|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
I czemu nie zaliczyli 10 enda? Nie powinien być 1 pkt dla Kanady? Nie rozumiem tego sportu... i grasz?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
ale Stoch odpalił w treningu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
pokazywali przed chwila jego wypadek na wczorajszym treningu w wiadomościach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
TVN24 po biegu pokazywał cieszących się Rosjan, do których podszedł trener Wierietielny. Dziennikarz podchodzi do niego, przedstawia się, podaje nazwę stacji, zadaje pytanie...trener sobie odchodzi:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
buhahaha Rozmowa z Tajnerem w Olimpijskim Wieczorze... Redaktor mu dosrał, że ten medal to z dedykacją dla Tajnera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
i Bode zmascił zjazd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Hellner najlepszy ze Szwedów @3.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
biegi narciarskie, 15m stylem klasycznym mężczyzn, 14.02.2014 11:00 Johan Olsson - Dario Cologna 2 1.60 Expekt
Johan Olsson to specjalista od najdłuższych dystansów, ma na koncie w maratonach sporo sukcesów. Ale nie uważam by dziś był aż takim faworytem jak pokazują to buki. Nie dość, że na tym dystansie nie osiągał nigdy jakiś spektakularnych sukcesów to jeszcze nie startował prawie w ogóle w tym sezonie, pokazał się raz dobrze i zniknął. Obecnie zupełnie nie wiadomo na co go stać a Dario Cologna to główny kandydat do złota według mnie, nawet jeśli Szwed jest dobrze przygotowany będzie miał ogromny problem z Cologną, który wrócił w wielkiej formie i stylu, wygrał skiathlon i teraz na spokojnie może powalczyć o kolejny medal, polecam.
biegi narciarskie, 15m stylem klasycznym mężczyzn, 14.02.2014 11:00 Marcus Hellner - Matti Heikkinen 1 1.75 totolotek / 1.60 doxxbet
Po raz kolejny duży błąd buka. Hellner to jedna z największych gwiazd w męskich biegach narciarskich, potrafi odnaleźć się w każdej konkurencji, ma na koncie sporo sukcesów, potrafi przygotować się do największej imprezy. Heikkinen nie wyróżnia się niczym specjalnym i obecnie nie jest w specjalnej formie. W pierwszej części skiathlonu na nieco krótszym dystansie Szwed Hellner wygrał z nim o 37 sekund. Na podobnym dystansie jak dzisiaj w tym sezonie odbyły się dwa biegi na tym dystansie tą techniką, w grudniu w Lillehammer Hellner był lepszy o ponad pół minuty, a niecałe dwa tygodnie temu w Toblach o ponad 2 minuty, polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
biegi narciarskie, 15m stylem klasycznym mężczyzn, 14.02.2014 11:00 Johan Olsson - Dario Cologna 2 1.60 Expekt
Johan Olsson to specjalista od najdłuższych dystansów, ma na koncie w maratonach sporo sukcesów. Ale nie uważam by dziś był aż takim faworytem jak pokazują to buki. Nie dość, że na tym dystansie nie osiągał nigdy jakiś spektakularnych sukcesów to jeszcze nie startował prawie w ogóle w tym sezonie, pokazał się raz dobrze i zniknął. Obecnie zupełnie nie wiadomo na co go stać a Dario Cologna to główny kandydat do złota według mnie, nawet jeśli Szwed jest dobrze przygotowany będzie miał ogromny problem z Cologną, który wrócił w wielkiej formie i stylu, wygrał skiathlon i teraz na spokojnie może powalczyć o kolejny medal, polecam.
biegi narciarskie, 15m stylem klasycznym mężczyzn, 14.02.2014 11:00 Marcus Hellner - Matti Heikkinen 1 1.75 totolotek / 1.60 doxxbet
Po raz kolejny duży błąd buka. Hellner to jedna z największych gwiazd w męskich biegach narciarskich, potrafi odnaleźć się w każdej konkurencji, ma na koncie sporo sukcesów, potrafi przygotować się do największej imprezy. Heikkinen nie wyróżnia się niczym specjalnym i obecnie nie jest w specjalnej formie. W pierwszej części skiathlonu na nieco krótszym dystansie Szwed Hellner wygrał z nim o 37 sekund. Na podobnym dystansie jak dzisiaj w tym sezonie odbyły się dwa biegi na tym dystansie tą techniką, w grudniu w Lillehammer Hellner był lepszy o ponad pół minuty, a niecałe dwa tygodnie temu w Toblach o ponad 2 minuty, polecam. Takie same pary pusciłem plus Sundby-Bauer 1 ako łączne 3,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Hellner słabiutko po 2.2km
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
jazda cologna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
teraz czekac na polto i sundby
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Hellner dzisiaj nic nie wskóra, jednak sprint kosztował go zbyt wiele.
To zostaje tylko Cologna-Poltoranin 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
miedzy 2.2 a 8smym km cologna ich zdeklasowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
demoluje dario 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
dddddddddario 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Niskanen ale pechowiec 0.2sek zbraklo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Hellner nie miał dziś sił po tym sprincie, by walczyć o najwyższe cele, ale Cologna z Półtoraninem na luzie i czekamy tylko na curling.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|