Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Witam serdecznie!

Jestem nowy na forum. Od dzisiaj w tym dziale mam zamiar regularnie wrzucać i dzielić się typami z NBA. Mam swój określony system grania na tą ligę i analizę każdego ze spotkań. Jednocześnie informuję, że zdarzają się nawet przerwy w typach po kilka dni, ale zdarzają się też takie dni gdzie gram po 2-3 typy.

Gram w większości spready. Moje propozycje będą podawane na sucho, tzn. bez konkretnie rozpisanej analizy na dany mecz, jednak zapewniam, że dokonuję jej (jak również wielu obliczeń)do każdego spotkania, które mam zamiar zagrać.

Ligą NBA jak i generalnie całą koszykówką interesuję się od dzieciństwa, a na pewno śledzę ją na bieżąco od czasu pełnej możliwości wglądu we wszystkie mecze, statystyki itp. (czyli od czasu rozprzestrzenienia się na dobre internetu w Polsce, tego bezprzewodowego, a nie czasu w którym mama karciła mnie za każdą kolejną dodatkową minutę spędzoną na jakiejś stronie grin ). Czyli jakieś 10-12 lat temu?


Mam nadzieję, że zamieszczane przeze mnie typy w jakiś sposób pomogą komuś w typowaniu. Jak mi będzie szło to sami zobaczycie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
No to zaczynamy, na dzisiaj mam 2 typy do zagrania:

[Linked Image]


W Denver wątpliwy występ Ty'a Lawsona.

W Bostonie nie zagrają Avery Bradley i Vitor Faverani. Po stronie Lakers jak zawsze jest to plaga kontuzji, aczkolwiek Pau Gasol ma już podobno zagrać.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]


Biorąc pod uwagę, że gram te typy po równej stawce, to dzisiaj nie licząc kaszaków wyszedłem na remis.

Denver jest w totalnej rozsypce i to nigdy nie był mecz.

Z Bostonem było blisko, ale ostatnia kwarta przegrana przez nich 18:38 zadecydowałem. Myślałem, że historia weźmie górkę nad tankowaniem i będzie jakiś konkretny mecz. Niestety.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

T-Wolves nadal bez Kevina Martina i Ronny Turiafa. Natomiast Nikola Pekovic jest już game-time decision na to spotkanie.

Wśród Jazzmanów wątpliwy występ Derricka Favorsa.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Oczywiście zachęcam wszystkich do wyrażenia swoich opinii na temat typów albo zadawania pytań. wink

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

Liczę na to, że w Houston zagra Harden, który jest day-to-day. Możliwy jest również powrót do gry Grega Smitha.

Co do Phoenix to status Leandro Barbosy jest wątpliwy, ale raczej zagra. Podobno Eric Bledsoe gra na treningach już 1 na 1, ale jego przewidywany powrót do gry to początek marca.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

Miałem sporo szczęścia. Przede wszystkim rewelacyjna końcówka i pressing w wykonaniu Patricka Beverleya (jak zawsze). Dragic w końcówce był przez to lekko zagubiony, generalnie był to dobry i zacięty mecz. aplauz

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]


Atlanta gra bez Paula Millsapa, a do tego wątpliwy jest występ Gustavo Ayona i w obliczu tego, że już dużo wcześniej kontuzje złapali Al Horford i Pero Antic to Hawks mogą mieć ogromne problemy pod koszem. Tym bardziej, że Noah jest ostatnio w świetnej dyspozycji.

Poza tą największą kontuzją D-Rose'a to jakoś poważne urazy szczególnie w ostatnim czasie ich omijają. Na ten mecz tylko Jimmy Butler jest game-time decision.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Skorzystałem drugi raz, dolepiełem chicago do swojego kuponu nocnego na copa libertadores, ale w wersji bezpieczniejszej z handi +2,5 po kursie 1,55. Gratuluje trafności, masz głowę do nba.
Ja specjalizuje się w typowaniu speedwaya, ale w zimie dla mnie jest sezon ogórkowy.......

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by zavvada
Skorzystałem drugi raz, dolepiełem chicago do swojego kuponu nocnego na copa libertadores, ale w wersji bezpieczniejszej z handi +2,5 po kursie 1,55. Gratuluje trafności, masz głowę do nba.
Ja specjalizuje się w typowaniu speedwaya, ale w zimie dla mnie jest sezon ogórkowy.......

