|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
eee najkrócej mówiąc średnio atrakcyjna promocja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Gra ktos moze na livebetting np. przy stanie 2-0 sa dostepne handicapy 0:0 i myslalem ze to jakis błąd PB ale chyba zczailem ze oni to rozliczaja w inny sposob, jesli przy stanie 2-0 postawi sie na kogos prz ytym azjanie 0:0 to jest zwracana kwota postawiona dobrze rozumiem?
Ps. Na poczatku zagralem vabank na Stuttgart przy stanie 2-0 bo myslalem ze to jakas promocja ale weszlo fartem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
trik jest taki ze ten handi liczy sie nie od 2:0 wyniku ale jakby bylo 0:0 czyli w gre wchodza tylko kolejne gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ok, kilka osob nie pojawilo sie w konkursie .. wiec oglaszam nabor dodatkowy..kto chetny zeby dolaczyc? tym razem konkurencja jest niezla
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Czy mozna zalozyc nowe konto jezeli sie juz kiedys owe mialo w Poinbet? Po prostu nie mam loginu i hasla, a mail ktory podalem w rejestracji juz jest nieaktywny. Rejestrowalem sie w Pointbet zaraz na poczatku mojej przygody z bukmacherka i to przez freebeta od "kazowa". Jezeli ktos wie, czy moge zalozyc nowe konto (tak jak ma to miejsce np. w Betfair) to bede wdzieczny. P.S. Pisalem w zwiazku z tym do supportu, ale najwidoczniej mnie olal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
trik jest taki ze ten handi liczy sie nie od 2:0 wyniku ale jakby bylo 0:0 czyli w gre wchodza tylko kolejne gole wlasnie na pcozatku nie zczailem i va bank walnolem ale weszlo. Kazow za ile musze dokladnie obrocic tego freebeta z konkursu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
trik jest taki ze ten handi liczy sie nie od 2:0 wyniku ale jakby bylo 0:0 czyli w gre wchodza tylko kolejne gole wlasnie na pcozatku nie zczailem i va bank walnolem ale weszlo. Kazow za ile musze dokladnie obrocic tego freebeta z konkursu ? nie ma zadnych warunkow co do obrotu ...jak juz postawiles i masz gotowke na koncie to robissz co chcesz z nia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
oki dzieki, jeszcze troche ograbie go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Kolejne pytanie dotyczace wyplat
Jesli powiedzmy uzbieram 300$ i chcialbym wyplacic sobie z 200$ a posiadam tylko konto bankowe (czytalem wczesnij ze sa bardzo duze oplaty) czy moge komus innemu przelac te pieniadze na MB a ta osoba mi na konto bankowe? Chyba ze jest jakis inny sposob wyplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
nie bardzo chyba, mozesz zapytac supportu ale chyba ten numer nie przejdzie
zawsze mozesz zalozyc konto MB, jesli masz jakis problem z odzyskiwaniem pieniedzy z MB to daj znac, uzyjemy mojego konta jako posrednik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
tym sie bede martwic potem jak uzbieram wieksza gotowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Narazie pytanko, dlaczego z Uefa mozna stawiac tylko single....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
larsson i jak tam idzie ogrywanie PB ? dobre kursy na handi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
z tego freebeta juz zrobilem 200$ ale ostatnie 3dni to na minus niestety i dzis niestety tez tak sie zapowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
handi calkiem niezle, dobre jest to ze na live wystawiaja handicapy 0:0 i inne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
tak na live czasem mozna zlapac zajebisty kursy pamietam jak kiedys byli handi na over chyba w meczy hiszpani ze slowacja ...byla minuta 55 moze a oni dali over 1 po @2.3
az zapialem z zachwytu ...oczywiscie weszlo jak w maslo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
tak jak obiecalem Pointbet bedzie wprowadzal nowe dyscypliny sportu do oferty
czy zauwazyliscie juz ze pojawila sie ofert na Eurolige w kosza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Mógłby wprowadzić łączenie tenisa z innymi zdarzeniami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
tak jak obiecalem Pointbet bedzie wprowadzal nowe dyscypliny sportu do oferty
czy zauwazyliscie juz ze pojawila sie ofert na Eurolige w kosza? Zauwazylismy - tak jak w tenisie jak sie trafil atrakcyjny kur to sie nie dalo postawic. Jak tak ma wygladac wprowadzanie nowych dyscyplin to wg mnie szkoda czasu i lepiej skupic sie na asianach w pilce i moze dac jakas promocje dla starych graczy ;-) Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mysle ze to sie poprawi w ciagu kilku dni, nadal macie takie problemy?
a jak kursy lepsze niz u innych bukow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
mysle ze to sie poprawi w ciagu kilku dni Raczej się nie poprawi. W tenisie jest tak od zawsze. Jest limit w granicach 50-200 euro tyle że.. dla wszystkich.. łącznie. Jak ktoś zagra to już koniec, druga osoba nie może.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
lepiej skupic sie na asianach w pilce i moze dac jakas promocje dla starych graczy ;-) Mają ten commission bonus cały czas. Mały % ale ja jestem zadowolony.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|