Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#617258 03/11/2006 19:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
Commission bonus jest super, zacheca do generowania wiekszych obrotow.

Poza tym samo istnienie Pointbetu jest jednym wielkim bonusem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#617259 04/11/2006 13:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
masz na mysli dobre kursy ?

#617260 05/11/2006 21:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Warto się w Pointbet rejestrować, bo pierwsze wrażenie nie jest najlepsze, po przeczytaniu regulaminu też nie mam najlepszych odczuć.

#617261 08/11/2006 16:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czy jest w tej chwili w Pointbet jakiś bonus dla nowych użytkowników?

#617262 08/11/2006 16:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Quote
Czy jest w tej chwili w Pointbet jakiś bonus dla nowych użytkowników?
Tak, ale zależy czego szukasz. Wejdz na stronę POINTBET [pointbet.com]
zjedz myszka na dół --> [3 banery: Program partnerski, Program czlonkowski, Promocje] wybierz Promocje i masz wszystkie aktualne promocje.
Szczerze przyznam, że mam ochotę wpłacić tam pieniądze, ale przelew bankowy mnie odstrasza, a MB mam zablokowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Ale jakbym mógł to na pewno wpłacam.

Plusy: Support super [j. angielski], Interfejs w porządku, kursy najlepsze [niekiedy lepsze niz Pinna]
Minusy: brak mozliwosci laczenia innych sportow niz pilka nozna, wplata na konto to horendalne prowizje, brak szerokiej oferty na kosz, reczna, hokej europejski.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#617263 11/11/2006 21:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hej,

doszly juz free bety za konkurs?

#617264 11/11/2006 21:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Doszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Już wczoraj.

#617265 11/11/2006 21:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
juz wygrane ? poszlo dobrze?

#617266 12/11/2006 06:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Widze, ze Pointbet znacznie obnizyl limity. Np. na lige grecka jest 779 euro. Czy wswzyscy tak maja czy to ja sie jakos specjalnie zasluzylem?

Wojtek

#617267 12/11/2006 11:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Widze, ze Pointbet znacznie obnizyl limity. Np. na lige grecka jest 779 euro. Czy wswzyscy tak maja czy to ja sie jakos specjalnie zasluzylem?

Wojtek

U mnie teraz na O/U 1500 a na handicapy 2300. Pozdr

#617268 12/11/2006 14:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Teraz tez tak mam.

Wojtek

#617269 13/11/2006 11:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
juz niedlugo nowa edycja konkursu typerskiego Pointbet ... w zwiazku z tym moje pytanie ...czy cos chcecie zmienic? cos dodac? zeby bylo ciekawie ...atrakcyjnie ?

jakie opinie? a moze juz nie trzeba konkursu bo kazdy sie znudzil dostawaniem darmowej kasy?

#617270 13/11/2006 12:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Nie , no coś Ty...Jak może sę znudzić taki konkurs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Generalnie niczego nie zmieniałbym w zasadach konkursu , może poza podwojeniem zakładu z najwyższym AKO rzeczywiście zagranego w Pointbet.To stawia w uprzywilejowanej sytuacji tych , którzy już grają w Pointbet. Niby na początku szanse wszyscy mają równe... , a potem okazuje się , że wygrywa....Sphinx. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#617271 13/11/2006 12:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ale widzisz w tym konkursie musza wyrywac dwie strony ...my za dobre typowanie ...pointbet chce zdobywac nowych klientow

#617272 13/11/2006 13:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
...no i właśnie dlatego lepiej byłoby dla Pointbet , gdyby freebety wygrywały osoby , które jeszcze nic nie wpłaciły.Pograją trochę za free...stracą... , a potem wpłacą kasę , bo dojdą do wniosku , że to dobry buk. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja prędzej czy pożniej dokonam depozytu do Pointbet , bo to co lubię grać jest w ofercie , chociaż nie do końca odpowiadają mi linie u/o 2,25 , czy 2,75 - wolałbym , żeby zawsze można było grać 2,5. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#617273 13/11/2006 13:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
a nie myslisze ze w momencie gdy wprowadze warunek ze graja tylko Ci ktorzy jeszcze nic nie wygrali to poziom konkursy zleci na leb na szyje? Sphinx, Larsson, ojro, Radek, El-Darro, katowiczann ...przeca to smietanka mysli typerskiej na tym forum ...

i niech sie nikt nie krzywi ze zna tu wielu innych ..owszem proponowalem po trzy razy "liderom" tego forum dolaczenie do konkursu ...odwazylo sie tylko dwoch/trzech i poniesli sromotna kleske ...

granie handi to nie to samo co Bwin z kursami 1.1 ..tutaj sa wysokie kursy za ktore sie placi ryzkiem

ale za to kto zostanie na plusie po miesiacu ..lub bedzie w czolowce ego konkursu to czapki z glow ...dlatego Sphinx jak na razie ma tu miejsce na dlugo i moj szacunek wielki

#617274 13/11/2006 14:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
O , rany... Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Ja nie chcę ich pozbawić możliwości gry - zgadzam się , że bez nich ten konkurs byłby na niższym poziomie.Ale gdyby nie ten zapis z AKO , to Sphinx w ostatnim konkursie nie załapałby się na żadnego freebeta.Po prostu myślę , że gdyby tego zapisu nie było konkurs byłby bardziej sprawiedliwy i Ci którzy póki co nie grają w Pointbet mieliby większe szanse na wygranie freebeta.To czy ktoś grał i wygrał w jakimś konkursie zupełnie nie ma znaczenia , jeśli chodzi o akces do kolejnych edycji.Nie mam do Ciebe pretensji , że zasady wyglądają tak a nie inaczej - przystępując do konkursu wyraziłem zgodę na takie , a nie inne warunki i nie podważam końcowych rezultatów.Nie mam żalu , że wygrał Sphinx , chyba nie wyczułeś żartu z mojej strony.Pretensje mam raczej do siebie , bo gdybym przestał grać mając 218 , to ja wygrałbym konkurs...No ale mądry Polak po szkodzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Tak czy inaczej ten zapis nie stanowi jakiegoś ogromnego problemu dla mnie , bo gdybym lepiej typował , to ja mógłbym wygrać konkurs.Po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat zasad i tyle , a czy weżmiesz moje zdanie pod uwagę , to już inna sprawa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />A do kolejnego konkursu oczywiście przystąpię. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#617275 13/11/2006 17:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czy polska ekstraklasa pojawia się w ofercie? Jeśli tak to jakie są limity?

Wydaje mi się, że kiedyś widziałem ofertę na naszą ligę.

#617276 13/11/2006 19:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hmmm polska ekstraklasa jest a jakze, tak samo i puchary i nawet chyba druga liga ...nie pamietam czy widzialem trzecia lige ..

ktos widzial?

co do limitow ...nie chce zmyslac ...na pewno sa mniejsze nic na angielska czy niemiecka ...ale nie dobiegaja od mniejszych europejskich lig
czyli pewnie kilka tysiecy euro .. jak bedzie w weekend to sprawdze bo nieche zmyslac

#617277 13/11/2006 19:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
powoli zaczynam zbierac zapisy do kolejnej edycji konkursu Pointbet, dalem sobie kilka dni na wymyslenie jakichs fajnych zasad zeby bylo ciekawiej ...aale juz mozna pisac na priv kto che zaklepac miejsce, pewnie ruszymy cos kolo weekendu

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1