|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
polecam:
Andujar-Alba P./Bracciali D. - Dolgopolov A./Starace P. 1 1.97 Unibet
Ćwierćfinał turnieju deblowego ATP w Buenos Aires. Turniej ten rozgrywany jest na ziemi a spośród tych czterech tenisistów na tą chwilę tylko jeden występy deblowe traktuje poważnie. Włoch Daniele Bracciali nie gra w ogóle w singlu, debel to jego jedyna nadzieja by zarabiać pieniądze na korcie, nie osiąga jakiś spektakularnych sukcesów, ale potrafi czasem osiągnąć dobry rezultat, jest obecnie 68 na świecie, jego partner Hiszpan Andujar w deblu osiąga przeciętne rezultaty, to dla niego dodatek do singla, ale jeśli zgodził się grać z Braccialim w debla to na pewno nie może ot tak sobie odpuścić, potwierdza to zresztą wynik z pierwszej rundy, w którym pokonali rozstawiony z trójką debel Marach/Mergea, do tego Andujar gra tu dobrze, jest też w ćwierćfinale singla. Rywale traktuję debla jako dodatek do singla, grają kiedy chcą, z kim się trafi itd. Wygrali w pierwszej rundzie dlatego, że trafili bardzo słabych rywali. Starace czasem wygra jakieś spotkanie, ale szału nie ma, a Dolgopolov w zeszłym prawie w ogóle nie grał debla, a jak grał to przegrywał wszystko, w tym roku wygrał pierwsze spotkanie od dawna, ale zapewne z dużą pomocą partnera, którym był właśnie Bracciali, czyli dzisiejszy rywal. Obaj już odpadli singla, Starace w kwalifikacjach, a Dołgopolov przed chwilą po długim boju z Chardym. Za nieco ponad 3 godziny znów wyjdzie na kort, ale zapewne na chwilę i będą zbierać się na kolejny turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2014
Posty: 86
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2014
Posty: 86 |
Idąc logiką ostatnich meczów Iśki: 1 set - jakaś walka , bp bronione , sp bronione, ogólnie coś się dzieje. tymczasem 2. sety: arvidson - 6-0 sorana 6-0 larsson 6-1 moze i tutaj na 2. set under 6/7,5 ma sens w 2 secie  ma jak iśka wyjdzie na 3-0 to underek 7,5 powinien siedzieć .teraz jest @ 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
polecam!
Andujar-Alba P./Bracciali D. - Dolgopolov A./Starace P. 1 1.97 Unibet
Ćwierćfinał turnieju deblowego ATP w Buenos Aires. Turniej ten rozgrywany jest na ziemi a spośród tych czterech tenisistów na tą chwilę tylko jeden występy deblowe traktuje poważnie. Włoch Daniele Bracciali nie gra w ogóle w singlu, debel to jego jedyna nadzieja by zarabiać pieniądze na korcie, nie osiąga jakiś spektakularnych sukcesów, ale potrafi czasem osiągnąć dobry rezultat, jest obecnie 68 na świecie, jego partner Hiszpan Andujar w deblu osiąga przeciętne rezultaty, to dla niego dodatek do singla, ale jeśli zgodził się grać z Braccialim w debla to na pewno nie może ot tak sobie odpuścić, potwierdza to zresztą wynik z pierwszej rundy, w którym pokonali rozstawiony z trójką debel Marach/Mergea, do tego Andujar gra tu dobrze, jest też w ćwierćfinale singla. Rywale traktuję debla jako dodatek do singla, grają kiedy chcą, z kim się trafi itd. Wygrali w pierwszej rundzie dlatego, że trafili bardzo słabych rywali. Starace czasem wygra jakieś spotkanie, ale szału nie ma, a Dolgopolov w zeszłym prawie w ogóle nie grał debla, a jak grał to przegrywał wszystko, w tym roku wygrał pierwsze spotkanie od dawna, ale zapewne z dużą pomocą partnera, którym był właśnie Bracciali, czyli dzisiejszy rywal. Obaj już odpadli singla, Starace w kwalifikacjach, a Dołgopolov przed chwilą po długim boju z Chardym. Za nieco ponad 3 godziny znów wyjdzie na kort, ale zapewne na chwilę i będą zbierać się na kolejny turniej. a ja myślę że panowie Bracciali i Starace mają jakiś specjalny plan na to spotkanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Herbet, łam! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Cepela ugotowana, Wick jednak dalej kase szporuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Herbet, łam!  ni hu,hu po taja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
8 kolejny gem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
Braccialli i Starace to starzy kumple, wiele razy grali ze sobą w parze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar Tankować w deblu? Serio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Co się Lucic stało rpzy *1-0 0-30 w drugim?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar kurs na tą pierwszą parę wyższy, a to im powinno chcieć się bardziej, zwłaszcza, że tamci w singlu odpadli a debla mają w du*** myślę, ze powinno być teraz na tych pierwszych 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Co się Lucic stało rpzy *1-0 0-30 w drugim? coś z plecami, w krzyżu ją rwało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar Tankować w deblu? Serio? nie klei głupa, czesto w deblach bywa zwycięzcy turnieju , w nast. odpaDAJĄ w 1 rundzie ..... z brzegu przyklad Lindsted/Kuboń, niczego Ci nie sugeruję , swój rozum masz,
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Herbert w tajach slaby bilans ma. Oby dzis kolejnego 0-2 nie dorzucil. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988 |
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar kurs na tą pierwszą parę wyższy, a to im powinno chcieć się bardziej, zwłaszcza, że tamci w singlu odpadli a debla mają w du*** myślę, ze powinno być teraz na tych pierwszych 1.60 ok. masz rację,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442 |
Braccialli i Starace to starzy kumple, wiele razy grali ze sobą w parze a Starace ma kwale przed soba wiec moze porobia kursy  1.83 to za malo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
 Janina
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|