Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 29 1 2 23 24 25 26 27 28 29
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by jerome
True Detective - Matthew McConaughey przeszedł ostatnio metamorfozę, zerwał z komediami i gra naprawdę świetne role. Tutaj serial spod znaku HBO, co już jest gwarantem jakości. To dopiero początek serialu, akcja się rozwija, nie jest specjalnie porywająca, ale serial na razie robi bardzo dobre wrażenie ze względu na klimat i grę aktorską Matthew McConaughey i Woody Harelsona. Ciekawe jak się rozwinie.
Serial dobry (scena w murzynskiej dzielnicy kręcona jednym ujęciem (!) mistrzowska, ale z tym to coś pomyliłeś - dziś w Polsce premiera 6 odcinka a będzie 8 wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
A faktycznie pomyliłem. Co nie zmienia tego że bardzo mi się podoba, a Matthew McConaughey przeobraził się w naprawdę fantastycznego aktora, w True Detective jest niesamowity. Co do tej sceny masz rację, mistrzostwo.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Już pisałem małe co nieco na temat True Detective ale znów mnie korci co by dalej słodzić, hehe smile
No cóż... Dawno nie miałem takiego jobla na punkcie jakiegoś serialu/filmu. Dlaczego? Bo uwielbiam taką stylistykę - tajmniczo, kryminalnie, brutalnie. Aktorzy dokładają swoje. Zwróćie uwagę na to jak Matthew macał się po wybuchu(co kolo na swoją minę wpadł) czy jest cały - w innych filmach z reguły otrzepują się z kurzu, coco jumbo i do przodu smile Po każdym odcinku myślę sobie: ,,Kurwens, znowu tydzień czekać'' frown
Na bieżąco oglądam również ,,Walking Dead'', ale to już tylko przyzwyczajenie. Ostatnio raczej jest jakoś słabo.
Prędzej czy później zabiorę się za 2 sezon ,,House of Cards''. Pierwszy był bardzo dobry. Kevin Spacey był tak przekonujący, że wyjątkowo obrzydził mnie Franka - żywię do niego autentyczną odrazę, hehe smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by vindom
Już kiedyś o tym serialu pisałem - Line of Duty świetny brytyjski procedural policyjny. Przypominam o nim dlatego, że niedawno rozpoczął się drugi sezon.

Dobry typ. toast

Mi się jeszcze podobał 'Good Cop', szkoda że nie pociągnęli (przynajmniej do tej pory) serialu na kolejny sezon. Ciekawe jest tez bio gościa odgrywającą główną rolę.

Z innych brytyjskiej mini-seriali to ciekawy jest też 'What Remains'. Dosyć powoli wciąga i się rozwija, ale ma swój klimat i warto było obejrzeć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
A mnie "Good Cop" nie bardzo się podobał, za to "What Remains" jeden z najlepszych seriali poprzedniego roku.

I ciągle warto obejrzeć Red Riding, jeśli kto nie miał okazji obejrzeć wcześniej.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Zapomniałbym o Hinterland tegoroczny, walijski serial czerpiący inspiracje ze skandynawskich kryminałów, ale ma swój wdzięk, świetne, surowe pejzaże Walii i nieźle zarysowanych bohaterów.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Dajcie znów jakieś filmy smile

Trzyma w napięciu, wartka akcja..

Ostatnio wreszcie zobaczyłem Kapitan Phillips, bardzo mi się podobał..

Niekoniecznie liczę na coś podobnego, ale coś równie dobrego.

Pozdrawiam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
The White Storm

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by vindom
The White Storm

Że niby ta chińszczyzna jest równie dobra?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by vindom
The White Storm

Że niby ta chińszczyzna jest równie dobra?

to jest kwestia gustu

Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by nOcnY
Moim zdaniem po prostu nudny i słaby... jestem fanem Tima Rotha, ale tak słabego to go jeszcze nie widziałem.
W tych klimatach zdecydowanie lepszy Deadwood.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
http://www.filmweb.pl/film/Co+jest+grane,+Davis-2013-633150

Ale o co kaman... 2/10...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Macie jakieś namiary na dobrą wersję filmu 'Her' ?

Dołączył: Mar 2014
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Mar 2014
Posty: 3
Seriale totalnego top to dla mnie:
Kompania Braci
Spartacus - wszystkie sezony
Big Bang Theory

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Pawelek90 chcesz sprzedać czy kupić konto na b365?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Moze to zwykly koneser kina i wszedzie gdzie trafi dzieli sie swoimi przemysleniami w temacie.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
laugh wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Obejrzałem dziś 1 sezon Line of Duty. Naprawdę dobre, Lennie James. Ciekaw jestem co będzie w drugim, ale chyba poczekam aż cały wyjdzie, bo biednie z napisami jest. smile

Wszystko co od BBC mi się bardzo podoba - Luther, Line of Duty, Sherlock + Broadchurch (też od BBC?). Polecacie coś jeszcze? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Broadchurch jest od ITV. No, dobra po raz kolejny powtórzę kilka tytułów.

Top Boy, The Shadow Line, What Remains, The Escape Artist, The Guilty, Love/Hate, Red Riding, Cracker, The Take, Inside Man, Identity, State of Play, Life on Mars, Mad Dogs, Exile

od biedy jeszcze ulubione tytuły "Dona z Singapuru" - Mayday i Good Cop

Strona 25 z 29 1 2 23 24 25 26 27 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1