Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#617178 31/08/2006 14:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
wszyscy ktorzy czekaja na free bety powinni je dostac dzisiaj/jutro

jezeli nie bedzie dajcie mi znac

Bonus: Unibet
#617179 01/09/2006 10:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Jak sie dokladnie liczy tydzien przy jednej wyplacie za darmo?

Zlecam wyplate w niedziele o 12. Dostaje ja we wtorek o 12. Kiedy moge zlecac nastepna za darmo?

W poniedzialek po polnocy?
W nastepna niedziele po 12 czy w nastepny wtorek po 12?

Wojtek

#617180 01/09/2006 12:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
wiesz co w sumie nie pamietam dokladnie, ale nie jest to 7 dni kolejncyh tylko chyba cos jak poniedzialek-niedziela

czyli wyplata w niedziele pierwsza a potem w poniedzialek tez bylaby traktowana jako pierwsza w noym tygodniu

ale sprawdz na live chacie bo juz nie pamietam kiedy zaczynaja nowy tydzien, czy w poniedzialek czy w niedziele

#617181 01/09/2006 14:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Od poniedziałku się zeruje. Można w piątek i poniedziałek bez dodatkowych kosztów.

#617182 02/09/2006 12:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hej,

zebralkismy wystarczajaca ilosc uczestnikow wiec rozpoczynamy dzisiaj, mozna juz podawac typy

uczestnicy:

Wandzik
Rivaldinho
gnacik
Kurson
Sphinx
stanley151
monare
12-latek
larsson
PROTECTORIANIN
PeNeR
Meister
fisiol
majner
piteer87
Haz$
Ojro
Koski
Logan
arekg3
djmuskla
sirlukas
El_Darro
apofis

zostaly jeszcze dwa miejsca, wiec jak ktos chce to niech wysle mi priv i dopisze

#617183 02/09/2006 12:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
doloaczyl gizmo i paczanga, lista zamknieta

#617184 04/09/2006 14:21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Coraz bardziej zaczyna mnie wkurzac ten buk...myslalem ze znalazlem super buka z wyskimi limitami, szybkie wplaty/ wyplaty
bonus dopisali po 2 tyg wyplata trwala 3 tyg,
teraz chiclaem zatypowac tenis correct score , a tu limit 0.8$. Pisze wiec do supportu. Odpisali grzecznie ze naprawili blad, wchodze wiec sobie zagrac correct score za 80$ a tu limit 19$ . To juz bwin ma lepsze limity.

Rozczarowalem sie..:-/

#617185 06/09/2006 06:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Tez mi sie nie podobaja te limity na tenis - wczoraj mialem max stawka 0,19 euro, minimalna 1 euro. Nawet juz mi sie nie chce do supportu pisac bo niewiele poprawiaja.

Jak juz Pointbet wystawia correct score w tenisa to niech da pograc a nie takie smieszne limity daje.

Wojtek

#617186 06/09/2006 14:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
sluchajcie ile wynosi minimum wplaty? a ile wyplaty?

pozdrawiam

#617187 06/09/2006 15:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
musieliscie chyab trafic na jakis zly dzien ...chociaz ja nie gram tenisa wiec sie nie znam

za to wczoraj na live zlapalem kurs 2.13 na over 1 w 65 minucie meczu francji (U21)

minimuam wplaty jest 100$
wyplata to 10 jednostek ($/Euro) na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie

#617188 06/09/2006 15:49
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Quote
minimuam wplaty jest 100$
wyplata to 10 jednostek ($/Euro) na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie

mam pytanko - te 10 jednostek co ma zostać po wypłacie , to można za nie grać dalej czy trzeba ew. uzupełnić konto do jakiejś kwoty
- i drugie czy wystawiają europejski hokej u siebie
dzięki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#617189 06/09/2006 15:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Quote
na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie

chyba zartujesz,
w wakacje wyplacalem praktycznie do czysta, zostawilem im tylko jakies centy

#617190 06/09/2006 16:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Tylko pierwsza wpłata to min. 100 USD.
Następna wpłata moze być nawet 1 euro
Co do wypłat to moim zdaniem nie ma takich ograniczeń(na koncie musi zostac 10 jednostek po wyplacie)

#617191 07/09/2006 19:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
musieliscie chyab trafic na jakis zly dzien ...chociaz ja nie gram tenisa wiec sie nie znam

[...]

Dzisiaj to samo:
Event Roger Federer vs James Blake 3 - 2 11.00
Stake Min. &#8364; 1.00
Max. &#8364; 0.03

Wlasciwie codziennie jest. Jak mozesz to zwroc uwage komu trzeba bo pisanie za kazdym razem do supportu (a to tez nie zawsze przynosi efekt) nie jest przyjemne.

Wojtek

#617192 07/09/2006 20:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
bo oni chyba recznie zmieniaja kursy na tym 'correct score' w tenisie

mysle , ze ktos za duzo przylozyl na ten wynik ( moze robil sura z pinnacle... ) i wtedy tak jest ze min > max jako blokada, a potem to wraca do normy , najczesciej z innym kursem

#617193 10/09/2006 08:40
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
jak u nich z ofertą na hokej , bo na razie brak w ogóle ?
a z tego co czytam to solidny buk jeżeli chodzi o kursy

#617194 10/09/2006 16:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
do ostatniego sezonu byl tylko dostepny NHL ...na nowy sezon mieli otworzyc tez europejski ale nie wiem jaki jest status prac..

masz racje sa solidni jezeli chodzi o kursy i wyplaty, dlatego ciezko im przychodzi otwierac dyscypliny

musza miec dobrych analitykow zanim sie na to zdecyduja, tutaj w gre wchodzi duza kasa ...zwlaszcza ze z Azji do Europy kawalek drogi...

#617195 11/09/2006 16:25
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
dzięki za fachową informację , gdybyś coś wiedział wprowadzeniu hokeja daj znać , bo zależy mi na tym .
dzięki i pozdro

#617196 17/09/2006 09:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hej z konkursu Pointbetu wycofalo sie kilku uczestnikow, czy ktos che zajac ich miejsce i pokazac jak sie robi kase?

bo chyba warto za te kilkadziesiat $? zwlaszcza ze kursy PB pozwalaja je ladnie pomozyc...

#617197 17/09/2006 15:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Kazow, te freebety co mozna wygrac w konkursach to sa tylko na live-betting czy mozna je uzywac dowolnie?

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1