Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#616321 08/07/2006 13:23
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
No i betandwin nie potrafi przyznać się do błędu, tzn potrafi ale kosztem klienta - zakłady na Rosjanki usunięte po 8 godzinach rozmyślania. Co za ogórki

Bonus: Unibet
#616322 08/07/2006 13:28
Dołączył: May 2006
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 430
no niestey straszna amatorka jak zwykle oni sie moga pomylic a my nie....nie rouzmiem jak takie glowno moze byc reklamowane na tym forum:( ale wiadomo kasa robi swoje!
BETANDWIN = GŁÓWNO

#616323 08/07/2006 13:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Baw swego czasu chciał się reklamować na koszulkach Barcy..

#616324 08/07/2006 13:58
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
#$%#$(cenzura) Betandwin!

#616325 08/07/2006 15:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zadam tutaj pytanie bo dotyczy BAW.
Grał ktoś może spotkanie Rahban - Wohdet Adn (bodajże druga Jemeńska, nie ma na soccerway.com)?
Odbyło się ono wczoraj a BAW mi go jeszcze nie rozliczył i nigdzie nie mogę znaleźć wyniku. Kończy mi kupon więc zależy mi na dość szybkim roztrzygnięciu, jeśli nie w BAW, to żeby uspokoić moje nerwy...
Z góry dzięki!

#616326 08/07/2006 15:26
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Zadam tutaj pytanie bo dotyczy BAW.
Grał ktoś może spotkanie Rahban - Wohdet Adn (bodajże druga Jemeńska, nie ma na soccerway.com)?
tu też nie ma
http://www.goalzz.com/main.aspx?c=2012

#616327 08/07/2006 15:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
wczoraj mi konto blokneli
napisalem wczoraj z rana do polskiego supportu dlaczego mi zamkneli
zero odpowiedzi
napisalem wieczorem do angielskiego
dzisiaj napisali ze odeslali mail do polskiego supportu

po 10 minutach odpisali ze konto odblokowane



zalatwiajcie wszytko przez angielski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#616328 08/07/2006 16:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Quote
wczoraj mi konto blokneli
napisalem wczoraj z rana do polskiego supportu dlaczego mi zamkneli
zero odpowiedzi
napisalem wieczorem do angielskiego
dzisiaj napisali ze odeslali mail do polskiego supportu

po 10 minutach odpisali ze konto odblokowane



zalatwiajcie wszytko przez angielski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
odezwij sie to moje gg 2559663 Mam podobny problem a z polskim suportem nie idzie sie dogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> pozdr

#616329 08/07/2006 16:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Baw swego czasu chciał się reklamować na koszulkach Barcy..

Chcial, ale do tego nie doszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#616330 08/07/2006 16:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Baw swego czasu chciał się reklamować na koszulkach Barcy..

Chcial, ale do tego nie doszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

I to jest ta subtelna różnica pomiedzy forum.mecz.pl a Barceloną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#616331 08/07/2006 17:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
Quote
wczoraj mi konto blokneli
napisalem wczoraj z rana do polskiego supportu dlaczego mi zamkneli
zero odpowiedzi
napisalem wieczorem do angielskiego
dzisiaj napisali ze odeslali mail do polskiego supportu

po 10 minutach odpisali ze konto odblokowane



zalatwiajcie wszytko przez angielski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zablokowali ci konto bo próbowałeś wypłacic? Korzystałeś z "duńskiego bonu" ?

#616332 08/07/2006 19:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
ehhh, ten polski support to jest do bani, kto tam wogole pracuje?? ciekawe ile osob jest zatrudnionych i na jakich warunkach, cos mi sie wydaje, ze sam bym duzo szybciej zalatwial sprawy gdybym tam pracowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#616333 08/07/2006 19:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
ehhh, ten polski support to jest do bani, kto tam wogole pracuje?? ciekawe ile osob jest zatrudnionych i na jakich warunkach, cos mi sie wydaje, ze sam bym duzo szybciej zalatwial sprawy gdybym tam pracowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ktoś tam pracuje na pewno, bo ostatnio ogłaszali nabór, co do terminu reliazacji "zamówień" to pewnie jest ich aż tyle że się nie wyrabiają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#616334 08/07/2006 19:27
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
http://www.betzoom.com/sms/Default.aspx

Kolejny bonus, tym razem 16zł ale chyba nie dla Polski.

#616335 08/07/2006 19:33
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
hehe, a gdzie byl ten nabor i jakie warunki przyjec?

#616336 08/07/2006 19:53
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
hehe, a gdzie byl ten nabor i jakie warunki przyjec?
Nie pamiętam gdzie się ogłaszali (na pewno nie w Anonsach), ale wymagana była bardzo dobra znajomość j. angielskiego, wiedza na temat bukmacherstwa i oczywiście obsługa komputera.

#616337 08/07/2006 19:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czyli wlascwiee kazdy z orum by sie lapal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#616338 08/07/2006 21:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
Chińska policja z południowo-zachodniej prowincji Syczuan zarekwirowała ok. 125 milionów dolarów, pochodzących z nielegalnych piłkarskich zakładów.
Zakłady bukmacherskie są w Chinach nielegalne od 1949 roku, kiedy do władzy doszła partia komunistyczna. Nieobecność chińskiej reprezentacji w finałach piłkarskich mistrzostw świata nie zmniejszyła zainteresowania mundialem. Wielu Chińczyków ogląda telewizyjne transmisje, obstawiając jednocześnie wyniki meczów w internecie.

Działająca nielegalnie w Syczuanie, a założona w Hongkongu strona internetowa przyjmująca zakłady miała ponad 2 tys. zarejestrowanych użytkowników.

Policja zatrzymała 20 osób podejrzanych o udział w procederze, a ponadto zarekwirowała pochodzącą z zakładów kwotę, przekraczającą 1 miliard yuanów (125 mln dolarów).

Chińska policja prowadzi od pewnego czasu intensywną walkę z nielegalnymi zakładami bukmacherskimi w internecie, jednak pomimo trzydziestotysięcznej armii cenzorów monitorujących chiński internet, strony oferujące kibicom emocje związane z obstawianiem wyników nadal są dostępne.

W 2004 roku chińska policja rozbiła w południowo-wschodniej prowincji Fujian, organizację zajmującą się nielegalnymi zakładami bukmacherskimi przez internet. W ciągu miesiąca obracała ona 13,6 miliardami yuanów (1,7 miliarda dolarów).

Ciekawe jakimi sumami obraca BAW, ze robi problemy przy wyplacie 200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#616339 09/07/2006 06:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Ana Paula/Leila (BRA) - Ji/L.Wang (CHN) (1 2) Ana Paula/Leila (BRA) USUNIĘTE
40.00 1.70 40.00


Baw oszusci wykrecaja wałki i tyle, wczoraj zakład był wygrany a dziś patrze usuniete, to mecz plażówki live zagrany.
Komuś też tak rozliczyli i czy ktos wie dlaczego?

#616340 09/07/2006 08:14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
Mam pytanie odnośnie tego bonusu 27 zł. Obróciłem nim już 6x i mam 121 z groszami na koncie. Nie mogę wypłacić bo mam napisane, że nie osiągnąłem limitu wypłaty. Wie ktoś o so chodzi??

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,776 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1