Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by Gaske
[quote=bolo_lacznik]a czemu to Panowie twierdzicie ze coś nie tak z glowami i wysyłacie do psychiatry ludzi stojących w kolejce za paczkami w tlusty czwartek ?
ludzie potrafią stać godzinami zeby zalapać się na koncert stonsow czy jakis wypasiony mecz na szczycie a oni lubia opierdolić pączka z tej cukierni w ten konkretny dzień. Mnie to jakos specjalnie nie dziwi.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny poszedł o 4 rano stać w kolejce po gazetę, którą może kupić o 10 tylko po to, żeby poczuć zapach świeżego druku? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

Żartujesz? Nie dziwiło by Cię, gdyby ktoś z Twojej rodziny od 16 po południu śledził wyniki przez 3 godziny na livescorze zmieniające się cyferki, które może sprawdzić o 22 tylko po to żeby poczuć ten dreszczyk? Dla mnie automatyczne skierowanie do psychiatry.

wink

mistrzostwo

Dajmy ludziom robić co im się żywnie podoba.

I mamy smieszne

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by Domenico
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, także tutaj powinno pasować.

Oni to sobie mogą psia mać:
http://moto.onet.pl/google-street-view-przylapal-radiowoz/9sk6z
to tez nie do konca tak ze chcialo im sie to wyprzedzili, nie raz mimo ze nie mieli sygnalu dzwiekowego lub swietlnego mogli gdzies jechac na wezwanie albo kogos wiezli (mnie rowniez kiedys wiezli w dosc waznej sprawie gdzie kazda sekunda sie liczyla bez sygnalu po miescie na dwupasmuwce) i z tego co widze to jakis obszar poza miastem to tym bardziej by mnie to nie zdziwilo, zwlaszcza ze samochod gogle pewnie nie jechal zbyt szybko. Inna sprawa gdyby im sie nie spieszylo i wyprzedzili by tylko bo taki mieli kaprys, ale tego sie ze zdjecia nie dowiemy.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jaka posucha w dziale "Polityka" laugh
Prawie wszyscy boją się wypowiedzieć - prawie jak w Putinowskiej Rosji grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by katowiczanin
piwo aplauz laugh hahahaha

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by torres
Originally Posted by Domenico
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, także tutaj powinno pasować.

Oni to sobie mogą psia mać:
http://moto.onet.pl/google-street-view-przylapal-radiowoz/9sk6z
to tez nie do konca tak ze chcialo im sie to wyprzedzili, nie raz mimo ze nie mieli sygnalu dzwiekowego lub swietlnego mogli gdzies jechac na wezwanie albo kogos wiezli (mnie rowniez kiedys wiezli w dosc waznej sprawie gdzie kazda sekunda sie liczyla bez sygnalu po miescie na dwupasmuwce) i z tego co widze to jakis obszar poza miastem to tym bardziej by mnie to nie zdziwilo, zwlaszcza ze samochod gogle pewnie nie jechal zbyt szybko. Inna sprawa gdyby im sie nie spieszylo i wyprzedzili by tylko bo taki mieli kaprys, ale tego sie ze zdjecia nie dowiemy.


sorry ale prawo jest prawem i jesli wedlug niego musza miec wlaczone sygnaly zeby nie przejmowac sie przepisami, to musze je miec wlaczone. tyle w temacie. a ze pewnie musza z kazdej takiej jazdy na sygnale zdac jakis raport czy cos takiego, to pewnie inna sprawa wink

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Janukowycz tak rządzi Ukrainą jak rząd w Kijowie rządzi Krymem:)))

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Babcia przychodzi do księdza mszę zamówić i pyta ile kosztuje.
- Co łaska. - odpowiada ksiądz.
Babinka szuka w portfeliku, szuka i... wyciąga 7 zł.
- Oj siostro to troszkę mało...
- Ale proszę księdza, byłam u fryzjera i tylko tyle mi zostało. Więcej nie mam...
- Siostro, siostro, a Matka Boża nie chodziła do fryzjera!
- No Pan Jezus też Lexusem nie jeździł...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by torres
Originally Posted by Domenico
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, także tutaj powinno pasować.

