Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#617158 12/08/2006 08:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Chodzi wam Pointbet?

Bonus: Unibet
#617159 12/08/2006 09:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czy ktos miewa problemy z logowaniem?
Po wpisaniu nicku i hasla strona jakby sie wiesza.
Godzine wczesniej dzialalo ok, wiem ze innym uzytkownikom teraz smiga, moze kwestia jakis lokalnych ustawien.
Bede wdzieczny za jakiekowliek podpowiedzi.

#617160 12/08/2006 13:45
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
To korzystajcie może z mozilli bo ja np na IE też mam problemy. A jeśli nie w tym rzecz to nie wiem.

#617161 14/08/2006 10:56
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Wczoraj zleciłem wypłatę(700 euro) dziś ok 12 już są na MB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#617162 15/08/2006 13:09
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
czy można założyć konto u nich w euro ?
a jak z kursami u nich under/over na piłkę nożną ?
proszę o info

#617163 15/08/2006 13:23
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
proszę o podanie promocji dal nowych graczy .
co do waluty euro są tam jakieś znaczki przypominające e ale nie wiem który to euro ( na formularzu zgłoszeniowym u nich )

#617164 15/08/2006 17:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
co do waluty to euro jak najbardziej wskazane, zlotowek nie ma

no mozesz wziasc jeszcze pewnie $

jezeli chodzi o promocje to na stronie jest pelne info, ale nie spodziewaj sie nic typu 100% od depozytu, ten buk jest nastawiony na dobre kursy, a nie na rozdawnictwo pieniedzy

#617165 15/08/2006 20:27
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
jezeli chodzi o promocje to na stronie jest pelne info, ale nie spodziewaj sie nic typu 100% od depozytu, ten buk jest nastawiony na dobre kursy, a nie na rozdawnictwo pieniedzy

generalnie chodzi mi o buka przede wszystkim z dobrymi kursami i wypłacającym wygraną ( bo z tym różnie bywa)
mam jeszcze prośbę na formularzu zgłoszeniowym w ogóle jest nieczytelna waluta euro - można to poprawić ?

#617166 16/08/2006 15:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
Quote
jezeli chodzi o promocje to na stronie jest pelne info, ale nie spodziewaj sie nic typu 100% od depozytu, ten buk jest nastawiony na dobre kursy, a nie na rozdawnictwo pieniedzy

generalnie chodzi mi o buka przede wszystkim z dobrymi kursami i wypłacającym wygraną ( bo z tym różnie bywa)
mam jeszcze prośbę na formularzu zgłoszeniowym w ogóle jest nieczytelna waluta euro - można to poprawić ?


wiec dobrze trafiles, kursy jedne z najwyzszych na handicaoy, wyplacaja bez problemu, bez oporow co do stawki

a znacek ...potaram sie im zwrocic uwage na to

#617167 16/08/2006 15:33
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
przy wpłatach i wypłatach na moneybookers żądają skanów dokumentów lub coś w tym rodzaju ?

#617168 17/08/2006 19:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie , nie ma czegos takiego tutaj ...

#617169 21/08/2006 11:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
wkrotce bede rozpoczynal zapisy do nowego konkursu Pointbet ...proponuje zapoznac sie z regulaminem dotychczasowego konkursu ...i zastanowic sie nad taktyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#617170 22/08/2006 19:50
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
a znacek ...potaram sie im zwrocic uwage na to

minął tydzień - i nic w temacie się nie zmieniło dolary i inne pięknie oznaczone a euro nie.gdybyś miał chwilkę czasu zerknij na formularz rejestracyjny i daj info czy euro jest 4 od góry /// czy 6 od góry waluta - dzięki
( poprawka znaczka dalej aktualna) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#617171 25/08/2006 14:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331

#617172 25/08/2006 14:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Quote
Quote
a znacek ...potaram sie im zwrocic uwage na to

minął tydzień - i nic w temacie się nie zmieniło dolary i inne pięknie oznaczone a euro nie.gdybyś miał chwilkę czasu zerknij na formularz rejestracyjny i daj info czy euro jest 4 od góry /// czy 6 od góry waluta - dzięki
( poprawka znaczka dalej aktualna) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

jak na moje oko to Euro wyglada normalnie tak jak je oficjalnie maluja

od gory masz:
3 x dolary
funty
chyba jeny
euro

czy li euro wychodzi 6 od gory

#617173 25/08/2006 16:07
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
dzieki za info

#617174 30/08/2006 07:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
heh oglosilem konkurs, ludzie wygrali freebety i zaden sie nie zglosil zeby go odebrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajnie


przyslijcie dane kont to dostaniecia wygrana kase ludzie

#617175 31/08/2006 11:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331

#617176 31/08/2006 12:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
siemka:)

chcaialem u nich otworzyc konto a na maila z informacja od nich czekam juz ponad tydzien. wiec moze napiszecie mi cos o tym buku? interesuje mnie czy jest jakis limit na wplaty i wyplaty? czy obsluguja netellera i karty debetowe? bo domyslam sie ze przelewy bankowe tak. czy pobieraja oplate za wplaty i wyplaty. czy w miesiacu jest jedna darmowa wyplata czy moze moge kilka razy wyplacac? czy maja jakis bonus na start? i jak dokonuje pierwszego depozytu to jest minimalna suma ktora musze wplacic?

z gory dzieki za info:)

pozdrawiam

#617177 31/08/2006 14:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
przelew -> tak, ale idzie za granice, dlugo i drogo
MB -> tak (najlatwiej i najtaniej i najszybciej)
Moneygram -> tak
Western Union ->tak
karty -> tak, przy udziale MB (online)

nie ma limitow, no chyba ze takie podchodzace do setek tysiecy dolarow

wyplaty na przelew bezplatne, ale pewnie banki cos zjedza (nie polecam)

na MB jedna wyplata w tygodniu bezplatna, potem 2%

bonus chyba teraz jest 15% od depozytu, ale najwiekszy bonus to kursy na handicapy


minimalna kwota na start to 100$ lub rownowartosc w innej walucie

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1