|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Ło matko z córkom, ale tu hula wiatr  Trzeba przetrwonić trochę kasy zarobionej na tenisie  Sociedad @5,15  jeszcze się okaże, że zamiast przetrwonić to powiększysz budżet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
jedyne czego sie dzis obawiam to jakiegos walka bo pilkarsko to nie ma co porownywac my wam ligę wy nam puchar  a co maja w drabince barce? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
kurwa oni rezerwy wystawili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ło matko z córkom, ale tu hula wiatr  Trzeba przetrwonić trochę kasy zarobionej na tenisie  Sociedad @5,15  jeszcze się okaże, że zamiast przetrwonić to powiększysz budżet  W zamyśle taki mam zamiar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Liga Mistrzów Mecz.pl rusza , 2000zł w puli , panowie i panie zapisywać się! Będę tak spamował...tzn reklamował, aż całe quasi się zapisze  a jako rekruterowi ile ci płacą od łebka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Liga Mistrzów Mecz.pl rusza , 2000zł w puli , panowie i panie zapisywać się! Będę tak spamował...tzn reklamował, aż całe quasi się zapisze  a jako rekruterowi ile ci płacą od łebka ? Nie mogę powiedzieć, ale za zielonych x2, za czerwonych x5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ło matko z córkom, ale tu hula wiatr  Trzeba przetrwonić trochę kasy zarobionej na tenisie  Sociedad @5,15  miałem nie mówić, ale trudno zachować takiego newsa, Biszop zakłada zamknięte forum i ma już pierwszych zrekrutowanych, a to podobno nie jest ostatnie słowo, bo i po konkurencji ma zbierać
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Ło matko z córkom, ale tu hula wiatr  Trzeba przetrwonić trochę kasy zarobionej na tenisie  Sociedad @5,15  miałem nie mówić, ale trudno zachować takiego newsa, Biszop zakłada zamknięte forum i ma już pierwszych zrekrutowanych, a to podobno nie jest ostatnie słowo, bo i po konkurencji ma zbierać a bedzie tam koles o nicku mucha który gdzieś 7-8 lat temu podawał ładne ustawki głównie z Norwegii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Ło matko z córkom, ale tu hula wiatr  Trzeba przetrwonić trochę kasy zarobionej na tenisie  Sociedad @5,15  miałem nie mówić, ale trudno zachować takiego newsa, Biszop zakłada zamknięte forum i ma już pierwszych zrekrutowanych, a to podobno nie jest ostatnie słowo, bo i po konkurencji ma zbierać a bedzie tam koles o nicku mucha który gdzieś 7-8 lat temu podawał ładne ustawki głównie z Norwegii  Nanek ma byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2013
Posty: 3,340 |
Nanek ma byc  i Uve jako główny typer
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Będzie mucha od Norwegii, pszczoła od Szwecji, osa od Danii oraz komar od Finlandi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Będzie mucha od Norwegii, pszczoła od Szwecji, osa od Danii oraz komar od Finlandi. Od Finlandii to Bzyku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
*pardon, od Finlandii Biczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
Będzie mucha od Norwegii, pszczoła od Szwecji, osa od Danii oraz komar od Finlandi. i Uve od niemieckiej, zawsze ma cynk ze Bayern wygra 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
*pardon, od Finlandii Biczu  vindom i fech bardzo nieładnie z Waszej strony, że nie chcecie wystąpić w moim konkursie. W najlepiej wymyślonym i najlepiej prowadzonym konkursie w historii mecz.pl  Zawiodłem się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przykro mi Akhu, ale nie lokuje pieniędzy w jakiś Oddsringach  Nie chowaj urazy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Przykro mi Akhu, ale nie lokuje pieniędzy w jakiś Oddsringach  Nie chowaj urazy  ale przeciez Ty nic nie musisz wpłacać. Jak wygrasz to oni Ci wpłacą, obrócisz, wypłacisz i tyle Cię tam widzieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ale jak to? Przecież to nieuczciwe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ale jak to? Przecież to nieuczciwe... to są naganne praktyki monopolistów, nie daj się zwieść gładkim słówkom Akhu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Nie pobawić się w takim konkursie. Wstydźcie się! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|