|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
True Detective - Matthew McConaughey przeszedł ostatnio metamorfozę, zerwał z komediami i gra naprawdę świetne role. Tutaj serial spod znaku HBO, co już jest gwarantem jakości. To dopiero początek serialu, akcja się rozwija, nie jest specjalnie porywająca, ale serial na razie robi bardzo dobre wrażenie ze względu na klimat i grę aktorską Matthew McConaughey i Woody Harelsona. Ciekawe jak się rozwinie. Serial dobry (scena w murzynskiej dzielnicy kręcona jednym ujęciem (!) mistrzowska, ale z tym to coś pomyliłeś - dziś w Polsce premiera 6 odcinka a będzie 8
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
A faktycznie pomyliłem. Co nie zmienia tego że bardzo mi się podoba, a Matthew McConaughey przeobraził się w naprawdę fantastycznego aktora, w True Detective jest niesamowity. Co do tej sceny masz rację, mistrzostwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Już pisałem małe co nieco na temat True Detective ale znów mnie korci co by dalej słodzić, hehe  No cóż... Dawno nie miałem takiego jobla na punkcie jakiegoś serialu/filmu. Dlaczego? Bo uwielbiam taką stylistykę - tajmniczo, kryminalnie, brutalnie. Aktorzy dokładają swoje. Zwróćie uwagę na to jak Matthew macał się po wybuchu(co kolo na swoją minę wpadł) czy jest cały - w innych filmach z reguły otrzepują się z kurzu, coco jumbo i do przodu  Po każdym odcinku myślę sobie: ,,Kurwens, znowu tydzień czekać''  Na bieżąco oglądam również ,,Walking Dead'', ale to już tylko przyzwyczajenie. Ostatnio raczej jest jakoś słabo. Prędzej czy później zabiorę się za 2 sezon ,,House of Cards''. Pierwszy był bardzo dobry. Kevin Spacey był tak przekonujący, że wyjątkowo obrzydził mnie Franka - żywię do niego autentyczną odrazę, hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Już kiedyś o tym serialu pisałem - Line of Duty świetny brytyjski procedural policyjny. Przypominam o nim dlatego, że niedawno rozpoczął się drugi sezon. Dobry typ.  Mi się jeszcze podobał ' Good Cop', szkoda że nie pociągnęli (przynajmniej do tej pory) serialu na kolejny sezon. Ciekawe jest tez bio gościa odgrywającą główną rolę. Z innych brytyjskiej mini-seriali to ciekawy jest też ' What Remains'. Dosyć powoli wciąga i się rozwija, ale ma swój klimat i warto było obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
A mnie "Good Cop" nie bardzo się podobał, za to "What Remains" jeden z najlepszych seriali poprzedniego roku.
I ciągle warto obejrzeć Red Riding, jeśli kto nie miał okazji obejrzeć wcześniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Zapomniałbym o Hinterland tegoroczny, walijski serial czerpiący inspiracje ze skandynawskich kryminałów, ale ma swój wdzięk, świetne, surowe pejzaże Walii i nieźle zarysowanych bohaterów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Dajcie znów jakieś filmy Trzyma w napięciu, wartka akcja.. Ostatnio wreszcie zobaczyłem Kapitan Phillips, bardzo mi się podobał.. Niekoniecznie liczę na coś podobnego, ale coś równie dobrego. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Że niby ta chińszczyzna jest równie dobra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Że niby ta chińszczyzna jest równie dobra? to jest kwestia gustu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713 |
Moim zdaniem po prostu nudny i słaby... jestem fanem Tima Rotha, ale tak słabego to go jeszcze nie widziałem. W tych klimatach zdecydowanie lepszy Deadwood.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
http://www.filmweb.pl/film/Co+jest+grane,+Davis-2013-633150
Ale o co kaman... 2/10...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Macie jakieś namiary na dobrą wersję filmu 'Her' ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2014
Posty: 3 |
Seriale totalnego top to dla mnie: Kompania Braci Spartacus - wszystkie sezony Big Bang Theory
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Pawelek90 chcesz sprzedać czy kupić konto na b365?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Moze to zwykly koneser kina i wszedzie gdzie trafi dzieli sie swoimi przemysleniami w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Obejrzałem dziś 1 sezon Line of Duty. Naprawdę dobre, Lennie James. Ciekaw jestem co będzie w drugim, ale chyba poczekam aż cały wyjdzie, bo biednie z napisami jest.  Wszystko co od BBC mi się bardzo podoba - Luther, Line of Duty, Sherlock + Broadchurch (też od BBC?). Polecacie coś jeszcze? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Broadchurch jest od ITV. No, dobra po raz kolejny powtórzę kilka tytułów.
Top Boy, The Shadow Line, What Remains, The Escape Artist, The Guilty, Love/Hate, Red Riding, Cracker, The Take, Inside Man, Identity, State of Play, Life on Mars, Mad Dogs, Exile
od biedy jeszcze ulubione tytuły "Dona z Singapuru" - Mayday i Good Cop
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|