Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Conrad #6148739 05/02/2014 03:03
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Jeszcze raz.

Punkt z regulaminu: "Każdy zakład (to samo wydarzenie i ten sam rodzaj zakładu) będzie brany pod uwagę tylko jeden raz. Wszelkie kolejne takie same zakłady nie będą brane przy przyznawaniu bonusu. Taki zakład może zostać postawiony za środki bonusowe i będzie wtedy liczony do warunków jego obrotu."

Cały punkt z regulaminu, nic nie jest zmienione. Więc co to za tajemniczy zakład, który może być postawiony za środki bonusowe? Zakład widmo?

Expekt, to nie jest poważny bukmacher, za 799 zł taki cyrk. Muszą mieć nóż na gardle. Walczą o przetrwanie i uznali, że każdy sposób jest dobry. Jednak taka działalność sprawdza się na krótką metę, bo nie oszukujmy się stawianie tam to duże ryzyko, wypłacą albo nie, uznają wygraną albo nie, no i trzeba jeszcze trafić zakład. Potrójna dawka emocji.

Bonus: Unibet
Conrad #6148752 05/02/2014 03:10
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Wybierasz sobie punkty regulaminu?
W kolejnym/poprzednim jest czarno na białym:
"Stawianie takich samych zakładów jest zabronione i będzie skutkowało anulowaniem bonusu oraz wygranych z niego pochodzących."

Wszystko w temacie.

Conrad #6148777 05/02/2014 03:25
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Znów zacytowany nie cały punkt z regulaminu. Cały wygląda następująco: "Identyczne zakłady nie będą liczone do warunków obrotu bonusem. Stawianie takich samych zakładów jest zabronione i będzie skutkowało anulowaniem bonusu oraz wygranych z niego pochodzących." i kolejny punkt z regulaminu "Po postawieniu zakładów, które spełnią warunki przyznania bonusu, bonus będzie przyznawany na konto gracza i będzie podlegał warunkom obrotu.

Co z tego wynika, mianowicie to, że warunkom obrotu podlega bonus i do bonusu można odnosić identyczne zakłady. Warunkom obrotu chyba nie podlega moja wpłata, prawda. Jest warunek, nie dla identycznych zakładów, ale to się odnosi do pieniędzy bonusowych. A ja za pieniądze bonusowe zagrałem tylko raz. Więc gdzie złamałem warunki obrotu bonusem?

Conrad #6148783 05/02/2014 03:29
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Jakby napisali, że warunkom obrotu podlega moja wpłata i bonus, to bym nie zagrał takiego samego zakładu za wpłatę i bonus, ale wyraźnie jest napisane, że taki sam zakład można zagrać za środki bonusowe, co za wpłatę.

artbory #6148808 05/02/2014 03:44
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by artbory
Jeszcze raz.

Punkt z regulaminu: "Każdy zakład (to samo wydarzenie i ten sam rodzaj zakładu) będzie brany pod uwagę tylko jeden raz.

Tylko jeden raz możesz zagrać to samo.


Originally Posted by artbory
Wszelkie kolejne takie same zakłady nie będą brane przy przyznawaniu bonusu.

Nie po polsku to napisali, ale wiadomo o co chodzi.


Originally Posted by artbory
Taki zakład może zostać postawiony za środki bonusowe i będzie wtedy liczony do warunków jego obrotu.

Jeśli wygrasz zakład, dostałeś bonus, możesz obracać tym co ugrałeś. Przyznaję, że regulamin jest napisany nie po ludzku, ale z drugiej strony patrząc i tak z nimi nie wygrasz.

Conrad #6148837 05/02/2014 04:03
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Pawcias, ale ja nie będę walczyć z nimi, jeżeli postanowili mnie okraść to pewnie nic nie poradzę, jednak małą reklamę mogę im w internecie zrobić.

Z regulaminu wynika, za wpłatę najlepiej zagrać raz, ale można więcej, bo następne zakłady za wpłatę nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu bonusu, za przyznane środki bonusowe można zagrać to samo co za wpłatę, a za środki bonusowe nie można zagrać dwa razy tego samego, bo zabiorą bonus.

Czyli na przykładzie, wpłacam 222 zł, gram za 100 i za 122, dają mi bonus 100, bo drugi zakład nie jest brany pod uwagę przy przyznawaniu bonusu. Po przyznaniu mam bonus 100 i nie mogę zagrać za ten bonus dwóch takich samych zakładów, na przykład po 50 zł, bo mi zabiorą ten bonus i wygrane z niego. To właśnie jest dokładnie napisane w regulaminie.

