|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
trochę się ruszyło we Francji, trochę nawet wbrew prognozom  nie rób się taki ANALityk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  W Bielsku były okazje tylko nie było komu wykończyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
kurcze w zeszłym tygodniu 4 mecze w hiszpanii i 4 undery w tym tygodniu powtórka z rozrywki ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  W Bielsku były okazje tylko nie było komu wykończyć Okazje?  Daj Pan spokój. JEdna, którą Bączek zmaścił, a tak to jakiś dramat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
kurcze w zeszłym tygodniu 4 mecze w hiszpanii i 4 undery w tym tygodniu powtórka z rozrywki ?? Ja mam progresje na over Villarealu więc nawet niech nie żartują, jeden mecz ominąłem to zrobili over
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  W Bielsku były okazje tylko nie było komu wykończyć Okazje?  Daj Pan spokój. JEdna, którą Bączek zmaścił, a tak to jakiś dramat. Nie wiem nie oglądałem ktoś mi opowiadał, no zobaczymy jutro boisko wszystko zweryfikuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071 |
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci  właśnie dlatego @6 na wygrane obie połowy lub @ 3 że strzeli w obu połowach wygląda dość fajnie, Saidi to duże osłabienie, Marciniak podstawowy obrońca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
[quote=Michal_Bardo]a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci  właśnie dlatego @6 na wygrane obie połowy lub @ 3 że strzeli w obu połowach wygląda dość fajnie, Saidi to duże osłabienie, Marciniak podstawowy obrońca, przy takim śmietniku jaki gra Cracovia te kursy na Pogoń do przemyślenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a się Biszop zrobił zrzędliwy i sarkastyczny zarazem, chyba się z Rumakiem zakumplował albo z pewnym słoikiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Stadion powinien się ładnie zapełnić jutro, kolejki w kasach dosyć spore. Pogoda ma być bardzo ładna, Craxa zawsze w Szczecinie wzbudza dodatkowe emocje więc walcie ostro na Pogoń panowie. Zastawiać żony, samochody hipoteki... Teraz lepiej? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
[quote=Michal_Bardo]a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie? Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ  Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić  w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci  właśnie dlatego @6 na wygrane obie połowy lub @ 3 że strzeli w obu połowach wygląda dość fajnie, Saidi to duże osłabienie, Marciniak podstawowy obrońca, przy takim śmietniku jaki gra Cracovia te kursy na Pogoń do przemyślenia Saidiego zastąpi najprawdopodobniej Dudzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a jednak catania nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
Stadion powinien się ładnie zapełnić jutro, kolejki w kasach dosyć spore. Pogoda ma być bardzo ładna, Craxa zawsze w Szczecinie wzbudza dodatkowe emocje więc walcie ostro na Pogoń panowie. Zastawiać żony, samochody hipoteki... Teraz lepiej?  Może być 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
i chu evian ladnie to celta vigo w plecy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|