|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
siema chopy... mam maly problem i probowalem to znalesc na innych forach, ale nie udalo mi sie...zaczalem grac w the association Milwaukee bucks, pierwszy sezon 7 miejsce, odpadlem w playoffsach z bulls, wytargowalem 1 i 3 pick draftu,wszystkie pięknie slicznie, ale moje atrybuty zawodnikow maleja jak szalone, staram się ustawiac weekly practice żeby nie pokrywalo się z meczami(już probowalem i lekkich i intensywnych),drillsy raz w miesiącu tez robie z wybranymi trzema zawodnikami, ale to mimo wciąż nic nie daje i leca atrybuty na leb na szyje... druga rzecz to team chemistry mam nie więcej niż 3%, a jak wchodze osobno na każdego zawodnika to każdy zadowolony ze swojego wkładu z druzyne... pytanie brzmi, jak je zwiekszyc?
trzecia sprawa to przed playoffsami wylaczyly mi się nie wiadomo czemu kontuzje, mimo, ze nic nie wylaczalem i teraz trwa drugi sezon i ani jednej kontuzj... z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam...
|
|
|
Link skopiowany do schowka