Macie moze info czy bukmacher ten planuje otworzyc konto w polskim banku? zeby ulatwic wplate
tak, planowali juz to zrobic jednak zrobilem sonde na forum i malo osob bylo zainteresowanych wiec zrezygnowali
jak wiecie otwarcie konta w Polsce wiaze sie z przyjazdem kogos tutaj z tona papierow
zamiast tego polecam wplate przez MB lub karte
zauwazcie ze wplata dla nas karta jest bardzo ciekawie zorganizowana, wchodzisz w ta opcje i przezuca Cie do MB
MB obsluguje ta platnosc, wpisujesz kwote a MB pyta Cie o Twoje konto MB, jezeli nie masz to zakladasz potem pytaja jaka droga chcesz wplacic kase
jezeli karta to wpisujesz dane i kasa leci do PB
ale mozesz wybrac opcje zasilenie przelewem, wtedy kasa leci z Twojego konta na konto MB a potem do PB, czyli masz wplate na polskie konto MB, czyli tak samo jakby polskie konto PB
oczywiscie za friko