Oni to sobie mogą psia mać:
http://moto.onet.pl/google-street-view-przylapal-radiowoz/9sk6z
to tez nie do konca tak ze chcialo im sie to wyprzedzili, nie raz mimo ze nie mieli sygnalu dzwiekowego lub swietlnego mogli gdzies jechac na wezwanie albo kogos wiezli (mnie rowniez kiedys wiezli w dosc waznej sprawie gdzie kazda sekunda sie liczyla bez sygnalu po miescie na dwupasmuwce) i z tego co widze to jakis obszar poza miastem to tym bardziej by mnie to nie zdziwilo, zwlaszcza ze samochod gogle pewnie nie jechal zbyt szybko. Inna sprawa gdyby im sie nie spieszylo i wyprzedzili by tylko bo taki mieli kaprys, ale tego sie ze zdjecia nie dowiemy.

to gdzie oni na tym sygnale jezdza? do nocnego?

sh11 #6176154 02/03/2014 21:20
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by sh11
Originally Posted by torres
Originally Posted by Domenico
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, także tutaj powinno pasować.

Oni to sobie mogą psia mać:
http://moto.onet.pl/google-street-view-przylapal-radiowoz/9sk6z
to tez nie do konca tak ze chcialo im sie to wyprzedzili, nie raz mimo ze nie mieli sygnalu dzwiekowego lub swietlnego mogli gdzies jechac na wezwanie albo kogos wiezli (mnie rowniez kiedys wiezli w dosc waznej sprawie gdzie kazda sekunda sie liczyla bez sygnalu po miescie na dwupasmuwce) i z tego co widze to jakis obszar poza miastem to tym bardziej by mnie to nie zdziwilo, zwlaszcza ze samochod gogle pewnie nie jechal zbyt szybko. Inna sprawa gdyby im sie nie spieszylo i wyprzedzili by tylko bo taki mieli kaprys, ale tego sie ze zdjecia nie dowiemy.

to gdzie oni na tym sygnale jezdza? do nocnego?
jak jest duze natezenie ruchu, albo od kaprysu poprostu, zazwyczaj na sygnale jezdza ale sa tez przypadki gdzie nie wlanczaja np. karetki tez po miescie jezdza na sygnale a kiedys gadalem z kierowca karetki to mowil ze jak jest maly ruch na miescie to tylko sygnal wlanczal gdy sie zblizal do jakis skrzyzowan albo ronda itp

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
moze nie bylo laugh

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
To już szkoda nerwów, należy sie tylko śmiać.

- Jako polityk wystrzelił się w powietrze - skomentowała zachowanie Protasiewicza Agata Nowakowska w Radiu TOK FM. - Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co zrobił. Pokazał swoją gorszą twarz. Alkohol mógł być czynnikiem trochę go usprawiedliwiającym, ale nie do końca - nie może być tak, że polityk jest na lotnisku, awanturuje się, robi jakieś burdy - dodała dziennikarka "Gazety Wyborczej".


Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000

Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
Rosja, Ukraina, Rosja, Ukraina
A o Kanadzie nikt nie mówi...

[Linked Image]

laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082

Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493
V
Pooh-Bah
Pooh-Bah
V Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 2,493


laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241


laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Żyd kupił za 100 dolarów osła od starego wieśniaka.
Wieśniak miał przyprowadzić mu osła następnego dnia.
Przyszedł wieśniak tak jak się umawiali, ale bez osła.
– Przepraszam, ale osioł zdechł.
–No to w takim razie zwróć moje $100.
–Nie mogę, już je wydałem.
–Dobra, to w takim razie zostaw mi osła.
–Ale co z nim zrobisz? – zapytał staruszek.
–Rozegram go w loterii.
–Ale nie możesz rozegrać w loterii ZDECHŁEGO osła!!!
–Mogę, uwierz. Po prostu nikomu nie powiem, że on zdechł.
Miesiąc później wieśniak spotkał Żyda:
–Co się stało z tym zdechłym osłem?
–Rozegrałem go, tak jak mówiłem. Sprzedałem 500 losów po$2 za sztukę i w wyniku otrzymałem $898 dochodu.
–I co, nikt nie protestował?
–Tylko jeden facet. Ten, który wygrał osła. Bardzo się rozzłościł… no to po prostu zwróciłem mu jego dwa dolary.

laugh laugh

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1