|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
Na tej stronce rejestrujemy sie wchodzimy w "Refer a friend" i link polecający rozsyłamy znajomym na czym zarabiamy po 1 euro za każdego poleconego www.mybet.com [ mybet.com]?recommendedById=83510964 Zapraszam do rejetracji i byłbym wdzięczny za rejestracje z tego właśnie linka. Pozdrawiam i życze wysokich wygranych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
hmmm to znaczy że dostajemy euro za kazdego kto sie zarejestruje nie dokonując depozytu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
wypłata na konto bankowe wynosi 20 Euro, nie mają Netellera ani MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
hmmm to znaczy że dostajemy euro za kazdego kto sie zarejestruje nie dokonując depozytu ? Dokładnie tak, sorki ale coś link nie działa prosiłbym o wklejenie go w przeglądarce, bo chyba nie ma w tym nic złego że człowiek chce troszki zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z góry dziękuje i zapraszam do rejestracji! Życze wysokich wygranych!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 152 |
Chyba za kazda osobe, ktora polecimy a ona cos wplaci. Znalezc 20 znajomych osob to chyba nie jest ciezko.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
podajcie e-mail to was Zaprosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Chyba nie wierzycie w program partnerski co daje 1E za każdego zapisanego?to nie możliwe,każdy zapisany napewno musi złożyć depozyt,jak u każdego buka,inaczej na samym programie partnerskim by mybet poszedł z torbami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Dajcie sobie spokój z tym bukmacherem. Reklamowałem go kiedys (dawali bodajże 5euro każdemu na start) i ludzie pisali maile że granie tam to straszna męczarnia. Nie wiem ile się od tamtego czasu zmieniło ale są na pewno buki bardziej zasługujące na uwagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2005
Posty: 26 |
I tu was zaskocze, bo 3 moich kolegów zarejestrowało się w tym buku z mojego linka i do tej pory na moim koncie znajduje się kwota 3euro, więc nie jest to żadna lipa!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Ja kiedyś właśnie Dj dostałem te 5 ojro i własnie mam ich juz 98 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i narazie chce ugrac ze 150 i wypłac tylko sie zastanawiam jak ... !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Przegladajac soccerway.com trafilem na reklame tego buka.
Na stronie widnieje: Up to 50E Deposit bonus
W regulaminie o tym bonusie jest napisane:
Deposit Bonus
1. The deposit bonus will only be granted to persons that have not previously registered with mybet.com 2. The deposit bonus will only be granted on the first deposit with mybet.com. No re-deposit bonus will be granted. 3. For each mybet.com account there is maximum deposit bonus of EUR 50,-. The bonus will be booked onto your account after reception of payment. 4. Customers shall be permitted to withdraw funds only if the bonus and the deposit that caused the bonus were rolled-over 3 times and once respectively, unless otherwise stated, within 2 months after receiving the bonus. Otherwise the bonus will be cancelled. 5. bets in the exchange oder trading sections do not count fort he rollover requirements. The bonus may only be used in the multiples section. 6. Unless otherwise stated, different promotions can not be combined.
Co sadzicie ?? Korzystal ktos z tego bonusa ?? Wyplacalny buk ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Nie wiem jak tera zkiedyś się na to nabrałem, owszem jest 50Euro ale jest to 5% od depozytu do 50euro. Wpłacisz 1000 euro aby dostać 50??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
można do tego buka wpłacać netellerem albo przez moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
nie można
Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to wypłata z tego buka na konto bankowe kosztuje 20 Euro.
|
|
|
Link skopiowany do schowka