Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 63 z 74 1 2 61 62 63 64 65 73 74
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
8 out

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Jakieś szanse że Norwegia dziś sztafety nie wygra?,bjergen może znowu upadnie:)

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dzis Polacy dostana masowego orgazmu. 3 medale dzis wpadaja wink

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
nie ma szansy

finland lider po 1 zmianie#3.0 boks
usa lider po 1 zmianie #12 boks

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by ssaczu
Dzis Polacy dostana masowego orgazmu. 3 medale dzis wpadaja wink

3 ? no Stoch i ....,chyba nie ten strazak

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
zagrałbym Polska lider po 2 zmianie,ale nie widzę nigdzie takiego czegos

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
biegi, sztafeta kobiet 4x5km, 15.02.2014 11:00
Francja - Kanada 1 1.55 Sportingbet

Bardzo popularny typ wczoraj, wystawił go Sportingbet po 1.85, wszyscy zagrali za ile mogli, najpierw poleciał kurs potem zdjęli bet, jak jeszcze niektórzy dołozyli Polske z Wloszkami po fajnym kursie 1.95 zdjęli całą ofertę, oj nie znają tam się na biegach smile myślałem że już tej promocji nigdzie nie zobaczymy, a tu rano wchodzę na Doxxbet i szybkie przelanie pieniędzy, 20 minut temu na 1 mieli 1.75, promocja (totolotek też ma ten typ 1.50). Wracając jednak do typu, nie wiem czemu ktoś zestawił tą parę, naprawdę słabiutkie są Kanadyjki, Jones i Gaiazova w klasyku to sprinterki, o pierwszej wiemy nie wiele, chodzi o jej dyspozycję, a Gaiazova na 10km klasykiem do Aymonier z którą spotka się na drugiej zmianie straciła minutę. Jean powinna pobiec na podobnym poziomie jak Aymonier, Jones wydaje się słabsza, wydaje mi się, że nawet ponad pół minuty klasykiem będą miały Francuzki przewagi. Najsłabsza z Francuzek na 3 zmianie Faivre-Picon i tak była na swojej zmianie lepsza o 20 sek od Nishikawy w drugiej części skiathlonu. Na ostatniej zmianie to już w ogóle kolosalna różnica, w drugiej części skiathlonu prawie 3 minuty nadrobiła Hugue nad Webster. Zestawienie tej pary to dla mnie totalne nieporozumienie, właśnie zakład wrócił na Sportingbet, polecam!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
jeszcze co do dzisiejszej sztafety, oprócz wygranej Norweżek resztę stopni podium ciężko przewidzieć, dziś stać na niespodziankę Amerykanki, w takiej formie podium jest ich w zasięgu.
o miejsca 2-4 powalczą Amerykanki, Finki i Szwedki.
Piąte powinny być Ruskie, wtedy Niemki i Francuzki, może Polki z nimi powalczą o to 6 miejsce, ale i tak poza top8 nie powinny wypaść, pozostałe są za słabe, Włoszki będą 9.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by gerwazy
Originally Posted by ssaczu
Dzis Polacy dostana masowego orgazmu. 3 medale dzis wpadaja wink

3 ? no Stoch i ....,chyba nie ten strazak


Kamil
Brodka szanse ma - ruscy wielkiej formy nie maja, Davis i Hansen tak samo. Oczywiscie Holendrzy sa faworytami - Verweij, Groothuis i Tuitert moga sieknac znow cale podium i sie nie zdziwie. Faworyt Verweij dla mnie do zlota.

Trzeci medal - Ziobro lub Zyla wink laugh


Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
a już myslałem ze to powaznie z tymi 3 medalami,wg mnie strazak w top 6 nie bedzie

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
na norwezki po 1 zmianie #1.85 w bet365 ,nikt tak duzo nie oferuje

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Amerykanki i Rosjanki przeciwko Niemkom boks

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Słowenia 3-0 ze Słowacja laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
jak dlugo bedzie trwac ten bieg ?

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by michael89
jak dlugo bedzie trwac ten bieg ?

godzinke

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
11:00 IO Soczi 2014 / Cross-country Skiing / Relay 4x5km / Women / Outright / Women's Relay 4x5 km / Leader After 1st Exchange - Russia - Yes @ 12.00 cool

Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Randall blush

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Polka jak zwykle kurwa przepaść. Nie wiem co one tam robią na IO puke statyści!

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Kubinska klase pokazala na 1. zmianie.. nie ma co blush

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Trenuje baba całe życie i taka przepaść ze średniakami, nie do pojęcia, wstyd!

Strona 63 z 74 1 2 61 62 63 64 65 73 74

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, aker, rymoholik), 1,963 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,561
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1