|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
czy ktos juz wplacal karta debetowa do PB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ehhh cos Pointbet ucieka w zapomnienie...czy nikt tam nie gra? jak to jest? nikogo nie kusza najwyzsze kursy na handicapy? czy moze nie potrafimy ich w Polsce grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Strasznie irytujace jest, ze kursy moga zobaczyc tylko zarejestrowani gracze, ba nawet to nie wystarczy bo jeszcze trzeba byc aktywnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To ma pomoc w zdobyciu klientow? Bo efekt jest na 99,9% odwrotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
Gramy, gramy... Ostatnio zauwazylem, ze PB daje 'comission bonus ' za kazdy zaklad. Jakies 0,1 - 0,2 % stawki. Nie wiem skad to sie bierze, bo jakos nigdzie nie ma o tej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Strasznie irytujace jest, ze kursy moga zobaczyc tylko zarejestrowani gracze, ba nawet to nie wystarczy bo jeszcze trzeba byc aktywnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To ma pomoc w zdobyciu klientow? Bo efekt jest na 99,9% odwrotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardziej irytujace bylo jak strona w weekendy nie dzialala bo za duzo ludzi chcialo ogladac kursy. Lepiej niech bedzie tak jak teraz. A kursy mozesz sobie zobaczyc np. na Betbrain czy Tip-ex. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Strasznie irytujace jest, ze kursy moga zobaczyc tylko zarejestrowani gracze, ba nawet to nie wystarczy bo jeszcze trzeba byc aktywnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To ma pomoc w zdobyciu klientow? Bo efekt jest na 99,9% odwrotny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bardziej irytujace bylo jak strona w weekendy nie dzialala bo za duzo ludzi chcialo ogladac kursy. Lepiej niech bedzie tak jak teraz. A kursy mozesz sobie zobaczyc np. na Betbrain czy Tip-ex. Wojtek A już najbardziej irytujące jest to że firma zamiast rozbudować infrastrukturę informatyczną (serwery), tudzież usprawnić soft wprowadza tego typu obostrzenia. Jakoś inni sobie z tym radzą bezproblemowo ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hmmm ...coz Pointbet dba o ludzi z kasa... z duza kasa...zauwazcie ze jest to bodaj chyba jedyny azjatycki buk ktory sie na nas otwiera...
moze nie byc promocji...moze serwer ograniczony w weekendy...ale jak chcesz postawic kilka tysiecy $ z dobrym kursem i nie miec blokady to gdzie pojdziesz? do BAW? po limit i brak wyplaty ale za to z szybkim serwerem?
nie sadze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A już najbardziej irytujące jest to że firma zamiast rozbudować infrastrukturę informatyczną (serwery), tudzież usprawnić soft wprowadza tego typu obostrzenia. Jakoś inni sobie z tym radzą bezproblemowo ... Radza sobie lepiej albo gorzej. Zobacz jak czasem dzialaja w weekend tacy bukmacherzy jak 5dimes, Bet365 czy nawet Pinnacle. Wg mnie Pointbet wybral dobrze - w weekendy dostep tylko dla tych ktorzy graja ale za to dziala bez problemu. A tacy gracze ktorzy widza jaka jest marza i dalej nie zakladaja konta? Pewnie i tak nie zaloza a jak zaloza to wplaca 5 euro i beda narzekac na minimalna stawke. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
hmmm ...coz Pointbet dba o ludzi z kasa... z duza kasa...zauwazcie ze jest to bodaj chyba jedyny azjatycki buk ktory sie na nas otwiera...
moze nie byc promocji...moze serwer ograniczony w weekendy...ale jak chcesz postawic kilka tysiecy $ z dobrym kursem i nie miec blokady to gdzie pojdziesz? do BAW? po limit i brak wyplaty ale za to z szybkim serwerem?
nie sadze.. Bf przykladowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmmm ...coz Pointbet dba o ludzi z kasa... z duza kasa...zauwazcie ze jest to bodaj chyba jedyny azjatycki buk ktory sie na nas otwiera...
moze nie byc promocji...moze serwer ograniczony w weekendy...ale jak chcesz postawic kilka tysiecy $ z dobrym kursem i nie miec blokady to gdzie pojdziesz? do BAW? po limit i brak wyplaty ale za to z szybkim serwerem?
nie sadze.. Bf przykladowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zagraj sobie tenis w BF za kilka tysiecy, powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (oczywiscie po zadowalajacym nas kursie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
A zagraj tenis za kilka tysiecy w pointbet - powodzenia ;-). Szczegolnie dokladny wynik.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
hmmm ...coz Pointbet dba o ludzi z kasa... z duza kasa...zauwazcie ze jest to bodaj chyba jedyny azjatycki buk ktory sie na nas otwiera...
moze nie byc promocji...moze serwer ograniczony w weekendy...ale jak chcesz postawic kilka tysiecy $ z dobrym kursem i nie miec blokady to gdzie pojdziesz? do BAW? po limit i brak wyplaty ale za to z szybkim serwerem?
nie sadze.. Bf przykladowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> BF to chyba jednak gielda wzajemna, a nie buk ktory placi z wlasnej kieszeni wiec tutaj chyba inna sytuacja.. i raczej duzej stawki tez nie obstawisz po tym samym wysokim kursie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
A zagraj tenis za kilka tysiecy w pointbet - powodzenia ;-). Szczegolnie dokladny wynik.
Wojtek tutaj sie zgadzam, a powod jest banalnie prosty...PB jako azjaci sa bardzo zamknieci na nowinki, jak sie dobrze kreci to nie lubia zmieniac, pamietacie ze kiedy wogole nie bylo tenisa? pojawil sie jako skutek otwarcia na Europe...ale nadals zukaja dobrych analitykow zeby postawic dobry kurs mysle ze bedzie sie to coraz bardzej poprawiac...a juz niedlugo powinny wejsc kolejne dyscypliny ... zreszta skutki otwarcia na europe to takze przelew z karty ..ktory przy wykorzystaniu z MB moze dzialac jak nawet przelew z konta na konto niestety ale uzytkownicy tego forum raczej nie byli zainteresowani otwarciem konta PB w polsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No super Pointbet jest. Zagralem sobie za kilka tysiecy tenis wta Japan
Limit - 5$ buahaha to jest buk? nie to sa kpiny w baw nie mam takich limitow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
kazow wiadomo kiedy pojawia sie freebety na kontach za ostatni konkurs PB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
niestety nie mam jeszcze danych PeNera ...czyli dzisiaj nie wysle wiec przyszly tydzien najwczesniej,... wplyncie na niego jakos zeby wyslal dane, czekam do niedzieli na niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
zostalo jeszcze kilka miejsc w nowym konkursie, startujemy jutro, kto chetny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
zostaly jeszcze trzy miejsca, ale zaczynamy jutro rano Powodzenia!
jak ktos jeszcze chce sie dopisac zapraszam na priv
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|