Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 29 1 2 20 21 22 23 24 28 29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Film "Ona" za najlepszy scenariusz oryginalny oskar jak w morde strzelil.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by marzano
dzięki za opinie panowie piwo
Obejrzałem dwa odcinki Hannibala (oglądam z moją drugą połówką) i jej się nie bardzo podobało, więc przerzuciliśmy się na Orphan Black - pomysł dosyć oryginalny i lekko "fantastyczny" ale ogląda się przyjemnie i dzisiaj pewnie skończymy pierwszy sezon, wtedy napiszę czy warto się za niego "brać" wink

Oglądam Hannibala z drugą połówką wink Jesteśmy na bodajże 9 odcinku, jak ktoś zaznaczył - serial specyficzny, z czasem się rozkręca, do końca pewnie dojedziemy.
Sam oglądam inne produkcje. Wczoraj skończyłem oglądać Ray Donovan.
Zajebiście się to oglądało, niezły pomysł, niektóre teksty świetne, główny bohater dobry, jego ojciec kapitalny (Jon Voight) grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. = Agenci T.A.R.C.Z.Y.

[Linked Image]

Tymczasem Banshee powróciło w niezłym stylu piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Trance z Vincentem Casselem polecam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Łyknąłem właśnie 3 odcinki True Detective i jest naprawdę spoko. Świetnie gra Matthew McConaughey - po prostu ciągnie ten serial. Woody Harrelson jakoś do mnie nie przemawia, mimo że lubię tego aktora. Na plus tematyka, zdjęcia kręcone w Luizjanie. Na minus... hmmm...piszcie co chcecie, ale jak na mój gust jakoś mało się dzieje.

Co tam jeszcze oglądałem...Tak, warto wspomnieć o Peaky Blinders. Charyzmatyczny główny aktor, świetna muza, charakterne postacie zachęcają do poświęcenia czasu temu serialowi.

Świetnie, że oglądacie, oceniacie, komentujecie seriale. Dzięki temu można obejrzeć wiele perełek, które normalnie przeszłyby koła nosa.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Parę słów jeszcze o Hannibalu, skoro już o nim mowa. Ach, jakżeż można było zmarnować taki potencjał! Mads Mikkelsen jest ok. Zastanawiam się kto bardziej kładzie ten serial - pan Graham ze swymi psychicznymi jazdami, czy może Morfeusz ;)Są pokręcone zabójstwa, jest makabra, ale brakuje tego pierwiastka Bożego.
Mógł być killer, jest tylko średniak, chlip, chlip frown
(Pisze to człowiek, który dawno temu w liceum wypełniając jakąś durnowatą ankietę w rubryczce TWÓJ IDOL wpisał Hannibala Lectera, hehe)

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
-Adrian-, zgadzam się co do słowa właściwie. A z polecanych tutaj zdecydowanie ostatnio Luther, kończę pierwszy sezon. Świetny. Nawet momentami muzyka na poziomie Peaky Blinders, a to jest wysoki poziom.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Polecam smile

[Linked Image from scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by lupus
Polecam smile

[Linked Image from scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net]


Również polecam. Jest trochę klimatu z starych horrorów, dobrze się go ogląda smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
FSH jeden z moich ulubionych.
Wojna Charliego Wilsona, Hazardzista, Boogie Nights, Wątpliwość piwo


Podrzućcie tytuły epopei, w stylu Lawrance z Arabii, Ben Hura, 1492 itp. Epicko na bogato i z tłem historycznym. I dobre ;p

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by mat2000
FSH jeden z moich ulubionych.
Wojna Charliego Wilsona, Hazardzista, Boogie Nights, Wątpliwość piwo


Podrzućcie tytuły epopei, w stylu Lawrance z Arabii, Ben Hura, 1492 itp. Epicko na bogato i z tłem historycznym. I dobre ;p

Faraon Kawalerowicza.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
American Hustle

Dobra gra aktorska, ale akcja filmu nie powalila mnie na kolana. Film ma mnostwo nominacji do Oscara.
Jakie wasze opinie?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Obejrzałem tę "Obecność". Było nieźle bo parę razy można się było dobrze wystraszyć (smaczku dodawała godzina oglądania - około 2-3 w nocy grin ). Wszystko fajnie tylko zakończenie po prostu BE-ZNA-DZIEJ-NE. Dałbym może z 8/10 ale z powodu zakończenia tylko 6/10

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by lupus
American Hustle

Dobra gra aktorska, ale akcja filmu nie powalila mnie na kolana. Film ma mnostwo nominacji do Oscara.
Jakie wasze opinie?


Nudnawo. Dla mnie rozczarowanie.

Wyroznienie dla Amy Adams. Oscar sie nalezy i nic poza tym bo jako najlepszy film to nie daje im szans. Dallas Buyers Club lepszy, Nebraska rowniez. Nawet Niewolnik tez...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Swoja drogą dobrze ja zrobili, bo dopiero po filmie zobaczylem ile faktycznie ma lat smile

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Oczywiście, że American Hustle nie dostanie Oscara, dostanie go Niewolnik.

Nie zmienia to faktu, że wg mnie bardzo dobra, ciekawie zrealizowana pozycja, jeśli chodzi o kino rozrywkowe i w tej kategorii 8-/7+ na 10. Znacznie lepszy niż Wilk, który poza rolą DiCaprio, jakoś wielce się nie wyróżnia. Tutaj świetne aktorstwo wszystkich ważniejszych bohaterów, z błyskotliwą rolą Amy na czele. Przyjemnie mi się to oglądało, Wilk zaś ze swoimi trzema godzinami się zwyczajnie dłużył..

Z pozycji około oscarowych warto zobaczyć Sierpień w Hrabstwie County - 8/10 w gatunku, mocno wiało sandałem w Dallas Buyer's Club 4+/10, ciężko i żmudnie...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Danielsan
Oczywiście, że American Hustle nie dostanie Oscara, dostanie go Niewolnik.

Nie zmienia to faktu, że wg mnie bardzo dobra, ciekawie zrealizowana pozycja, jeśli chodzi o kino rozrywkowe i w tej kategorii 8-/7+ na 10. Znacznie lepszy niż Wilk, który poza rolą DiCaprio, jakoś wielce się nie wyróżnia. Tutaj świetne aktorstwo wszystkich ważniejszych bohaterów, z błyskotliwą rolą Amy na czele. Przyjemnie mi się to oglądało, Wilk zaś ze swoimi trzema godzinami się zwyczajnie dłużył..

Z pozycji około oscarowych warto zobaczyć Sierpień w Hrabstwie County - 8/10 w gatunku, mocno wiało sandałem w Dallas Buyer's Club 4+/10, ciężko i żmudnie...

Ja bym w Wilku wyróżnił coś jeszcze, a raczej kogoś jeszcze, Konafi w tej krótkiej scenie był świetny grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
warto ogladac walese czy szkoda czasu ?

Strona 22 z 29 1 2 20 21 22 23 24 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1