Ja zagrałem jeden raz za swoją wpłatę za 222 zł, bo chciałem żeby brana była ta kwota przy przyznaniu bonusu, gdy go otrzymałem zagrałem bonusowe 222 zł, na to samo, bo już bonus był przyznany, i miałem taką możliwość, zapisaną "taki zakład można zagrać za środki bonusowe". I nie zagrałem dwa razy na to samo za środki bonusowe, co mogło skutkować odebraniem bonusu i ewentualnych wygranych z niego, bo zagrałem za niego raz.



artbory #6148867 05/02/2014 04:21
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by artbory
dokonałem wpłaty na konto, zagrałem zakład za 222 zł i otrzymałem bonus 222 zł, za który zagrałem taki sam zakład (remis w spotkaniu Marsylia - Tuluza). Zakłady okazały się wygrane

Wciąż mam wrażenie, że problem tkwi w zagraniu dwa razy tego samego. Jeżeli jest inaczej, to nie pomogę.


Conrad #6148887 05/02/2014 04:38
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Jak nie uzyskam od nich odpowiedzi sensownej co znaczy, że za środki bonusowe mogę zagrać taki sam zakład, i gdzie złamałem punkt dotyczący obrotu bonusem. To będę ich "reklamował" w necie, aż uznam, że starczy za te 800 zakoszonych złotych.

Conrad #6148904 05/02/2014 04:52
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Ja sie nie znam ale ten ich regulamin jest tak napisany ze mozna go interpretowac wlasnie w dwojaki sposob.




ssaczu #6148911 05/02/2014 05:05
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
[quote=ssaczu]Ja sie nie znam ale ten ich regulamin jest tak napisany ze mozna go interpretowac wlasnie w dwojaki sposob.



[/quote]

Celna uwaga. Jest pokręcony, a kto robi takie regulaminy, naciągacze i oszuści.

Nic nie przemawia za grą w Expekt, ani kursy, ani zakłady live, w porównaniu do Bet365, gdzie też mam konto, to totalna amatorka. Pewnie mało ludzi gra w Expekt i postanowili dorobić. Trochę to śmieszne, ale mnie zachęcił do rejestracji Boniek, no i dodatkowe pieniądze na grę. Błąd niestety.

Conrad #6148914 05/02/2014 05:08
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Zresztą, przecież to jakiś bezsens taki punkt, że nie można zagrać dwa razy na to samo za bonus. Co to za różnica czy grasz na coś 400 zł, czy dwa razy po 200, albo 4 po 100. To jest tylko kolejny wytrych, aby oszukać. Chyba temu nikt już nie zaprzeczy.

Conrad #6148919 05/02/2014 05:41
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Porównujesz regulaminy Expekt i bet365 to wiedz np, że bet365 ma w paru miejscach stwierdzenie "może" np.
"Jeżeli jakikolwiek mecz zostanie rozegrany przed wyznaczoną datą, wówczas każdy taki mecz może zostać uznany, jeśli tylko zakład został postawiony nie później niż po faktycznym rozpoczęciu spotkania."

Czyli w tym wypadku mogą sobie poczekać na koniec meczu i anulować zakład lub zostawić ważny. Niestety regulaminy nie są pisane dla graczy, gracz ma ich tylko przestrzegać i to najlepiej z założeniem interpretacji najmniej korzystnych dla niego.

Conrad #6148923 05/02/2014 06:02
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
O czym mowa, Bet365 nigdy nie zachował się nieuczciwie, a Expekt już na samym początku. Gry na żywo nie ma co porównywać, przepaść na korzyść Bet365. W Bet365 także po rejestracji miałem bonus od wpłaty, można zagrać te same zdarzenia i pięć razy jak się chce, żadnych problemów.

Kto planuje się zarejestrować w Expekt, niech spojrzy jak mnie potraktowali, i zada sobie pytanie czy chce być tak traktowany.

artbory #6149010 05/02/2014 16:41
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by artbory
Problem z bukmacherem Expekt, po rejestracji dokonałem wpłaty na konto, zagrałem zakład za 222 zł i otrzymałem bonus 222 zł, za który zagrałem taki sam zakład (remis w spotkaniu Marsylia - Tuluza). Zakłady okazały się wygrane, problem zaczął się mniej więcej po 24 godzinach. Mianowicie bonus i wygrane z drugiego zakładu zostały skonfiskowane, ze względu na złamanie regulaminu.

Niepotrzebnie zagrałeś drugi raz to samo. Mam jeszcze pytanie, czy pierwszy zakład został rozliczony prawidłowo? Jeżeli tak, to naprawdę nie masz racji. Każdy regulamin jest zakręcony, ale tutaj wszystko jest dosyć oczywiste. Zagrałeś dwa razy to samo. Raz za wpłatę drugi raz za bonus i w tym jest problem.

Inną sprawą jest już poziom supportu Expekt, ich oferta live i wysokość marży.

artbory #6149056 05/02/2014 18:00
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
@artbory


Moja teoria jest taka, że sam nie jesteś uczciwy. Próbowałeś wyłudzić bonus. Nawet gdybym był milionerem nie zagrałbym remisu za 222 złote.

Zrobiłeś kontrę u innych buków na 1 i 2, ewentualnie lay remis na giełdzie. Oni dopisali Ci bonus przed rozpoczęciem meczu.

