Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 73 1 2 25 26 27 28 29 72 73
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by vindom
trochę się ruszyło we Francji, trochę nawet wbrew prognozom laugh
nie rób się taki ANALityk grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Michal_Bardo
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Michal_Bardo
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile


W Bielsku były okazje tylko nie było komu wykończyć

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
kurcze w zeszłym tygodniu 4 mecze w hiszpanii i 4 undery w tym tygodniu powtórka z rozrywki ??

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Michal_Bardo
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile
W Bielsku były okazje tylko nie było komu wykończyć
Okazje? laugh

Daj Pan spokój. JEdna, którą Bączek zmaścił, a tak to jakiś dramat.

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Originally Posted by dragon
kurcze w zeszłym tygodniu 4 mecze w hiszpanii i 4 undery w tym tygodniu powtórka z rozrywki ??

Ja mam progresje na over Villarealu więc nawet niech nie żartują, jeden mecz ominąłem to zrobili over

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227

Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Michal_Bardo
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile
W Bielsku były okazje tylko nie było komu wykończyć
Okazje? laugh

Daj Pan spokój. JEdna, którą Bączek zmaścił, a tak to jakiś dramat.


Nie wiem nie oglądałem ktoś mi opowiadał, no zobaczymy jutro boisko wszystko zweryfikuje

Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2013
Posty: 1,071
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Michal_Bardo
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile

w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by Adam_Mitra
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Michal_Bardo
a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile

w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci smile


właśnie dlatego @6 na wygrane obie połowy lub @ 3 że strzeli w obu połowach wygląda dość fajnie, Saidi to duże osłabienie, Marciniak podstawowy obrońca

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by Adam_Mitra
Originally Posted by fechnerinho
[quote=Michal_Bardo]a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile

w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci smile


właśnie dlatego @6 na wygrane obie połowy lub @ 3 że strzeli w obu połowach wygląda dość fajnie, Saidi to duże osłabienie, Marciniak podstawowy obrońca, przy takim śmietniku jaki gra Cracovia te kursy na Pogoń do przemyślenia

Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 4,510
Ana co wyprawia ?


Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
a się Biszop zrobił zrzędliwy i sarkastyczny zarazem, chyba się z Rumakiem zakumplował albo z pewnym słoikiem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527
atlteico1

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Stadion powinien się ładnie zapełnić jutro, kolejki w kasach dosyć spore. Pogoda ma być bardzo ładna, Craxa zawsze w Szczecinie wzbudza dodatkowe emocje więc walcie ostro na Pogoń panowie. Zastawiać żony, samochody hipoteki...

Teraz lepiej? smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,527
atletico222222222222

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by Michal_Bardo
Originally Posted by Adam_Mitra
Originally Posted by fechnerinho
[quote=Michal_Bardo]a panowie co wy jutro na Pogoń Szczecin wygra obie połowy @6 dość apetycznie wygląda, fechu co rzekniesz w tym temacie?
Teraz ciężko cokolwiek mi powiedzieć. Trochę dziabnięty jestem. Jutro melduję się na stadionie i jeśli zagrasz co napisałeś to będę ściskał kciuki za twój typ wink

Tak poważnie to co ja ci mogę powiedzieć... MEcz z Lechem gdzie praktycznie każdy strzał kończył się bramką, a w Bielsku Białej taka padlina, że szkoda było patrzeć. To jest właśnie nasza liga. Jak w Lotto... na chybił trafił można coś puścić smile

w Cracowi nie zagrają ważni zawodnicy Saidi i Marciniak, ogólnie kurs na Pogoń pewnie do jutro poleci smile


właśnie dlatego @6 na wygrane obie połowy lub @ 3 że strzeli w obu połowach wygląda dość fajnie, Saidi to duże osłabienie, Marciniak podstawowy obrońca, przy takim śmietniku jaki gra Cracovia te kursy na Pogoń do przemyślenia


Saidiego zastąpi najprawdopodobniej Dudzic

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Basel i CAtania
golasso

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
a jednak catania nie frown

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Originally Posted by fechnerinho
Stadion powinien się ładnie zapełnić jutro, kolejki w kasach dosyć spore. Pogoda ma być bardzo ładna, Craxa zawsze w Szczecinie wzbudza dodatkowe emocje więc walcie ostro na Pogoń panowie. Zastawiać żony, samochody hipoteki...

Teraz lepiej? smile


Może być smile

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
i chu evian ladnie to celta vigo w plecy

Strona 27 z 73 1 2 25 26 27 28 29 72 73

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1