Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 101 1 2 9 10 11 12 13 100 101
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,544
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,544
4tej nie marnuje

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
polecam:

Andujar-Alba P./Bracciali D. - Dolgopolov A./Starace P. 1 1.97 Unibet

Ćwierćfinał turnieju deblowego ATP w Buenos Aires. Turniej ten rozgrywany jest na ziemi a spośród tych czterech tenisistów na tą chwilę tylko jeden występy deblowe traktuje poważnie. Włoch Daniele Bracciali nie gra w ogóle w singlu, debel to jego jedyna nadzieja by zarabiać pieniądze na korcie, nie osiąga jakiś spektakularnych sukcesów, ale potrafi czasem osiągnąć dobry rezultat, jest obecnie 68 na świecie, jego partner Hiszpan Andujar w deblu osiąga przeciętne rezultaty, to dla niego dodatek do singla, ale jeśli zgodził się grać z Braccialim w debla to na pewno nie może ot tak sobie odpuścić, potwierdza to zresztą wynik z pierwszej rundy, w którym pokonali rozstawiony z trójką debel Marach/Mergea, do tego Andujar gra tu dobrze, jest też w ćwierćfinale singla. Rywale traktuję debla jako dodatek do singla, grają kiedy chcą, z kim się trafi itd. Wygrali w pierwszej rundzie dlatego, że trafili bardzo słabych rywali. Starace czasem wygra jakieś spotkanie, ale szału nie ma, a Dolgopolov w zeszłym prawie w ogóle nie grał debla, a jak grał to przegrywał wszystko, w tym roku wygrał pierwsze spotkanie od dawna, ale zapewne z dużą pomocą partnera, którym był właśnie Bracciali, czyli dzisiejszy rywal. Obaj już odpadli singla, Starace w kwalifikacjach, a Dołgopolov przed chwilą po długim boju z Chardym. Za nieco ponad 3 godziny znów wyjdzie na kort, ale zapewne na chwilę i będą zbierać się na kolejny turniej.

Dołączył: Jan 2014
Posty: 86
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Jan 2014
Posty: 86
Originally Posted by haku
Originally Posted by peter2903
Idąc logiką ostatnich meczów Iśki: 1 set - jakaś walka , bp bronione , sp bronione, ogólnie coś się dzieje.
tymczasem 2. sety:
arvidson - 6-0
sorana 6-0
larsson 6-1

moze i tutaj na 2. set under 6/7,5 ma sens w 2 secie tongue
ma


jak iśka wyjdzie na 3-0 to underek 7,5 powinien siedzieć .teraz jest @ 4

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by mln
polecam!

Andujar-Alba P./Bracciali D. - Dolgopolov A./Starace P. 1 1.97 Unibet

Ćwierćfinał turnieju deblowego ATP w Buenos Aires. Turniej ten rozgrywany jest na ziemi a spośród tych czterech tenisistów na tą chwilę tylko jeden występy deblowe traktuje poważnie. Włoch Daniele Bracciali nie gra w ogóle w singlu, debel to jego jedyna nadzieja by zarabiać pieniądze na korcie, nie osiąga jakiś spektakularnych sukcesów, ale potrafi czasem osiągnąć dobry rezultat, jest obecnie 68 na świecie, jego partner Hiszpan Andujar w deblu osiąga przeciętne rezultaty, to dla niego dodatek do singla, ale jeśli zgodził się grać z Braccialim w debla to na pewno nie może ot tak sobie odpuścić, potwierdza to zresztą wynik z pierwszej rundy, w którym pokonali rozstawiony z trójką debel Marach/Mergea, do tego Andujar gra tu dobrze, jest też w ćwierćfinale singla. Rywale traktuję debla jako dodatek do singla, grają kiedy chcą, z kim się trafi itd. Wygrali w pierwszej rundzie dlatego, że trafili bardzo słabych rywali. Starace czasem wygra jakieś spotkanie, ale szału nie ma, a Dolgopolov w zeszłym prawie w ogóle nie grał debla, a jak grał to przegrywał wszystko, w tym roku wygrał pierwsze spotkanie od dawna, ale zapewne z dużą pomocą partnera, którym był właśnie Bracciali, czyli dzisiejszy rywal. Obaj już odpadli singla, Starace w kwalifikacjach, a Dołgopolov przed chwilą po długim boju z Chardym. Za nieco ponad 3 godziny znów wyjdzie na kort, ale zapewne na chwilę i będą zbierać się na kolejny turniej.
a ja myślę że panowie Bracciali i Starace mają jakiś specjalny plan na to spotkanie laugh

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Herbet, łam! boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Cepela ugotowana, Wick jednak dalej kase szporuje smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Gaske
Herbet, łam! boks
ni hu,hu po taja boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
8 kolejny gem laugh

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Braccialli i Starace to starzy kumple, wiele razy grali ze sobą w parze

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Originally Posted by beatles
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar

Tankować w deblu? Serio?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Co się Lucic stało rpzy *1-0 0-30 w drugim?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by beatles
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar

kurs na tą pierwszą parę wyższy, a to im powinno chcieć się bardziej, zwłaszcza, że tamci w singlu odpadli a debla mają w du***
myślę, ze powinno być teraz na tych pierwszych 1.60

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Gaske
Co się Lucic stało rpzy *1-0 0-30 w drugim?
coś z plecami, w krzyżu ją rwało wink

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by Gaske
Originally Posted by beatles
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar

Tankować w deblu? Serio?

nie klei głupa, czesto w deblach bywa zwycięzcy turnieju , w nast. odpaDAJĄ w 1 rundzie ..... z brzegu przyklad Lindsted/Kuboń, niczego Ci nie sugeruję , swój rozum masz,

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Herbert w tajach slaby bilans ma.
Oby dzis kolejnego 0-2 nie dorzucil.

mad

Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2013
Posty: 1,988
Originally Posted by mln
Originally Posted by beatles
typu nie neguję,ok. ale nie przeceniał bym zwyciestwa nad Marach/Mergea , bo Ci akurat mogli zatankowac po zwyciestwie w Vina del Mar

kurs na tą pierwszą parę wyższy, a to im powinno chcieć się bardziej, zwłaszcza, że tamci w singlu odpadli a debla mają w du***
myślę, ze powinno być teraz na tych pierwszych 1.60

ok. masz rację,

Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 442
Originally Posted by beatles
Braccialli i Starace to starzy kumple, wiele razy grali ze sobą w parze

a Starace ma kwale przed soba wiec moze porobia kursy wink 1.83 to za malo blush

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
a cygan co kombinuje

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
aplauz Janina

Strona 11 z 101 1 2 9 10 11 12 13 100 101

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, rymoholik, betowiec, alfa, aker, Sensei, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1