|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Jakieś szanse że Norwegia dziś sztafety nie wygra?,bjergen może znowu upadnie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dzis Polacy dostana masowego orgazmu. 3 medale dzis wpadaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
nie ma szansy finland lider po 1 zmianie#3.0  usa lider po 1 zmianie #12 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Dzis Polacy dostana masowego orgazmu. 3 medale dzis wpadaja  3 ? no Stoch i ....,chyba nie ten strazak
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
zagrałbym Polska lider po 2 zmianie,ale nie widzę nigdzie takiego czegos
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
biegi, sztafeta kobiet 4x5km, 15.02.2014 11:00 Francja - Kanada 1 1.55 Sportingbet Bardzo popularny typ wczoraj, wystawił go Sportingbet po 1.85, wszyscy zagrali za ile mogli, najpierw poleciał kurs potem zdjęli bet, jak jeszcze niektórzy dołozyli Polske z Wloszkami po fajnym kursie 1.95 zdjęli całą ofertę, oj nie znają tam się na biegach  myślałem że już tej promocji nigdzie nie zobaczymy, a tu rano wchodzę na Doxxbet i szybkie przelanie pieniędzy, 20 minut temu na 1 mieli 1.75, promocja (totolotek też ma ten typ 1.50). Wracając jednak do typu, nie wiem czemu ktoś zestawił tą parę, naprawdę słabiutkie są Kanadyjki, Jones i Gaiazova w klasyku to sprinterki, o pierwszej wiemy nie wiele, chodzi o jej dyspozycję, a Gaiazova na 10km klasykiem do Aymonier z którą spotka się na drugiej zmianie straciła minutę. Jean powinna pobiec na podobnym poziomie jak Aymonier, Jones wydaje się słabsza, wydaje mi się, że nawet ponad pół minuty klasykiem będą miały Francuzki przewagi. Najsłabsza z Francuzek na 3 zmianie Faivre-Picon i tak była na swojej zmianie lepsza o 20 sek od Nishikawy w drugiej części skiathlonu. Na ostatniej zmianie to już w ogóle kolosalna różnica, w drugiej części skiathlonu prawie 3 minuty nadrobiła Hugue nad Webster. Zestawienie tej pary to dla mnie totalne nieporozumienie, właśnie zakład wrócił na Sportingbet, polecam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
jeszcze co do dzisiejszej sztafety, oprócz wygranej Norweżek resztę stopni podium ciężko przewidzieć, dziś stać na niespodziankę Amerykanki, w takiej formie podium jest ich w zasięgu. o miejsca 2-4 powalczą Amerykanki, Finki i Szwedki. Piąte powinny być Ruskie, wtedy Niemki i Francuzki, może Polki z nimi powalczą o to 6 miejsce, ale i tak poza top8 nie powinny wypaść, pozostałe są za słabe, Włoszki będą 9.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Dzis Polacy dostana masowego orgazmu. 3 medale dzis wpadaja  3 ? no Stoch i ....,chyba nie ten strazak Kamil Brodka szanse ma - ruscy wielkiej formy nie maja, Davis i Hansen tak samo. Oczywiscie Holendrzy sa faworytami - Verweij, Groothuis i Tuitert moga sieknac znow cale podium i sie nie zdziwie. Faworyt Verweij dla mnie do zlota. Trzeci medal - Ziobro lub Zyla 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
a już myslałem ze to powaznie z tymi 3 medalami,wg mnie strazak w top 6 nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
na norwezki po 1 zmianie #1.85 w bet365 ,nikt tak duzo nie oferuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Amerykanki i Rosjanki przeciwko Niemkom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Słowenia 3-0 ze Słowacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
jak dlugo bedzie trwac ten bieg ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
jak dlugo bedzie trwac ten bieg ? godzinke
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
11:00 IO Soczi 2014 / Cross-country Skiing / Relay 4x5km / Women / Outright / Women's Relay 4x5 km / Leader After 1st Exchange - Russia - Yes @ 12.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 6,861 |
Randall 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Polka jak zwykle kurwa przepaść. Nie wiem co one tam robią na IO  statyści!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Kubinska klase pokazala na 1. zmianie.. nie ma co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Trenuje baba całe życie i taka przepaść ze średniakami, nie do pojęcia, wstyd!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|