|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
lamaniec idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
trzeba im przyznac, ze na czerwona pracowali sumiennie od pierwszej minuty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
jak wynik sie utrzyma to pacyfista lecimy z tym zakladem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Ojamaa mam nadzieje ze na 2 polowke nie wyjdzie, bo szkoda patrzec grywał zdecydowanie gorzej swego czasu, fakt miał też lepsze mecze ale ten do najgorszych nie należy... jednakże fajnie byłoby zobaczyć w jego miejsce Augusto przez całą druga polowke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
trzeba im przyznac, ze na czerwona pracowali sumiennie od pierwszej minuty Przegramy-wygramy, jebał ich pies. Szykuje się przerwa u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ktoś ogarnięty w kompach?
Od paru dni zawiesza mi się kazda przegladrka opera chrome mozilla chwile działa i nagle trach tylko ie działa ale tnie ze szok
nie mam wirusa na pewno może jaka aktualizcja narobila mi syfu na kompie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Terry dzisiaj zadbał o mojego Jacka Daniels`a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
Panie sedzio kiedy ten karny dla L ? takich ogorów to Legia jedzie jak fure gnoju... hejterskie komentarze jej w tym nie przeszkodzą... ale miło, że gul skacze jak sie Legii powodzi  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
barca b potrzebuje goli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
Fellaini co spartolił  a jak ogolna gra diablow wyglada ? Nie wiem, niedawno przełączyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ktoś ogarnięty w kompach?
Od paru dni zawiesza mi się kazda przegladrka opera chrome mozilla chwile działa i nagle trach tylko ie działa ale tnie ze szok
nie mam wirusa na pewno może jaka aktualizcja narobila mi syfu na kompie? na moje oko to sprawka gender
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
ktoś ogarnięty w kompach?
Od paru dni zawiesza mi się kazda przegladrka opera chrome mozilla chwile działa i nagle trach tylko ie działa ale tnie ze szok
nie mam wirusa na pewno może jaka aktualizcja narobila mi syfu na kompie? przywroc sytem kiedy dzialalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Panie sedzio kiedy ten karny dla L ? takich ogorów to Legia jedzie jak fure gnoju... hejterskie komentarze jej w tym nie przeszkodzą... ale miło, że gul skacze jak sie Legii powodzi   powodzi.....a co to znaczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ktoś ogarnięty w kompach?
Od paru dni zawiesza mi się kazda przegladrka opera chrome mozilla chwile działa i nagle trach tylko ie działa ale tnie ze szok
nie mam wirusa na pewno może jaka aktualizcja narobila mi syfu na kompie? przywroc sytem kiedy dzialalo niestety żaden punkt tam się sięga. Już trochę się z tym mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,532 Likes: 10 |
Panie sedzio kiedy ten karny dla L ? takich ogorów to Legia jedzie jak fure gnoju... hejterskie komentarze jej w tym nie przeszkodzą... ale miło, że gul skacze jak sie Legii powodzi   powodzi.....a co to znaczy? ogrywają amatorke z 10 krotnie mniejszym budżetem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
takich ogorów to Legia jedzie jak fure gnoju... hejterskie komentarze jej w tym nie przeszkodzą... ale miło, że gul skacze jak sie Legii powodzi  [/quote]  [/quote] powodzi.....a co to znaczy? [/quote] ogrywają amatorke z 10 krotnie mniejszym budżetem  [/quote] i to dzieki np. sedziemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jak wynik sie utrzyma to pacyfista lecimy z tym zakladem! Jakby pacyfista odpuścił to ja chętnie przyjmę to wyzwanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
ktoś ogarnięty w kompach?
Od paru dni zawiesza mi się kazda przegladrka opera chrome mozilla chwile działa i nagle trach tylko ie działa ale tnie ze szok
nie mam wirusa na pewno może jaka aktualizcja narobila mi syfu na kompie? przywroc sytem kiedy dzialalo wejdz hijackthis niestety żaden punkt tam się sięga. Już trochę się z tym mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
akagi nie sadzisz, ze najwyzsza pora wkroczyc? [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka