Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 29 1 2 24 25 26 27 28 29
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Ok, dzięki. Przejrzę co o czym i coś wybiorę smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by vindom
Broadchurch jest od ITV. No, dobra po raz kolejny powtórzę kilka tytułów.

Top Boy, The Shadow Line, What Remains, The Escape Artist, The Guilty, Love/Hate, Red Riding, Cracker, The Take, Inside Man, Identity, State of Play, Life on Mars, Mad Dogs, Exile

od biedy jeszcze ulubione tytuły "Dona z Singapuru" - Mayday i Good Cop


vindom kolejność zupełnie przypadkowa czy jest jakiś klucz?;)

jeśli przypadkowa to podaj kilka wg Ciebie najlepszych bo właśnie szukam czegoś nowego do obejrzenia... a z wymienionych przez Ciebie tylko What Remains widziałem...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
idąc kluczem to w kolejności: Top Boy, The Shadow Line, Red Riding, Cracker, The Take, The Escape Artist pozostałe uznaniowo


Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Myślę, że warty polecenia jak ktoś lubi klimaty więzienne itp

http://www.filmweb.pl/film/Dog+Pound-2010-547275

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
jakieś godne polecenia torrenty z filmami (koniecznie z polskim lektorem)?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Filmy z lektorem to profanacja, no ale tu sa - http://torrenty.pl/ i sama szukajka - http://torrent.pl/

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Są na świecie ludzie, którzy wychowali się na filmach z lektorem i nie mają zamiaru tego zmieniać na stare lata, dzięki.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Po interesujacym dokumencie o karierze Ayrtona Senny i jego rywalizacji z Alainem Prostem przyszedł czas na motocykle.
Dokument Najszybszy z 2011 roku ktorego głównym bohaterem jest Valentino Rossi i jego rywalizacja z Lorenzo, Pedrosą a także niezapomniane bitwy z Maxem Biaggim i Sete Gibernau swoją premierę telewizyjną miał niedawno w canal plus. Niestety ja przegapiłem smirk. Na szczeście załapałem się na tryb powtórkowy uff
Kolejne powtórki: http://www.canalplus.pl/dokument-najszybszy_41273

Polecam dobrze2

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Drugi sezon Hannibala już od początku na dobrym, wysokim poziomie.

Jakieś opinie na temat Resurrection oraz Believe ? Warto zaczynać?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Wielkie piękno (2013) - Fellini nie umarł! hura Jakbym oglądał dalszą część "Słodkiego życia".
Pewnie większość ludzi się zanudzi na tym filmie, ale co tam i tak polecam. Zobaczcie co to jest dobre, współczesne, europejskie kino w Fellinistycznym stylu grin

Co jest grane, Davis? (2013) - wszystko mi się w tym filmie podobało. Muzyka, scenariusz, dialogi, Goodman, kot (liczę na poparcie ze strony Lupusa grin )...wszystko. Coenowie w formie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
zakończył się drugi sezon Line of Duty, na szczęście twórcy zapowiedzieli, że powstanie kolejna, trzecia część, która być może zostanie pokazana w przyszłym roku (oby!)


Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by vindom
zakończył się drugi sezon Line of Duty, na szczęście twórcy zapowiedzieli, że powstanie kolejna, trzecia część, która być może zostanie pokazana w przyszłym roku (oby!)
The Shadow Line bardzo przyjemny, podziękował za polecenie!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś nie chce się bawić w torrenty czy inne tego typu rzeczy to polecam BBC iPlayer. Wystarczy angielskie IP i można ściągać sporo aktualności z angielskiej tv wyemitowane przez BBC. Czasami jest też możliwość ściągnięcia całej serii, nazywają to tam "series catch-up". W ten sposób można np. cały Line of Duty season 2 sobie zgrać na kompa. Ja ostatnio cały Salamander sobie ściągnąłem - czy dobry to się okaże...

Jest też następca Page Eight, czyli Turks & Caicos.

Jedyny minus to jedynie angielskie napisy. No i od czasu ściągnięcia ma się 30 dni na obejrzenie programu (a po rozpoczęciu oglądania 7 dni zanim samo się usunie).

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Salamander - słaby

chociaż Tobie, Conradzie może się spodobać

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki, obejrzę przynajmniej kilka odcinków i zobaczę czy warto do końca.

Sam BBCiPlayer jak na razie działa świetnie. Do tego da się podłączyć do tv aby normalnie można było oglądać - w moim przypadku Apple TV się świetnie do tego sprawdza.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Nudzi mi się w robocie, więc skrobnę parę słów wink

The Road
Film na podstawie książki Cormaca McCarthy'ego (co ciekawe, na podstawie innej jego książki nakręcono świetny ,, To nie jest kraj dla starych ludzi''). Ojciec z synem podróżują przez postapokaliptyczną Amerykę kierując się ku wybrzeżu. Pierwsze co wali w czerep to zdjęcia. Pejzaże potęgują uczucie beznadziei,smutku. Szaro, buro, ewidentnie widać, że natura dostała w kość. Podróż po tytułowej drodze to nie szkolna wycieczka. Walka z głodem, własnymi słabościami, ukrywanie się przed innymi ludźmi którzy lubią ludzi (jeść) to codzienność bohaterów. Co jakiś czas pojawiają się retrospekcje wyjaśniające ,,o co chodzi jakby''. To nie jest kino akcji ze Stallone'em czy innym Schwarzeneggerem. Ten film nadaje się do lampki wina.
Do minusów muszę zaliczyć zakończenie. Jakoś nie kupuję tego, ale to moja subiektywna opinia.
Opinie na filmwebie takie sobie, ale moim zdaniem film ewidentnie ma swój styl i warto sprawdzić.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Popieram, film zdecydowanie warty polecenie. Mimo, że dosyć dawno go oglądałem to zapada w pamięci

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W końcu obejrzałem 'American Hustle' i jakoś nie rzucił mnie na kolana, nie wiem skąd tyle nominacji do Oscarów. Jedynie rola Jennifer Lawrence zapadła mi w pamięci, poza tym film przywoity - 6/10 .

Zabrałem się też za nowego Thora, ale w połowie przysnąłem i to chyba wystarczy za komentarz.

Nowego Kapitana Ameryke ktoś już widział? Recenzje zachęcają do odwiedzenia kina.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Mnie w ,,American Hustle'' najbardziej do gustu przypadł soundtrack. Doprawdy zacny.


Aha. Bluzki z dekoltem do pępka też były ok grin

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zwykle nie poddaję się łatwo i pamiętam jak musiałem obejrzeć kilka odcinków Jericho aby się wkręcić w ten serial, który okazał się super.

Natomiast ostatnio włączyłem The Wire i po jednym odcinku zacząłem co innego oglądać (akurat The Unit - polecam). Wiem, wiem, recenzje itd. są wszędzie super. Pewnie moja strata. Rozumiem, że cały serial jest o bambusach i używkach? cool

Strona 26 z 29 1 2 24 25 26 27 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ElNinho[mmdea], rafal08, burbon), 1,378 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,247
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1