|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Panowie a ja mam z nimi dziwna sytuacje. w piatek wyslalem im dokumenty skan dowodu a w niedziele "bank statement". na czacie napisali mi ze konto jest w pelni aktywne ale gdy wchodze na withdraw funds i klikal obojetnie jaka metode neteller mb bank transfer to wyskakuje mi blad "requested page not found". nie mam jak wyplacic kasy z konta. pisalem na live czacie a tam mowia ze musze to zrobic przez telefon bo nie wiedza dlaczego mam blad. przez telefon to ciezko bo moj angielski nie jest tak mocny abym swobodnie rozmawial i tu pytanie do Was czy spotkal sie ktos z takim problemem? co robic U mnie czasami za drugim razem zaskakuje Withdraw Funds from Betfair. Ostatnio narobili trochę zmian graficzno "technicznych", stąd te problemy. Zrób tak: kliknij Withdraw Funds, otworzy się "Page not found", zamknij, spróbuj jeszcze i powinno być dobrze. To może być też kwestia ciasteczkowa poniekąd (jebane cookiesiaki  ) . Dodam jeszcze, że korzystam z firelisa, czasem z Opery. Jeśli korzystasz z innej przeglądarki to może być jeszcze jakoś inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Tak. Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.  Czyli tak, masz oddzielny profit&loss, ale statystykę masz zsumowaną w jeden worek? Przecież to nie jest możliwe Trochę zamotałeś Powiedz coś więcej jak to wygląda, bo już nie mam miejsca na zeszyty papierowe (chociaż pewnie i tak ich nigdy nie zamienię na Excel'a).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
mozna jasniej? ja przez przegladarke normalnie wchodze na strone i tam na my account i dalej wiadomo sprawdzone na firefox ie oraz chrome i safari. wszedzie to samo Spróbuj drugi, trzeci, czwarty raz. U mnie za drugim działa, za pierwszym to samo co mówisz: "page not found".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2014
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2014
Posty: 3 |
mam caly czas to samo nawet jak klikam 20razy. mam jeszcze w my details informacje: please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied. Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity.
to dziwne bo na LC mowili ze konto jest w pelni funkcjonalne
a u was strona wyplat laduje sie na stacjonarnych pc czy laptopach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
mam caly czas to samo nawet jak klikam 20razy. U mnie otwiera się w nowej karcie :page not found: za pierwszym razem. Zamykam. Otwieram jeszcze raz. Za drugim razem już normalnie wypłacam. Korzystam z Firefoksa, laptopa i peceta. Bez żadnych udziwnień, więc już nie wiem co u Ciebie nie tak. Nie robiłem wypłat przez Operę, a z IE w ogóle nie korzystam. Kwestia weryfikacji konta nie ma znaczenia. To jest coś bardziej technicznego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
W Operze mam to samo co w Firefoksie. Za pierwszym razem page not found, za drugim przekierowanie do wpisania kwoty do wypłaty, hasła i już.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Na Chromie tak samo. Sprawdziłem z ciekawośći, więc to nie kwestia przeglądarki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Tak. Mam dwa różne aczkolwiek to jest suma sumarum sumowane.  Czyli tak, masz oddzielny profit&loss, ale statystykę masz zsumowaną w jeden worek? Przecież to nie jest możliwe Trochę zamotałeś Powiedz coś więcej jak to wygląda, bo już nie mam miejsca na zeszyty papierowe (chociaż pewnie i tak ich nigdy nie zamienię na Excel'a). mam odzielnie chodziło mi o to że do PC sumowane jest razem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ok, wszystko jasne. Dziękuję za pomoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
witam probowalem zweryfikowac konto na fb wyslalem skan dowodu ale dalej weryfikacjha jest nie pelna i nie wiem co zrobic czy jak zloze depozyt z mojego banku to zweryfikuja wtedy pelne konto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
co się dzieje w przypadku remisu w kosza do połowy, zagrałem z głupa back bo mieli ostatnią akcję na prowadzenie i wtopiłem trochę, bo remisem zakończyła się, może ktoś wkleić gdzie w regulaminie zapis dokładnie o tym jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
dobra już mam, ale wtopa, dobrze że nie zgarniałem wszystkiego-.- myślałem, że zasada jest taka, że zwracają w przypadku remisu a tu zonk, zwracają, ale nie całość
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Zmianę w piłce nożnej live widzę. W przerwie meczu delay jest zmniejszane do jednej sekundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ja tak w scirocco miałem. Nie z mojej winy. Niby szkoda całkowita, ale tylko połowę wypłacili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
witam probowalem zweryfikowac konto na fb wyslalem skan dowodu ale dalej weryfikacjha jest nie pelna i nie wiem co zrobic czy jak zloze depozyt z mojego banku to zweryfikuja wtedy pelne konto ? Chodzi Ci o ten zapisek: Please note: we have not been able to confirm your identity fully from the details you have supplied. Owing to regulations, your access to some products, markets and commission discounts may be restricted until you confirm your identity?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Czy można teraz wypłacić? wyskakuje błędna podstrona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Czy można teraz wypłacić? wyskakuje błędna podstrona... to jest coś pojebane bo Ja też żeby wypłacić muszę przejść na "old site" bo na nowej ni hooja 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|