Dzięki wielkie za te miłe słowa. Cieszę się, że mogę komuś pomagać w typowaniu i głównie dlatego założyłem ten temat. wink

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

W pierwszym przypadku to dwa idealne przykłady zespołów bezczelnie tankujących po dobre mieście w drafcie. Praktycznie obie drużyny pozbyły się swoich liderów i chodzi tylko o przegrywanie. W dalszym ciągu jednak Orlando jest faworytem tego spotkania i nie widzę racji przemawiających za tym, że Sixers mieli ten mecz wygrać. Krótko i na temat będzie to kolejny pojedynek Oladipo i MCW o nagrodę ROY. Co warto dodać w drużynie Magic występ Arrona Afflalo jest wątpliwy.

Co do drugiego spotkania to Bulls grają w b-2-b (mój wczorajszy typ) i są po trudnej zwycięskiej końcówce w Atlancie. Jimmy Butler wczoraj nie grał i nie ma informacji czy dzisiaj już zagra. W GSW David Lee przechodził w ostatnich dniach grypę i jego występ jest również wątpliwy.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]


Orlando bardzo ładnie, szczególnie te ich trójki w 4 kwarcie podciągnęły trochę wynik. Nie wiem czy Sixers nie są przypadkiem w tym momencie gorszą drużyną nawet od Bucks.

W Chicago blowout, Curry i Thompson mieli w sumie tylko 13 punktów (5/18 z gry). Po stronie Bulls do gry wrócił Jimmy Butler i zrobił różnicę, bo: 1) rzucił 16 punktów z 10 rzutów 2) Bulls z nim na parkiecie byli tego dnia + 17 3) zmęczony Dunleavy mógł sobie odpocząć i grał 36 minut.

Dzisiaj na remis.

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
[Linked Image]

O Denver pisałem niedawno. Poza tymi powszechnie znanymi kontuzjami do końca sezonu (McGee, Robinson i Gallinari) to na to spotkanie występ Tya Lawsona i Darrella Arthura jest wątpliwy.

W Nets nie gra tylko Brook Lopez, który jest już oczywiście wykluczony z gry do końca sezonu.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 127
112-89 dla Nets smile Denver zwyczajnie nie miało kim powalczyć, po pierwszej kwarcie było już 29-8!

Brawo Loras smile

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by zavvada
112-89 dla Nets smile Denver zwyczajnie nie miało kim powalczyć, po pierwszej kwarcie było już 29-8!

Brawo Loras smile

Tak, mecz bez historii. Bałem się trochę tego, że Nets grali w b-2-b i dzień wcześniej przegrali -44 w Portland, ale jak widać miałem nosa.

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Sam gram NBA od wielu lat i interesuję się praktycznie od pierwszych przekazów do PL i bardzo podoba mi się Twoja gra. Czym się sugerujesz przy doborze typów, widze,że chyba kadrowo, obecna forma i zmęczenie typu dzień po dniu?
Czy masz jakieś jeszcze metody?
Pozdrawiam i życzę dalej takich wyników:)

Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Dzisiaj słaba oferta w moim odczuciu i nie wiem czy będą jakieś typy, cały czas analizuję czy warto zagrać na Sacramento Kings z LA Lakers. Jeżeli typ nie pojawi się do godz. 18.00 tzn. że nie gram nic na piątkową noc.

Czas na podsumowanie po tygodniu grania i będę to aktualizował z każdym kolejnym tygodniem.

Bilans zwycięstw do porażek: 6-2 (0.750)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +53,25%



Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
member
member
Dołączył: Feb 2014
Posty: 171
Originally Posted by Gustawo Lima
Sam gram NBA od wielu lat i interesuję się praktycznie od pierwszych przekazów do PL i bardzo podoba mi się Twoja gra. Czym się sugerujesz przy doborze typów, widze,że chyba kadrowo, obecna forma i zmęczenie typu dzień po dniu?
Czy masz jakieś jeszcze metody?
Pozdrawiam i życzę dalej takich wyników:)

Przy dobieraniu typów sugeruję się wieloma przeróżnymi czynnikami. Nie będę ukrywał, że bieżąca forma czy kontuzje mają ogromne znaczenie, ale korzystam również z wielu czynników statystycznych efektywności defensywnej czy ofensywnej danego gracza w matchupach z którymi przyjdzie mu się zmierzyć w danym spotkaniu. Mam wiele stron z których korzystam i przy pomocy tego dokonuję matematycznych obliczeń jaką przewagą i na czyją korzyść dany mecz powinien się zakończyć. Oczywiście nigdy nie oznacza to pewnego zwycięstwa, ponieważ w sporcie istnieją dwa inne bardzo ważne czynniki: 1) szczęście 2) dyspozycja dnia. Ale ryzyko tych dwóch elementów zawsze zmniejszam przez odpowiednią analizę. wink

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, forty, rafal08, 11kera11, Lukasz111, ElNinho[mmdea], betowiec), 2,788 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,484
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1