Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#615623 06/07/2006 22:20
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
#615624 07/07/2006 08:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
ile szła wam wpłata na konto moneybookers? wpłaciłem przelew bankowym na ich konto.. w tym samym czasie wykonywałem kilka przelewów, jacyś ludzie z allegro kase dostali, a na moneybookers wciaz mam puchy, i jeszcze dostałem od nich emaila "jak wpłacić pieniadze, bo jeszcze nie wpłacałem" :@

#615625 07/07/2006 10:14
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
a mnie nie szło z pocztą na tlenie za to ruszyło z kontem pocztowym z Interii

coś im mój kod pocztowy się nie podoba

kod wpisuję normalnie po naszemu 00-000 an on mi pisze wprowadź kod ????

o co tu chodzi

#615626 07/07/2006 10:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
usunąłem kreskę i poszło

#615627 07/07/2006 13:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
Quote
ile szła wam wpłata na konto moneybookers? wpłaciłem przelew bankowym na ich konto.. w tym samym czasie wykonywałem kilka przelewów, jacyś ludzie z allegro kase dostali, a na moneybookers wciaz mam puchy, i jeszcze dostałem od nich emaila "jak wpłacić pieniadze, bo jeszcze nie wpłacałem" :@

nvm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#615628 07/07/2006 14:19
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
4.07.2006 wysłałem pieniadze z PKO BP a 5.07.2006 ok 15 juz była.Natomiast wczoraj też wysłałem i do tej pory nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#615629 07/07/2006 20:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Coś MB kiepsko pracuje... Zleciłem w środę rano wypłatę 220 euro i jeszcze kasy nie ma na koncie w mBanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#615630 07/07/2006 20:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Panowie jestem laikiem odnosnie moneybookers,odnosnie wyplat.W 10bet przy wyplacie na mooney podaje sie tylko email z rejestracji w mooney.Czy to wystarcza?
I teraz jak przeleje pieniazki z euro to zamiana na zloty PLNB jest darmowa? A potem w jaki spoosob mam przelac pieniadze do swojego banku? Podajac tylko nazwe,kwote i numer 26-cyfrowy? czy za to tez jest oplata?

#615631 07/07/2006 22:40
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Panowie jestem laikiem odnosnie moneybookers,odnosnie wyplat.W 10bet przy wyplacie na mooney podaje sie tylko email z rejestracji w mooney.Czy to wystarcza?
I teraz jak przeleje pieniazki z euro to zamiana na zloty PLNB jest darmowa? A potem w jaki spoosob mam przelac pieniadze do swojego banku? Podajac tylko nazwe,kwote i numer 26-cyfrowy? czy za to tez jest oplata?
Kasa z Euro na PLN przerabia się automatycznie- ale pobierają jakąś tam drobne przewalutowywanie.

#615632 08/07/2006 14:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
tzn ile w prz7ypadku 300 euro?

#615633 08/07/2006 14:42
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
tzn ile w prz7ypadku 300 euro?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stop dzieciom Neostrady!
idź do najbliższego kantoru wymiany walut obcych to ci powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#615634 08/07/2006 14:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
Quote
tzn ile w prz7ypadku 300 euro?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stop dzieciom Neostrady!
idź do najbliższego kantoru wymiany walut obcych to ci powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
skad wiesz ze ma neostrade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#615635 08/07/2006 14:53
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Quote
Quote
tzn ile w prz7ypadku 300 euro?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stop dzieciom Neostrady!
idź do najbliższego kantoru wymiany walut obcych to ci powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
skad wiesz ze ma neostrade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mhy... rodzice pewnie kupili mu na gwiazdę pakiet Neo za 33 zł i teraz gościu przesiaduje wieczorami na chatach dla dorosłych i zaśmieca forum zadając dziwne pytania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />

#615636 08/07/2006 15:05
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#615637 10/07/2006 05:37
Dołączył: May 2006
Posty: 11
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 11
jaka kase pobiera mb za przelew do polskiego banku i jak to jest z tym praniem pieniedzy?? czy mozna przelac pieniadze na konto bankowe np. kumpla czy tylko na swoje?

#615638 10/07/2006 08:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
tylko na swje dane, poza tym wcześniej musisz najpierw jakąś kasę z banku na MB przesłać, aby moć wypłacić z MB na konto bankowe

#615639 10/07/2006 08:06
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Koszt przelewu MB-bank: 1,8 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#615640 10/07/2006 16:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504

1. Mozna wplacic kase na mb przekazem pocztowym na poczcie?

2. Jesli tak to ile czasu idzie? bo do bukow z tego co pamietam to jak wplacalem we wtorek to w piatek popoludniu byla

2. Minimalna wplata?

#615641 10/07/2006 20:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
laugh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tak sie zastanawiam czy tu siedza idioci czy przedszkole,watpie zebys urodzil sie przede mna czyli przed 1970 rokiem,dla mnie pozostaniesz nikim z jakiejs wsi

#615642 10/07/2006 20:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
a teraz pytanie do normalnych i z dowodem osobistym,czy wplata na potwierdzenie konta w money to jakas minimalna kwota.I czy jesli dokonam wplaty tej sumy karta to bede mogl z money wyplacic do banku przelewem czy tylko na karte? pozdr normalnych

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,467
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1