|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
System VII
Tak zwana piramida. Jest to system polegający na dynamicznym zarządzaniu naszym kapitałem. Jego przewaga nad zwykłą progresją jest taka, iż bierze pod uwagę tzw. czynnik zwycięstw i przegranych. Zakłada, że po wielu wygranych z rzędu należy spodziewać się przegranej (czyli zmniejszać stawkę) a po wielu porażkach wygranej (czyli stawkę zwiększamy)
System znakomicie nadaje się do gry w ruletkę (albo np. Blackcjacka), jednak możne wykorzystać go z zyskiem przy grze u bukmacherów. Stawka za jaką gramy zależy od tego czy poprzedni zakład był trafiony czy też chybiony. Jeśli ostatnio wygraliśmy, zwiększamy stawkę o 1 jedną jednostkę.
Należy jednak pamiętać że nie zawsze się wygrywa i za pierwszą jednostkę obrać sobie ok. 2-5% budżetu aby nie zbanktutować
GRA STAWKA REZULTAT ZYSK/OGÓLNY ZYSK 1 10 przegrana -10/-10 2 20 przegrana -20/-30 3 30 wygrana +30/0 4 20 przegrana -20/-20 5 30 wygrana +30/10 6 20 przegrana -20/-10 7 30 wygrana +30/+20 8 20 wygrana +20/+40 9 10 przegrana -10/+30 10 20 wygrana +20/+50
Jak widać, mimo 50% skuteczności w ciągu 10 gier powiększamy nasz budżet o 50zł zaczynając od stawki 10 złotych. Oczywiście jest to tylko przykład, jednak ogólna zasada się nie zmienia. W odpowiednio długim okresie czasu ilość wygranych i przegranych (jeśli szanse w grze są 50/50) powinna być taka sama (zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa), a to już zapewnia nam zysk. Co sądzicie o tym systemie???Prosze o jakieś wskazówki jak rozdzielic kapitalaby zaczac nim grac itp.Na poczatek moge przeznaczyć na próbę 200 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
wyglada fajnie, grales nim w realu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
To jest nic innego jak progresja D`alemberta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Faktycznie system ten jest bardzo dobry z tego względu, że jest on oparty na ciągu arytmetycznym, więc stawki nie rosną tak szybko jak w przypadku zwykłej progresji. Możesz ustalac stawki np. w ten sposób:
I - 12,50 PLN II - 25 PLN III - 37,50 PLN IV - 50 PLN V - 62,50 PLN
W sumie daje to prawie 200 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Pytanie tylko co obstawiać żeby osiągnąć AKO 2.0 - moim zdaniem najlepiej wybrać dwa mecze o kursie ok. 1.40 - zdarzenia dwudrogowe.
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696 |
Kolego MJankowski3 a czy mógłbyś zrobić jakas symulację bo widziałem juz Twój wczesniejszy temat o progresji jak bedzie wygladał wzrost kapitalu po kilkunastu grach???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
Oj to trudno powiedzieć bo wiadomo, że to zależy od skuteczności typów czy od AKO na jakie gramy - pamietam, że kiedyś gdzieś wpadł mi w oko system oparty na Dalembercie na AKO 3.0 - - stawkowanie było 5-10-20-25-30 itd. przy czym jeżeli trafilismy kupon to cofalismy się o trzy pola. Ja grałem Dalembertem w NBA i efekt nie był zły, ale zmieniłem strategie i teraz z reguły gram systemem 2/5 albo 3/7 --> po prostu wtedy nigdy nie wiem do konca ile wygram/przegram i to jest fajne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.
|
|
|
Link skopiowany do schowka