Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
sianes #6154969 11/02/2014 05:16
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by sianes
Panowie a ja mam z nimi dziwna sytuacje. w piatek wyslalem im dokumenty skan dowodu a w niedziele "bank statement". na czacie napisali mi ze konto jest w pelni aktywne ale gdy wchodze na withdraw funds i klikal obojetnie jaka metode neteller mb bank transfer to wyskakuje mi blad "requested page not found". nie mam jak wyplacic kasy z konta. pisalem na live czacie a tam mowia ze musze to zrobic przez telefon bo nie wiedza dlaczego mam blad. przez telefon to ciezko bo moj angielski nie jest tak mocny abym swobodnie rozmawial i tu pytanie do Was czy spotkal sie ktos z takim problemem? co robic

U mnie czasami za drugim razem zaskakuje Withdraw Funds from Betfair. Ostatnio narobili trochę zmian graficzno "technicznych", stąd te problemy. Zrób tak: kliknij Withdraw Funds, otworzy się "Page not found", zamknij, spróbuj jeszcze i powinno być dobrze. To może być też kwestia ciasteczkowa poniekąd (jebane cookiesiaki smile ) .

Dodam jeszcze, że korzystam z firelisa, czasem z Opery. Jeśli korzystasz z innej przeglądarki to może być jeszcze jakoś inaczej tongue

Bonus: Unibet
oli #6154977 11/02/2014 05:25
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by oli
Tak.

Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.

wink

Czyli tak, masz oddzielny profit&loss, ale statystykę masz zsumowaną w jeden worek? Przecież to nie jest możliwe tongue

Trochę zamotałeś smile

Powiedz coś więcej jak to wygląda, bo już nie mam miejsca na zeszyty papierowe (chociaż pewnie i tak ich nigdy nie zamienię na Excel'a).

sianes #6154987 11/02/2014 05:27
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by sianes
mozna jasniej? ja przez przegladarke normalnie wchodze na strone i tam na my account i dalej wiadomo sprawdzone na firefox ie oraz chrome i safari. wszedzie to samo


Spróbuj drugi, trzeci, czwarty raz. U mnie za drugim działa, za pierwszym to samo co mówisz: "page not found".

Conrad #6155076 11/02/2014 08:04
Dołączył: Feb 2014
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2014
Posty: 3
mam caly czas to samo nawet jak klikam 20razy.
mam jeszcze w my details informacje:
please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.

to dziwne bo na LC mowili ze konto jest w pelni funkcjonalne


a u was strona wyplat laduje sie na stacjonarnych pc czy laptopach?

sianes #6155078 11/02/2014 08:26
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by sianes
mam caly czas to samo nawet jak klikam 20razy.

U mnie otwiera się w nowej karcie :page not found: za pierwszym razem. Zamykam. Otwieram jeszcze raz. Za drugim razem już normalnie wypłacam.

Korzystam z Firefoksa, laptopa i peceta. Bez żadnych udziwnień, więc już nie wiem co u Ciebie nie tak.

Nie robiłem wypłat przez Operę, a z IE w ogóle nie korzystam.

Kwestia weryfikacji konta nie ma znaczenia. To jest coś bardziej technicznego.

Pawcias #6155080 11/02/2014 08:29
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
W Operze mam to samo co w Firefoksie. Za pierwszym razem page not found, za drugim przekierowanie do wpisania kwoty do wypłaty, hasła i już.

Pawcias #6155081 11/02/2014 08:36
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Na Chromie tak samo. Sprawdziłem z ciekawośći, więc to nie kwestia przeglądarki.

Pawcias #6155098 11/02/2014 14:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Pawcias
Originally Posted by oli
Tak.

Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.

wink

Czyli tak, masz oddzielny profit&loss, ale statystykę masz zsumowaną w jeden worek? Przecież to nie jest możliwe tongue

Trochę zamotałeś smile

Powiedz coś więcej jak to wygląda, bo już nie mam miejsca na zeszyty papierowe (chociaż pewnie i tak ich nigdy nie zamienię na Excel'a).

mam odzielnie chodziło mi o to że do PC sumowane jest razem.

oli #6155284 11/02/2014 21:00
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ok, wszystko jasne. Dziękuję za pomoc smile

Conrad #6158119 14/02/2014 19:34
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
witam probowalem zweryfikowac konto na fb wyslalem skan dowodu ale dalej weryfikacjha jest nie pelna i nie wiem co zrobic czy jak zloze depozyt z mojego banku to zweryfikuja wtedy pelne konto ?

Conrad #6158410 14/02/2014 20:38
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
co się dzieje w przypadku remisu w kosza do połowy, zagrałem z głupa back bo mieli ostatnią akcję na prowadzenie i wtopiłem trochę, bo remisem zakończyła się, może ktoś wkleić gdzie w regulaminie zapis dokładnie o tym jest?

Conrad #6158448 14/02/2014 20:55
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
dobra już mam, ale wtopa, dobrze że nie zgarniałem wszystkiego-.- myślałem, że zasada jest taka, że zwracają w przypadku remisu a tu zonk, zwracają, ale nie całość

dave84 #6158468 14/02/2014 21:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Połowę Ci zwrócili ?

Conrad #6158473 14/02/2014 21:02
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
tak;/

Conrad #6158751 15/02/2014 01:34
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
ja tak w golfa mialem

Conrad #6160851 16/02/2014 04:57
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Zmianę w piłce nożnej live widzę. W przerwie meczu delay jest zmniejszane do jednej sekundy.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by The Boss
ja tak w golfa mialem

Ja tak w scirocco miałem. Nie z mojej winy. Niby szkoda całkowita, ale tylko połowę wypłacili.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by luki1985
witam probowalem zweryfikowac konto na fb wyslalem skan dowodu ale dalej weryfikacjha jest nie pelna i nie wiem co zrobic czy jak zloze depozyt z mojego banku to zweryfikuja wtedy pelne konto ?


Chodzi Ci o ten zapisek: Please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied.
Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity?

Conrad #6170350 24/02/2014 15:40
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Czy można teraz wypłacić? wyskakuje błędna podstrona...

eini #6170387 24/02/2014 18:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by eini
Czy można teraz wypłacić? wyskakuje błędna podstrona...

to jest coś pojebane bo Ja też żeby wypłacić muszę przejść na "old site" bo na nowej ni hooja smirk

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,853
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1