|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
ile szła wam wpłata na konto moneybookers? wpłaciłem przelew bankowym na ich konto.. w tym samym czasie wykonywałem kilka przelewów, jacyś ludzie z allegro kase dostali, a na moneybookers wciaz mam puchy, i jeszcze dostałem od nich emaila "jak wpłacić pieniadze, bo jeszcze nie wpłacałem" :@
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
a mnie nie szło z pocztą na tlenie za to ruszyło z kontem pocztowym z Interii
coś im mój kod pocztowy się nie podoba
kod wpisuję normalnie po naszemu 00-000 an on mi pisze wprowadź kod ????
o co tu chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93 |
ile szła wam wpłata na konto moneybookers? wpłaciłem przelew bankowym na ich konto.. w tym samym czasie wykonywałem kilka przelewów, jacyś ludzie z allegro kase dostali, a na moneybookers wciaz mam puchy, i jeszcze dostałem od nich emaila "jak wpłacić pieniadze, bo jeszcze nie wpłacałem" :@ nvm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
4.07.2006 wysłałem pieniadze z PKO BP a 5.07.2006 ok 15 juz była.Natomiast wczoraj też wysłałem i do tej pory nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Coś MB kiepsko pracuje... Zleciłem w środę rano wypłatę 220 euro i jeszcze kasy nie ma na koncie w mBanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Panowie jestem laikiem odnosnie moneybookers,odnosnie wyplat.W 10bet przy wyplacie na mooney podaje sie tylko email z rejestracji w mooney.Czy to wystarcza? I teraz jak przeleje pieniazki z euro to zamiana na zloty PLNB jest darmowa? A potem w jaki spoosob mam przelac pieniadze do swojego banku? Podajac tylko nazwe,kwote i numer 26-cyfrowy? czy za to tez jest oplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Panowie jestem laikiem odnosnie moneybookers,odnosnie wyplat.W 10bet przy wyplacie na mooney podaje sie tylko email z rejestracji w mooney.Czy to wystarcza? I teraz jak przeleje pieniazki z euro to zamiana na zloty PLNB jest darmowa? A potem w jaki spoosob mam przelac pieniadze do swojego banku? Podajac tylko nazwe,kwote i numer 26-cyfrowy? czy za to tez jest oplata? Kasa z Euro na PLN przerabia się automatycznie- ale pobierają jakąś tam drobne przewalutowywanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
tzn ile w prz7ypadku 300 euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
tzn ile w prz7ypadku 300 euro? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stop dzieciom Neostrady! idź do najbliższego kantoru wymiany walut obcych to ci powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
tzn ile w prz7ypadku 300 euro? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stop dzieciom Neostrady! idź do najbliższego kantoru wymiany walut obcych to ci powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> skad wiesz ze ma neostrade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
tzn ile w prz7ypadku 300 euro? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Stop dzieciom Neostrady! idź do najbliższego kantoru wymiany walut obcych to ci powiedzą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> skad wiesz ze ma neostrade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mhy... rodzice pewnie kupili mu na gwiazdę pakiet Neo za 33 zł i teraz gościu przesiaduje wieczorami na chatach dla dorosłych i zaśmieca forum zadając dziwne pytania. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 11 |
jaka kase pobiera mb za przelew do polskiego banku i jak to jest z tym praniem pieniedzy?? czy mozna przelac pieniadze na konto bankowe np. kumpla czy tylko na swoje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
tylko na swje dane, poza tym wcześniej musisz najpierw jakąś kasę z banku na MB przesłać, aby moć wypłacić z MB na konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Koszt przelewu MB-bank: 1,8 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
1. Mozna wplacic kase na mb przekazem pocztowym na poczcie?
2. Jesli tak to ile czasu idzie? bo do bukow z tego co pamietam to jak wplacalem we wtorek to w piatek popoludniu byla
2. Minimalna wplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> prawdobodbnie tak jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak sie zastanawiam czy tu siedza idioci czy przedszkole,watpie zebys urodzil sie przede mna czyli przed 1970 rokiem,dla mnie pozostaniesz nikim z jakiejs wsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
a teraz pytanie do normalnych i z dowodem osobistym,czy wplata na potwierdzenie konta w money to jakas minimalna kwota.I czy jesli dokonam wplaty tej sumy karta to bede mogl z money wyplacic do banku przelewem czy tylko na karte? pozdr normalnych
|
|
|
Link skopiowany do schowka