|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Czy ktos miewa problemy z logowaniem? Po wpisaniu nicku i hasla strona jakby sie wiesza. Godzine wczesniej dzialalo ok, wiem ze innym uzytkownikom teraz smiga, moze kwestia jakis lokalnych ustawien. Bede wdzieczny za jakiekowliek podpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
To korzystajcie może z mozilli bo ja np na IE też mam problemy. A jeśli nie w tym rzecz to nie wiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Wczoraj zleciłem wypłatę(700 euro) dziś ok 12 już są na MB. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
czy można założyć konto u nich w euro ? a jak z kursami u nich under/over na piłkę nożną ? proszę o info
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
proszę o podanie promocji dal nowych graczy . co do waluty euro są tam jakieś znaczki przypominające e ale nie wiem który to euro ( na formularzu zgłoszeniowym u nich )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
co do waluty to euro jak najbardziej wskazane, zlotowek nie ma
no mozesz wziasc jeszcze pewnie $
jezeli chodzi o promocje to na stronie jest pelne info, ale nie spodziewaj sie nic typu 100% od depozytu, ten buk jest nastawiony na dobre kursy, a nie na rozdawnictwo pieniedzy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
jezeli chodzi o promocje to na stronie jest pelne info, ale nie spodziewaj sie nic typu 100% od depozytu, ten buk jest nastawiony na dobre kursy, a nie na rozdawnictwo pieniedzy generalnie chodzi mi o buka przede wszystkim z dobrymi kursami i wypłacającym wygraną ( bo z tym różnie bywa) mam jeszcze prośbę na formularzu zgłoszeniowym w ogóle jest nieczytelna waluta euro - można to poprawić ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
jezeli chodzi o promocje to na stronie jest pelne info, ale nie spodziewaj sie nic typu 100% od depozytu, ten buk jest nastawiony na dobre kursy, a nie na rozdawnictwo pieniedzy generalnie chodzi mi o buka przede wszystkim z dobrymi kursami i wypłacającym wygraną ( bo z tym różnie bywa) mam jeszcze prośbę na formularzu zgłoszeniowym w ogóle jest nieczytelna waluta euro - można to poprawić ? wiec dobrze trafiles, kursy jedne z najwyzszych na handicaoy, wyplacaja bez problemu, bez oporow co do stawki a znacek ...potaram sie im zwrocic uwage na to
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
przy wpłatach i wypłatach na moneybookers żądają skanów dokumentów lub coś w tym rodzaju ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nie , nie ma czegos takiego tutaj ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
wkrotce bede rozpoczynal zapisy do nowego konkursu Pointbet ...proponuje zapoznac sie z regulaminem dotychczasowego konkursu ...i zastanowic sie nad taktyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
a znacek ...potaram sie im zwrocic uwage na to minął tydzień - i nic w temacie się nie zmieniło dolary i inne pięknie oznaczone a euro nie.gdybyś miał chwilkę czasu zerknij na formularz rejestracyjny i daj info czy euro jest 4 od góry /// czy 6 od góry waluta - dzięki ( poprawka znaczka dalej aktualna) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
a znacek ...potaram sie im zwrocic uwage na to minął tydzień - i nic w temacie się nie zmieniło dolary i inne pięknie oznaczone a euro nie.gdybyś miał chwilkę czasu zerknij na formularz rejestracyjny i daj info czy euro jest 4 od góry /// czy 6 od góry waluta - dzięki ( poprawka znaczka dalej aktualna) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> jak na moje oko to Euro wyglada normalnie tak jak je oficjalnie maluja od gory masz: 3 x dolary funty chyba jeny euro czy li euro wychodzi 6 od gory
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
heh oglosilem konkurs, ludzie wygrali freebety i zaden sie nie zglosil zeby go odebrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajnie
przyslijcie dane kont to dostaniecia wygrana kase ludzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
siemka:)
chcaialem u nich otworzyc konto a na maila z informacja od nich czekam juz ponad tydzien. wiec moze napiszecie mi cos o tym buku? interesuje mnie czy jest jakis limit na wplaty i wyplaty? czy obsluguja netellera i karty debetowe? bo domyslam sie ze przelewy bankowe tak. czy pobieraja oplate za wplaty i wyplaty. czy w miesiacu jest jedna darmowa wyplata czy moze moge kilka razy wyplacac? czy maja jakis bonus na start? i jak dokonuje pierwszego depozytu to jest minimalna suma ktora musze wplacic?
z gory dzieki za info:)
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
przelew -> tak, ale idzie za granice, dlugo i drogo MB -> tak (najlatwiej i najtaniej i najszybciej) Moneygram -> tak Western Union ->tak karty -> tak, przy udziale MB (online)
nie ma limitow, no chyba ze takie podchodzace do setek tysiecy dolarow
wyplaty na przelew bezplatne, ale pewnie banki cos zjedza (nie polecam)
na MB jedna wyplata w tygodniu bezplatna, potem 2%
bonus chyba teraz jest 15% od depozytu, ale najwiekszy bonus to kursy na handicapy
minimalna kwota na start to 100$ lub rownowartosc w innej walucie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|