Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
witam mam takie pytanie odnosnie firmy betsson Zamierzam tam wplacic i pograc troche Orientuje sie ktos jak z wyplatami i czy buk warty zachodu .Czekam na jakies sugestie pozdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 15
mam pytanie ma kase w mybet.com w euro czy moglbym ta kase wyplacic na inteligo lub ing gdzie mam konto w pln

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,054
pytanie o fonbet

nie ma problemu z wplatami i wyplatami

i jak go oceniacie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
ja mam jedno pytanko... obstawiajac w stsie NHL mam do wyboru 1 X 2. Zalozmy taka sytuacje:

Obstawiam mecz Montreal Ottawa na wygrana Montrealu. W 60 minutach jest dajmy na to 3:3, w dogrywce i karnych wygrywa montreal.

teoretycznie powinninem wygrac. mowie teoretycznie bo w stsie nie ma adnotacji ze obstawiam wynik w 60 minutach czy koncowy(+dgorywka i karne).

praktycznie nie powinninem bo gdzie jest sens mozliwosci obstawiani X w meczu gdzie sa karne ?:P no chyba ze mozna i w karnych zremisowac tongue

prosze o info, mam nadzieje ze dosc wyraznie przedstawilem sytuacje;)

ps. w np. bwin.com jest mozliwosc obstawiani calosci mecczu(dogrywka i karne) jak i 60 minut (w 60 minutach dozwolone jest typowanie na 1 X 2, w calosci meczu jedynie 1 2 - wiec troche jest to pomotane)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
jak jest 1 x 2 to chyba jest oczywiste, ze liczy sie tylko 60 min meczu...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
wlasnie tego sie spodziewalem, ale jak wiadomo 'kto pyta nie bladzi' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
na szczescie w dzisiejszych 4 meczach nie bylo dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wiec 55zl do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dzieki za potwierdzenie moich domyslow

Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
czy wie ktoś z was gdzie na stronie wzbmilenium można sprawdzić kartę ligi mistzów.bardzo proszę o pomoc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#617971 19/11/2006 12:53
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6
gdzie sprawdzę punkty z karty ligi mistrzów wzbmilenium.pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#617972 19/11/2006 16:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: May 2006
Posty: 12
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 12
jaki jest adres mail do serwisu moneybookers?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
mam problem z Betssonem !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

hej powiedzcie mi jak mozna laczyc zaklady pilki z koszem czy hokejem ?? za kazdym razem jak chce dodac np kosza ginie mi wczesniej zaznaczony zaklad ??!! chyba ze nie mozna laczyc mam na mysli AKO !!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
mozna łaczyc , jakiej przegladarki uzywasz ? moze wtym jest problemik ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
edit: w tym :-)
z ciekawosci sprawdziłem i nie ma problemu , wybierasz "piłka" klikasz to co Cie interesuje , potem zmieniasz (po prawej) na np. hokej , wybierasz to co chcesz i juz;-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
mam IE klikam pilka a potem kosz i juz po prawej mam Żaden zakład nie został wybrany. Aby wybrac zakład kliknij na właściwy kurs qrka a ty jakiej ??

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977
Likes: 12
Quote
mam IE klikam pilka a potem kosz i juz po prawej mam Żaden zakład nie został wybrany. Aby wybrac zakład kliknij na właściwy kurs qrka a ty jakiej ??

Zainstaluj sobie Mozille. Bedziesz zadowolony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
sprobuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki za szybkie podpowiedzi !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
maxtona czyli jeden pies , a jestes zalogowany ? wiem głupie pytanie , ale kiedys sie tak pociiłem bo nie wiedziałem ze mnie wywaliło ;-)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,977
Likes: 12
Quote
maxtona czyli jeden pies , a jestes zalogowany ? wiem głupie pytanie , ale kiedys sie tak pociiłem bo nie wiedziałem ze mnie wywaliło ;-)

Tez tak kiedys miałem i to chyba własnie w Betsson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
hehe, czyli nie jestem osamotniony ;-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,087
zainstalowalem i dalej to samo no zesz qrka wodna co jest ????????? hmmm

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,093 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,489
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1