|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
No i betandwin nie potrafi przyznać się do błędu, tzn potrafi ale kosztem klienta - zakłady na Rosjanki usunięte po 8 godzinach rozmyślania. Co za ogórki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
no niestey straszna amatorka jak zwykle oni sie moga pomylic a my nie....nie rouzmiem jak takie glowno moze byc reklamowane na tym forum:( ale wiadomo kasa robi swoje! BETANDWIN = GŁÓWNO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Baw swego czasu chciał się reklamować na koszulkach Barcy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
#$%#$(cenzura) Betandwin!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Zadam tutaj pytanie bo dotyczy BAW. Grał ktoś może spotkanie Rahban - Wohdet Adn (bodajże druga Jemeńska, nie ma na soccerway.com)? Odbyło się ono wczoraj a BAW mi go jeszcze nie rozliczył i nigdzie nie mogę znaleźć wyniku. Kończy mi kupon więc zależy mi na dość szybkim roztrzygnięciu, jeśli nie w BAW, to żeby uspokoić moje nerwy... Z góry dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Zadam tutaj pytanie bo dotyczy BAW. Grał ktoś może spotkanie Rahban - Wohdet Adn (bodajże druga Jemeńska, nie ma na soccerway.com)? tu też nie ma http://www.goalzz.com/main.aspx?c=2012
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
wczoraj mi konto blokneli napisalem wczoraj z rana do polskiego supportu dlaczego mi zamkneli zero odpowiedzi napisalem wieczorem do angielskiego dzisiaj napisali ze odeslali mail do polskiego supportu
po 10 minutach odpisali ze konto odblokowane
zalatwiajcie wszytko przez angielski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
wczoraj mi konto blokneli napisalem wczoraj z rana do polskiego supportu dlaczego mi zamkneli zero odpowiedzi napisalem wieczorem do angielskiego dzisiaj napisali ze odeslali mail do polskiego supportu
po 10 minutach odpisali ze konto odblokowane
zalatwiajcie wszytko przez angielski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> odezwij sie to moje gg 2559663 Mam podobny problem a z polskim suportem nie idzie sie dogadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Baw swego czasu chciał się reklamować na koszulkach Barcy.. Chcial, ale do tego nie doszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Baw swego czasu chciał się reklamować na koszulkach Barcy.. Chcial, ale do tego nie doszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> I to jest ta subtelna różnica pomiedzy forum.mecz.pl a Barceloną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
wczoraj mi konto blokneli napisalem wczoraj z rana do polskiego supportu dlaczego mi zamkneli zero odpowiedzi napisalem wieczorem do angielskiego dzisiaj napisali ze odeslali mail do polskiego supportu
po 10 minutach odpisali ze konto odblokowane
zalatwiajcie wszytko przez angielski support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zablokowali ci konto bo próbowałeś wypłacic? Korzystałeś z "duńskiego bonu" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
ehhh, ten polski support to jest do bani, kto tam wogole pracuje?? ciekawe ile osob jest zatrudnionych i na jakich warunkach, cos mi sie wydaje, ze sam bym duzo szybciej zalatwial sprawy gdybym tam pracowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
ehhh, ten polski support to jest do bani, kto tam wogole pracuje?? ciekawe ile osob jest zatrudnionych i na jakich warunkach, cos mi sie wydaje, ze sam bym duzo szybciej zalatwial sprawy gdybym tam pracowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ktoś tam pracuje na pewno, bo ostatnio ogłaszali nabór, co do terminu reliazacji "zamówień" to pewnie jest ich aż tyle że się nie wyrabiają... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
hehe, a gdzie byl ten nabor i jakie warunki przyjec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
hehe, a gdzie byl ten nabor i jakie warunki przyjec? Nie pamiętam gdzie się ogłaszali (na pewno nie w Anonsach), ale wymagana była bardzo dobra znajomość j. angielskiego, wiedza na temat bukmacherstwa i oczywiście obsługa komputera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Czyli wlascwiee kazdy z orum by sie lapal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
Chińska policja z południowo-zachodniej prowincji Syczuan zarekwirowała ok. 125 milionów dolarów, pochodzących z nielegalnych piłkarskich zakładów. Zakłady bukmacherskie są w Chinach nielegalne od 1949 roku, kiedy do władzy doszła partia komunistyczna. Nieobecność chińskiej reprezentacji w finałach piłkarskich mistrzostw świata nie zmniejszyła zainteresowania mundialem. Wielu Chińczyków ogląda telewizyjne transmisje, obstawiając jednocześnie wyniki meczów w internecie.
Działająca nielegalnie w Syczuanie, a założona w Hongkongu strona internetowa przyjmująca zakłady miała ponad 2 tys. zarejestrowanych użytkowników.
Policja zatrzymała 20 osób podejrzanych o udział w procederze, a ponadto zarekwirowała pochodzącą z zakładów kwotę, przekraczającą 1 miliard yuanów (125 mln dolarów).
Chińska policja prowadzi od pewnego czasu intensywną walkę z nielegalnymi zakładami bukmacherskimi w internecie, jednak pomimo trzydziestotysięcznej armii cenzorów monitorujących chiński internet, strony oferujące kibicom emocje związane z obstawianiem wyników nadal są dostępne.
W 2004 roku chińska policja rozbiła w południowo-wschodniej prowincji Fujian, organizację zajmującą się nielegalnymi zakładami bukmacherskimi przez internet. W ciągu miesiąca obracała ona 13,6 miliardami yuanów (1,7 miliarda dolarów).
Ciekawe jakimi sumami obraca BAW, ze robi problemy przy wyplacie 200zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Ana Paula/Leila (BRA) - Ji/L.Wang (CHN) (1 2) Ana Paula/Leila (BRA) USUNIĘTE 40.00 1.70 40.00
Baw oszusci wykrecaja wałki i tyle, wczoraj zakład był wygrany a dziś patrze usuniete, to mecz plażówki live zagrany. Komuś też tak rozliczyli i czy ktos wie dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 297 |
Mam pytanie odnośnie tego bonusu 27 zł. Obróciłem nim już 6x i mam 121 z groszami na koncie. Nie mogę wypłacić bo mam napisane, że nie osiągnąłem limitu wypłaty. Wie ktoś o so chodzi??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|