematu i pozatym nie gram we wszystkich bukach internetowych.

#61283 13/06/2004 14:12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Oryginalnie wysłał SLOUGH:
[qb]kurcza jestem jakis rozjechany z rana... ale przeczytalem post A.S Romka i odrazu sie lepiej poczulem... Romus duze piwko dla Ciebie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ( oczywisie ja stawiam)[/qb]
Kto pyta nie błądzi, więc ja zapytałem i wyśmiano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: wam

#61284 13/06/2004 14:34
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Romek spokojnie wybaczamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61285 13/06/2004 15:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Quote
Oryginalnie wysłał Ares96:
[qb]Witam

Własnie zleciłem wypłate na Admiralu, jako czek na adres domowy (podobno szybciej), nie było zadnych problemów, wypłata została odjeta z konta.
Czas realizacji 3-6 dni. W moim przypadku wystarczyło obrócić 2 razy bonusem. Jak dojdzie czek, napiszę, że jest to wiarygodna promocja.
[/qb]
Potrzebny byl skan dowodu? W 1 dzien z 50 zrobilem 244,80 EURO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak? Wpiera calosc postawiona na Roddicka za 1,44, a nastepnie calosc - 72,00 poszlo na handicap +1 na Rosje, co lacznie dalo X za 3,40. Tak wiec na razie mam szczescie do tego buka i mam nadzieje, ze problemow z wyplata nie bedzie...

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,908 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1