Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
#61420 14/06/2004 13:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Quote
Oryginalnie wysłał nikolb:
[qb]ja sie moge zalozyc ze 80% ludzi widzac taka promocje zalozyla wiecej niz jedno konto nie ma bata sam sie przyznam ze mam 2[/qb]
a ja tam mam jedno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> i co mi tam jak mam kurde wtopić to i tak wtopie, ale chciałem sobie 2 założyć po ewentualnej wtopie no ale teraz to już kaszanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#61421 14/06/2004 18:10
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Temat z takimi promocjami powinien być w odpowiednim dziale, do którego dotęp powinna mieć wybrana grupa userów i oni przekazywaliby info osobom, które znają i ufają im.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Rozumiem, ze Ty masz byc w tej grupie?

#61422 14/06/2004 20:22
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Temat z takimi promocjami powinien być w odpowiednim dziale, do którego dotęp powinna mieć wybrana grupa userów i oni przekazywaliby info osobom, które znają i ufają im.[/qb]
No to mnie rozpierrrdoliłes, myslisz że o promo było tylko na mecz.pl, BA i inne trąbiły o tym non stop i myślisz że tylko Polacy zakładali masowo konta? To się qrwa mylisz

#61423 14/06/2004 20:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
mam pytanko dotyczące promocji w expekcie.Aby dostać 100zł bonusa nalezy najpierw zagrać jeden zakład,czy stawka na ten kupon jest dowolna?

#61424 14/06/2004 20:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
C
member
member
C Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał Sim:
[qb]mam pytanko dotyczące promocji w expekcie.Aby dostać 100zł bonusa nalezy najpierw zagrać jeden zakład,czy stawka na ten kupon jest dowolna?[/qb]
Tak możesz zagrać sobie za 50 groszy.

#61425 14/06/2004 20:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
S
Sim Offline
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 551
dzieki Cyprian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#61426 14/06/2004 21:48
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
U
newbie
newbie
U Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 36
Jakie są obecnie najciekawsze promocje dla nowych klientów w uznanych firmach bukmacherskich?

Do Sportingbet 20 Euro wpłacę na pewno, a wy co polecacie?

#61427 14/06/2004 23:52
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 6
Czesc ;] No i proboje wyplacic 120 euro czekiem wyslalem zgloszenie kase odjeli. I czekam. Ale mam pytanie czy musialem podawac numer swojego konta ?? czy oni przysla czek i bede mogl osobiscie isc do banku i wyplacic z ich konta daną sumę pomozcie mi nie wiem jak to jest

#61428 15/06/2004 16:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 302
Mam pytanie co do tych 3 free betow w MR.Bookmakers. Po kazdym trafionym free becie kasa idzie na konto w ten sposob uzbieralem juz 4.7 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy ktos wie ile razy trzeba to obracac przed wyplata i ile wynosi minimalna kwota wyplaty ?

#61429 15/06/2004 17:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Sim:
[qb]mam pytanko dotyczące promocji w expekcie.Aby dostać 100zł bonusa nalezy najpierw zagrać jeden zakład,czy stawka na ten kupon jest dowolna?[/qb]
Sim odezwij sie na priva.

#61430 17/06/2004 10:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał ermol:
[qb]Mam pytanie co do tych 3 free betow w MR.Bookmakers. Po kazdym trafionym free becie kasa idzie na konto w ten sposob uzbieralem juz 4.7 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Czy ktos wie ile razy trzeba to obracac przed wyplata i ile wynosi minimalna kwota wyplaty ?[/qb]
napisalem do nich mejla z pytaniami ile razy trzeba obrocic bonusem i jaka jest minimalna wyplata, a dostalem taka odpowiedz:

As you can read in section 4.7 of MrBookmaker's user agreement :

4.7 Before MrBookmaker undertakes the first payment of winnings
generated by a member, MrBookmaker shall request the same member to
send him a recto verso copy of his identity card (or any other
document proving his identity). This document will enable MrBookmaker
to check that the personal data given during the member's registration
corresponds to what appears on the document.


z tego wynika, ze mozesz wyplacic nawet te swoje 4.7 eur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zadnych restrykcji - tylko przeslac scan dokumentu i czekac na kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61431 17/06/2004 11:40
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Powiedzcie mi jaka jest najmniejsza kwota wypłaty w MrBookmaker i czy ktos juz wyplacal tzn. tam trzeba wyslac chyba jakies scany tylko czego napiszcie dokładnie i minimum wypłaty , bede bardzo wdzieczny .
Pozdrawiam !

#61432 17/06/2004 11:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Powiedzcie mi jaka jest najmniejsza kwota wypłaty w MrBookmaker i czy ktos juz wyplacal tzn. tam trzeba wyslac chyba jakies scany tylko czego napiszcie dokładnie i minimum wypłaty , bede bardzo wdzieczny .
Pozdrawiam ![/qb]
minimalna wypłata to 15 euro (jak dobrze doczytałem) przed tym wymagaja zebys im przesłał scan paszportu, tzn. strony gdzie sa twoje dane!!..a aha i opłata wynosi 5 euro a powyzej 150 euro jest za free!!

#61433 17/06/2004 12:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 214
o co chodzi z tą promocją w bookmaker.com za co dają te 4.7, za zarejestrowanie czy od wpłaty

#61434 17/06/2004 18:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]o co chodzi z tą promocją w bookmaker.com za co dają te 4.7, za zarejestrowanie czy od wpłaty[/qb]
daja 3 eur swoim starym klientom

#61435 18/06/2004 01:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???

#61436 18/06/2004 02:06
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 336
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???[/qb]
Ja juz wykorzystalem free bets, a na koncie marne 3 Euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#61437 19/06/2004 09:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???[/qb]
mnie sie udalo na razie dojsc do 25 euro. pogram jeszcze troche i zobaczymy czy uda sie od nich cos wyciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#61438 19/06/2004 15:47
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Quote
Oryginalnie wysłał majner:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???[/qb]
mnie sie udalo na razie dojsc do 25 euro. pogram jeszcze troche i zobaczymy czy uda sie od nich cos wyciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Nie wydaje mi sie zeby były jakies problemy z wyciagnieciem od nich pieniazków..a i dobra rada jak przesyłacie scan dokumentu to musi byc na nim tez wasz adres zamieszkania. Ja wysąlem scan paszportu i mi odpisali ze potzrebuja inny dokument co by był adres zamieszkania..

#61439 19/06/2004 16:08
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]wojuje ktos oprócz mnie jeszce za te freebety w Mrbookmakers???[/qb]
Moze znowu kitlet uda sie dojsc do 250 jak w betsense prawie z niczego heh, tylko mam nadzieje ze tym razem wyplaca... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S Z betsense dalej walcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1