Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
VIDEO
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
co w tym takiego smiesznego lupus? troche nietypowa forma treningu, ale lepsze to niz wpierdalac hamburgery
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
[
Linked Image ]
Riposta na poziomie,
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
co w tym takiego smiesznego lupus? troche nietypowa forma treningu, ale lepsze to niz wpierdalac hamburgery
no nie mów, że od 1.10 nie walnąłeś śmiechem
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Może nie dotrwał. Do tego momentu rzeczywiście średnio śmieszne
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
no faktycznie nie dotrwałem, troche smieszne jest
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
VIDEO
Zobaczcie jeszcze to
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
z życia komentatorów: 1."Biegnie Smolarek lewą stroną, po prawej puszcza Bąka." 2. "Adam Małysz skoczył 125 metrów. Czy Janne Ahonen go przeleci?" 3. "Jadą! Całym peletonem. Kierownica obok kierownicy, pedał obok pedała." 4. "Trener Włoch rozkłada ręce, trzymając się za głowę." 5. "Nawet nie pseudokibiców a bandytów, bo tak trzeba nazwać tych dżentelmenów". 6. "Zawodnicy są tak zaangażowani w walkę, jak aktorki filmów porno w dialogi"- Jerzy Kulej. 7. "Mecz zaczyna się za 15 minut, a wynik ciągle jest ten sam." 8. "Podczas meczu piłkarskiego nad stadion opada gęsta mgła. Jak państwo widzą, zawodników już nie widać!" 9. "Ta radość jest niesamowita. Ludzie się bawią, tańczą się.."-Tomaszewski 10. "Kibiców szwedzkich nie ma zbyt dużo, ale za to nie grzeszą urodą" - Andrzej Zydorowicz 11. "Dostałem sygnał z Warszawy, że mają już państwo obraz, więc możemy spokojnie we dwójkę oglądać mecz." 12. "Pani Szewińska nie jest już tak świeża w kroku, jak dawniej." 13. "Mówię państwu, to jest naprawdę niezwykła dziewczyna. Dwie ostatnie noce spędziła poza wioską." 14. "Na trybunach nie ma żony Michała Bąkiewicza. Może dlatego, że nie jest żonaty." 15. "Zawodniczka nawiązała łączność z koniem." 16. "Siatkarze plażowi są często samotni, bo nie mają czasu na założenie rodziny. Ale są za to bardzo rodzinni." 17. "Obrona Mike'a coraz bardziej śmierdzi. Jak dworcowa knajpa." 18. "Polak walczy z Murzynem - to ten w czerwonych spodenkach." 19 "Szurkowski, cudowne dziecko dwóch pedałów." 20. "Na stadionie nikt nie siedzi, nikt nie stoi - wszyscy stoją." 21. "Nogi piłkarzy są ciężkie jak z waty." 22. "Można to wyczytać z wyrazu twarzy konia, gdy jest zbliżenie." 23. "Teraz widać, ile kręci się tu dziwnych owadów podobnych do nietoperzy." 24. "Jeśli Tyson podniesie się po tym ciosie, to będzie największy cud od zmartwychwstania Łazarza".
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
23. "Teraz widać, ile kręci się tu dziwnych owadów podobnych do nietoperzy."
24. "Jeśli Tyson podniesie się po tym ciosie, to będzie największy cud od zmartwychwstania Łazarza".
kurwa leze
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
dotyczy półfinału w Hokeju Szwecja- Finlandia... "W Szwecji mecz o godz. 13 lokalnego czasu koliduje z godzinami pracy. "Aftonbladet" opublikował w czwartek gotowe usprawiedliwienie nieobecności z pustym miejscem na wpisanie nazwiska i radził: "wytnij, podpisz i zostaw szefowi na biurku". Treść brzmi: "Niniejszym proszę o wolne od godziny 13 w piątek z powodu ważnego spotkania wagi państwowej. O 15.30 będę z powrotem w pracy pod warunkiem, że nie będzie karnych".
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Lupus ale ostatnio walisz sucharami
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Pies wyraził swoje niezadowolenie z meczu
VIDEO
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
http://kwejk.pl/obrazek/2013909?fb_action_ids=672384809474074&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B1409851765934041%5D&action_type_map=%5B%22og.likes
%22%5D&action_ref_map=%5B%5D zajebiste
Link skopiowany do schowka