Tu zamiast spokojnie poobracać, znowu zagrałeś remis w Expekt za całą kwotę i kontrę u innych buków albo lay na giełdzie. W końcu ktoś w Expekt się dopatrzył i podpiął pod pasujący akurat punkt regulaminu.

Nie wmówisz mi że miałeś sen proroczy o remisie w tym meczu i dlatego zagrałeś ten zakład za całość.

Poljot #6149062 05/02/2014 18:17
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Poljot
Porównujesz regulaminy Expekt i bet365 to wiedz np, że bet365 ma w paru miejscach stwierdzenie "może" np.
"Jeżeli jakikolwiek mecz zostanie rozegrany przed wyznaczoną datą, wówczas każdy taki mecz może zostać uznany, jeśli tylko zakład został postawiony nie później niż po faktycznym rozpoczęciu spotkania."

Czyli w tym wypadku mogą sobie poczekać na koniec meczu i anulować zakład lub zostawić ważny. Niestety regulaminy nie są pisane dla graczy, gracz ma ich tylko przestrzegać i to najlepiej z założeniem interpretacji najmniej korzystnych dla niego.



Mamy teraz sporą dawkę towarzyskich meczy międzyklubowych. Często zdarza się tak, że mecz zaplanowany o 13-tej zaczyna się o 12:55. W pierwszej minucie pada bramka, Bet365.com nie ma tego w ofercie live i nie wyrobił się ze zdjęciem meczu z oferty przed jego rozpoczęciem. Nie widzę tutaj jakiegokolwiek nadużycia z ich strony.

Dodatkowo zdarza się tak, że przerwa w takim meczu treningowym trwa dosłownie kilka sekund. Wtedy zakłady na wynik drugiej połowy rónież są ryzykowne od strony bukmachera i jestem w stanie zrozumieć tego typu zapisy w regulaminie. Nie ma tutaj niczego dziwnego, czy nielogicznego.

Pawcias #6149280 05/02/2014 21:37
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Originally Posted by Pawcias
@artbory


Moja teoria jest taka, że sam nie jesteś uczciwy. Próbowałeś wyłudzić bonus. Nawet gdybym był milionerem nie zagrałbym remisu za 222 złote.

Zrobiłeś kontrę u innych buków na 1 i 2, ewentualnie lay remis na giełdzie. Oni dopisali Ci bonus przed rozpoczęciem meczu.

Tu zamiast spokojnie poobracać, znowu zagrałeś remis w Expekt za całą kwotę i kontrę u innych buków albo lay na giełdzie. W końcu ktoś w Expekt się dopatrzył i podpiął pod pasujący akurat punkt regulaminu.
Nie wmówisz mi że miałeś sen proroczy o remisie w tym meczu i dlatego zagrałeś ten zakład za całość.


Co to za bzdury? Moja gra opiera się na grze na remisy. Zaczynasz pisać jak Oskar. Prosiłbym jednak żebyś nie obrażać mnie w ten sposób.

A co do teorii drugiego zakładu przeczytaj jeszcze raz ten punkt regulaminu "Każdy zakład (to samo wydarzenie i ten sam rodzaj zakładu)będzie brany pod uwagę tylko jeden raz. Wszelkie kolejne takie same zakłady nie będą brane przy przyznawaniu bonusu. Taki zakład może zostać postawiony za środki bonusowe i będzie wtedy liczony dowarunków jego obrotu."

Taki zakład może być postawiony za środki bonusowe!

Expekt dalej kręci ma temat jaki to zakład, nie chcą odpowiedzieć na proste pytanie. To dowodzi ich nieuczciwości, teraz mam już pewność.

W związku z tym, że nie zgadzam się na takie traktowanie innych graczy i mnie (sporo naczytałem się o różnych kombinacjach Expektu), postanowiłem codziennie pisać na kolejne forum. Poza tym wpadłem na pomysł zrobienia strony, na której opiszę zachowanie i podejście do gracza Expekt. Linki do strony będę umieszczał pod artykułami dotyczącymi sportu, PZPN, Zbigniewa Boska, na różnych portalach.

Dodatkowo gdy już zrobię taką stronę, poproszę graczy, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji o opisanie i udokumentowanie swoich spraw. Zostaną umieszczone na tej stronie.

Conrad #6149287 05/02/2014 21:40
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 23
Bońka, oczywiście. smile

artbory #6149294 05/02/2014 21:43
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by artbory
Bońka, oczywiście. smile

w zamian może Boniek podeśle Twoje dane z Expekta Izbie Celnej albo samemu generałowi Kapicy cool

ps. bardzo rzadko ale tym razem niestety Pawcias ma rację tongue

AGASSI #6149297 05/02/2014 21:45
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Oczywiście, że artbory ma rację, przeczytajcie dokładnie ten punkt regulaminu, zanim będziecie wygłaszać opinie nt temat wink

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK), 1,369 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,835
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1