Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 61 1 2 22 23 24 25 26 60 61
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły

jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać

U mnie dokladnie na odwrot,bardzo mile kobitki jak cos wejdzie to sie ciesza razem z Toba i gratuluja.KIlka razy juz im ktos jakis tort czy ciastka podrzucil przy wygranej smile

Kiedys odbieralem 1.6k w Milenium ,kupon za dyche.
Chlop bierze pod laser ... : "o kurwa,weszlo,noooo ladny kupon"
- to wiem,chcialem wyplacic
A nie,to Panie to nie ma ! Moze w srode. ( laugh )

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
nie gadaj Biczu ze nie marzyles zeby tam w punkcie wystukac pania Magde na stole na tych pomietolonych ulotkach kursowych

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile

no własnie raz dałem jak wygrałem rok temu 5 kafli.
kupiłem babce bombonierkę z Linda i teraz chyba mysli że jak wygram 800zł to też jej coś kupie.
zresztą kurna czy mi ktoś coś da z sts w ramach rekompensaty jak zdupiam grubszego kupona albo jak dzisiaj kur..... przez ich awarie systemu nie wygrałem grubszego siana???????

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
akagi, 3 dni temu już mu napisaliśmy o tym laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by akagi
Originally Posted by aker
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać

A nie próbowałeś zostawiać im z wygranych jakiś bonusik ?

Miałbyś wtedy również "dzień doby",
a nie tylko " do widzenia ".

A już o czekaniu 2-3 dni,
to nawet nie wspomnÄ™.

Pomyśl o tym. smile
Ja bym tak do bet365 zostawił ``jakiś bonusik``... jest jakaś opcja w tą stronę ? grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Pacyfek ty KOCIE laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by aker
Originally Posted by pacyfista
jak sie wygrywa to nawet sts to dobry buk, inaczej nie pomoze woda z Wisły jak jaja juz obwisły
jak czasami wygrywam wieksze siano to później baby z sts przez tydzień nawet nie chcą mi powiedzieć dowidzenia a juz o czekaniu 2-3 dni na dostanie wygranej nie będe wspominać
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile
no własnie raz dałem jak wygrałem rok temu 5 kafli.
kupiłem babce bombonierkę z Linda i teraz chyba mysli że jak wygram 800zł to też jej coś kupie.
zresztą kurna czy mi ktoś coś da z sts w ramach rekompensaty jak zdupiam grubszego kupona albo jak dzisiaj kur..... przez ich awarie systemu nie wygrałem grubszego siana???????
Sknerus jesteÅ› i tyle grin

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by pacyfista
nie gadaj Biczu ze nie marzyles zeby tam w punkcie wystukac pania Magde na stole na tych pomietolonych ulotkach kursowych
[Linked Image]

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Fajne dupy u Was na ziemniakach osiedlowych robia ?
U mnie niestety no jakby to ujac - uroda nienachalna.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by TriumfWoli
Fajne dupy u Was na ziemniakach osiedlowych robia ?
U mnie niestety no jakby to ujac - uroda nienachalna.
laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
jest progress. Atletico oddało 1 celny strzał laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Vilaggio
jest progress. Atletico oddało 1 celny strzał laugh
Nie ten dział.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ribas blisko

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,354
Likes: 3
Originally Posted by fechnerinho
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile
no własnie raz dałem jak wygrałem rok temu 5 kafli.
kupiłem babce bombonierkę z Linda i teraz chyba mysli że jak wygram 800zł to też jej coś kupie.
zresztą kurna czy mi ktoś coś da z sts w ramach rekompensaty jak zdupiam grubszego kupona albo jak dzisiaj kur..... przez ich awarie systemu nie wygrałem grubszego siana??????? [/quote]
Sknerus jesteÅ› i tyle grin [/quote]

wiesz miałem kiedyś taka fajną babeczke w toto i tam faktycznie zawsze cos jej dawałem po wygranej i na święta.Kobitka na telefon stawiała mi czasami kupony a kase dostarczałem pózniej. (punkt niestety zlikwidowali)
w sts tak jak pisałem dwa razy cos dałem i kurna efekty takie same.
baby brzydkie i chyba tez z tego powodu zmierzłe bo wygladają na stare paniska

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechnerinho
Bo zachować się nie umiesz. Daj dziewczynom końcówkę z wygranej, a zobaczysz jak będą uśmiechnięte i miłe. Z kobietami trzeba umieć postępować smile
no własnie raz dałem jak wygrałem rok temu 5 kafli.
kupiłem babce bombonierkę z Linda i teraz chyba mysli że jak wygram 800zł to też jej coś kupie.
zresztą kurna czy mi ktoś coś da z sts w ramach rekompensaty jak zdupiam grubszego kupona albo jak dzisiaj kur..... przez ich awarie systemu nie wygrałem grubszego siana???????
Sknerus jesteÅ› i tyle grin [/quote]

wiesz miałem kiedyś taka fajną babeczke w toto i tam faktycznie zawsze cos jej dawałem po wygranej i na święta.Kobitka na telefon stawiała mi czasami kupony a kase dostarczałem pózniej. (punkt niestety zlikwidowali)
w sts tak jak pisałem dwa razy cos dałem i kurna efekty takie same.
baby brzydkie i chyba tez z tego powodu zmierzłe bo wygladają na stare paniska [/quote]ślunskie baby grin

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by fechnerinho
akagi, 3 dni temu już mu napisaliśmy o tym laugh

Ja mam żonę - fech - też muszę z nią kilka minut spędzać,
bo nie można samym internetem żyć.

Dlatego mi to umknęło. wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
aker każda kobieta jest piekna


tylko po niektorych tego nie widac

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by akagi
Originally Posted by fechnerinho
akagi, 3 dni temu już mu napisaliśmy o tym laugh

Ja mam żonę - fech - też muszę z nią kilka minut spędzać,
bo nie można samym internetem żyć.

Dlatego mi to umknęło. wink
Fech też ma boks

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
aker wyluzuj. ÅšmiejÄ™ siÄ™ smile

Ale z drugiej strony jest szansa, że skoro są brzydkie to pogadać będziesz miał z nimi o czym...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
akagi namawia fecha na swing

tak miedzy wierszami

Strona 24 z 61 1 2 22 23 24 25 26 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, kamel, forty, betowiec), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,510
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1