|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
wszyscy ktorzy czekaja na free bety powinni je dostac dzisiaj/jutro
jezeli nie bedzie dajcie mi znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Jak sie dokladnie liczy tydzien przy jednej wyplacie za darmo?
Zlecam wyplate w niedziele o 12. Dostaje ja we wtorek o 12. Kiedy moge zlecac nastepna za darmo?
W poniedzialek po polnocy? W nastepna niedziele po 12 czy w nastepny wtorek po 12?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
wiesz co w sumie nie pamietam dokladnie, ale nie jest to 7 dni kolejncyh tylko chyba cos jak poniedzialek-niedziela
czyli wyplata w niedziele pierwsza a potem w poniedzialek tez bylaby traktowana jako pierwsza w noym tygodniu
ale sprawdz na live chacie bo juz nie pamietam kiedy zaczynaja nowy tydzien, czy w poniedzialek czy w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Od poniedziałku się zeruje. Można w piątek i poniedziałek bez dodatkowych kosztów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hej,
zebralkismy wystarczajaca ilosc uczestnikow wiec rozpoczynamy dzisiaj, mozna juz podawac typy
uczestnicy:
Wandzik Rivaldinho gnacik Kurson Sphinx stanley151 monare 12-latek larsson PROTECTORIANIN PeNeR Meister fisiol majner piteer87 Haz$ Ojro Koski Logan arekg3 djmuskla sirlukas El_Darro apofis
zostaly jeszcze dwa miejsca, wiec jak ktos chce to niech wysle mi priv i dopisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
doloaczyl gizmo i paczanga, lista zamknieta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Coraz bardziej zaczyna mnie wkurzac ten buk...myslalem ze znalazlem super buka z wyskimi limitami, szybkie wplaty/ wyplaty bonus dopisali po 2 tyg wyplata trwala 3 tyg, teraz chiclaem zatypowac tenis correct score , a tu limit 0.8$. Pisze wiec do supportu. Odpisali grzecznie ze naprawili blad, wchodze wiec sobie zagrac correct score za 80$ a tu limit 19$ . To juz bwin ma lepsze limity.
Rozczarowalem sie..:-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Tez mi sie nie podobaja te limity na tenis - wczoraj mialem max stawka 0,19 euro, minimalna 1 euro. Nawet juz mi sie nie chce do supportu pisac bo niewiele poprawiaja.
Jak juz Pointbet wystawia correct score w tenisa to niech da pograc a nie takie smieszne limity daje.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
sluchajcie ile wynosi minimum wplaty? a ile wyplaty?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
musieliscie chyab trafic na jakis zly dzien ...chociaz ja nie gram tenisa wiec sie nie znam
za to wczoraj na live zlapalem kurs 2.13 na over 1 w 65 minucie meczu francji (U21)
minimuam wplaty jest 100$ wyplata to 10 jednostek ($/Euro) na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
minimuam wplaty jest 100$ wyplata to 10 jednostek ($/Euro) na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie mam pytanko - te 10 jednostek co ma zostać po wypłacie , to można za nie grać dalej czy trzeba ew. uzupełnić konto do jakiejś kwoty - i drugie czy wystawiają europejski hokej u siebie dzięki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie chyba zartujesz, w wakacje wyplacalem praktycznie do czysta, zostawilem im tylko jakies centy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Tylko pierwsza wpłata to min. 100 USD. Następna wpłata moze być nawet 1 euro Co do wypłat to moim zdaniem nie ma takich ograniczeń(na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
musieliscie chyab trafic na jakis zly dzien ...chociaz ja nie gram tenisa wiec sie nie znam
[...] Dzisiaj to samo: Event Roger Federer vs James Blake 3 - 2 11.00 Stake Min. € 1.00 Max. € 0.03 Wlasciwie codziennie jest. Jak mozesz to zwroc uwage komu trzeba bo pisanie za kazdym razem do supportu (a to tez nie zawsze przynosi efekt) nie jest przyjemne. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
bo oni chyba recznie zmieniaja kursy na tym 'correct score' w tenisie
mysle , ze ktos za duzo przylozyl na ten wynik ( moze robil sura z pinnacle... ) i wtedy tak jest ze min > max jako blokada, a potem to wraca do normy , najczesciej z innym kursem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
jak u nich z ofertą na hokej , bo na razie brak w ogóle ? a z tego co czytam to solidny buk jeżeli chodzi o kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
do ostatniego sezonu byl tylko dostepny NHL ...na nowy sezon mieli otworzyc tez europejski ale nie wiem jaki jest status prac..
masz racje sa solidni jezeli chodzi o kursy i wyplaty, dlatego ciezko im przychodzi otwierac dyscypliny
musza miec dobrych analitykow zanim sie na to zdecyduja, tutaj w gre wchodzi duza kasa ...zwlaszcza ze z Azji do Europy kawalek drogi...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
dzięki za fachową informację , gdybyś coś wiedział wprowadzeniu hokeja daj znać , bo zależy mi na tym . dzięki i pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hej z konkursu Pointbetu wycofalo sie kilku uczestnikow, czy ktos che zajac ich miejsce i pokazac jak sie robi kase?
bo chyba warto za te kilkadziesiat $? zwlaszcza ze kursy PB pozwalaja je ladnie pomozyc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Kazow, te freebety co mozna wygrac w konkursach to sa tylko na live-betting czy mozna je uzywac dowolnie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|