Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#618152 27/07/2006 07:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 292
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 292
Ja tym razem nie wyplacalem pieniedzy ale je wplacalem. Czy duzo bylem na plusie? U nich najmniej zarobilem... wyplacilem w ciagu 2 lat ok 6000 zl to chyba nie jest duzo...i nigdy nie bylo problemu. Problemy zaczely sie niedawno,ale zaden z nich nie zostal rozwiazany. Ukradziono po prostu moje pieniadze. Zreszta co do tej wplaty to sprawy tak nie zostawie. Mam informacje z banku (mojego z ktorego wyszla wplata) i banku gdzie maja swoje konto w Polsce ze nie ma takiej mozliwosci zeby pieniadze do nich nie doszly, mimo iz B&W idzie w zaparte. Banki maja swoje procedury z ktorych kazdy pracownik w ciagu 3 dni jest rozliczany, wiec nie ma mozliwosci by pieniadze zawisly w ktoryms z bankow. One sa na koncie B&W. I dla mnie istnieja dwie mozliwosci: albo tam jest taki balagan ze nic nie sa w stanie sprawdzic albo chca zatrzymac swoje smieszne 100 zl. Czekam jeszcze na kolejny ich ruch, jezeli znowu przysla mi standardowego maila z negatywna odpowiedzia to ZROBIE WSZYSTKO co bede mogl zeby ostrzec innych przed takim zlodziejskim postepowaniem. A tobie polecam betfair nie b&w oczywiscie jesli chcesz miec pewnosc ze nic sie nie wydarzy... chociaz racja live i wogole oferte ma b&w lepsza...

Bonus: Unibet
#618153 27/07/2006 07:21
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Baw to oszuści, ja też wpłaciłem do nich pieniądze i niestety dziwnym sposbem niemiałem ich na koncie gracz, gadałem z supportem a oni ciągle swoje, więc dałem sobie z tym spokój, zrezygnowałem z ich usług(zamknąłem konto) i przeniosłem się do Gamebookers<polecam>

#618154 27/07/2006 09:01
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?

Zawsze się takie rzeczy wysyła jak Cię o to poproszą.

#618155 27/07/2006 11:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
mialem ten sam problem , ze wplacilem pieniadze przelewem i nie zaksiegowali mi wplaty.przed chwila wyslalem im juz chyba z dziesiatego maila , z zapytaniem czy dotarla wreszcie moja kasa do nich i po kilku minutach przyszla odpowiedz ze pieniadze zostaly zaksiegowane na koncie lacznie z kwota bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618156 27/07/2006 11:25
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
wiele osób tutaj marudzi ze betandwin to oszusci itd, a moze to wy próbujecie wyciągnac kazdy bonus jaki istnieje na dziadka, babcie i chomika i się dziwicie ze macie problemy z wypłacaniem.. ja zgarnąłem bonus 140pln, obróciłem go tego samego dnia na zakładach live, i bez problemu otrzymałem wypłatę.. a support odpisywał mi jakby to był jakis chat.. moze za krótko gram u nich ale póki co mam bardzo dobre zdanie o nich

#618157 27/07/2006 12:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Quote
Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?

Zawsze się takie rzeczy wysyła jak Cię o to poproszą.
Nieprawda, zanim go oto zapytaja minie pare dni, a jak wysle sam, to bedzie szybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#618158 27/07/2006 12:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
Quote
Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?

Zawsze się takie rzeczy wysyła jak Cię o to poproszą.

ja skan dowodu wysłałem dosłwonie tuż po dokonaniu wypłaty. Podałem swoje dane, poinformowąłem, ze przed chwilą dokonywałem wypłaty i ,że zgodnie z zaleceniami wysyłam skan dowodu osobistego. Prośba o wysłanie tego skanu byla podana już przy przeprowadzaniu wypłaty ,dlatego tak postąpiłem.
ale chciałem pisac o czymś troszke innym. Otóż jeśli mam być szczery, to muszę baaaardzo pochwalic baw. We wcześniejszch swoich wypowiedziach byłem nastawiony baaaardzo "anty". Naczytałem się tego co pisali inni forumowicze. Oszukanych wydaję się być cała masa... Przeraziło mnie to, gdyż musiałem od nich wypłacić kase (pierwszy raz zresztą). Dla mnie ta wypłata to była naprawdę cholernie ważna sprawa, dlatego po poczytaniu tematu o BAW dosłownie serce podeszło mi do gradła i od tego momentu stałem się kłębkiem nerwów.
po dokonaniu wymaganego obrotu (skorzystałem z bonusa na mundial 20E + 20E) zabrałem się za dokonanie wypłaty. Początkowo chciałem zwrot na karte. Wchodze w odpowiednie opcje i... klops! pojawił sie komunikat, ze nie mogę w ten sposób dokonać wypłaty, gdyż przy wpłacaniu tym sposobem (kartą) nie zaznaczyłem jakiejś tam opcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Nie dopsuzczam myśli ,że coś mogłem przeoczyć, gdyż przy wpłatach/wypłatach jak i rejestracji u jakiegoś buka zawsze wszystko czytam dokładnie po 5 razy. w każdym razie po tej akcji krew mnie zalała i sobie pomyslałem : "już sie zaczyna mataczenie i stwarzanie problemów przy wypłacie kaski". NO ale postawnowiłem spróbowac wypłaty przez transfer bankowy. Wypełniłem wszystko co było trzeba i zgodnie z zaleceniem wysłałem im skad dowodu osobistego (to się działo w czwartek) w piątek otrzymałem od nich potwierdzenie otrzymania tego skanu i poinformowano mnie, ze sprawa została przekazana do tego ich działu finansowego i że wszystko potrwa 6-8 dni roboczych. Czyli juz sobie założyłem, ze pieniążki najwcześniej będą w pon.31 lipca, a jeśli nie to zacznę ich atakować mailami. Równocześnie wypłacałem kaske ze sportingu. Spodziewajac się szeregu problemów stwarzanych przez baw, musiałem się zabezpieczyć, ze jakiekolwiek pieniądze pojawiac się na moim koncie, a Sporting już miałem sprawdzony. No i tak dzisiaj ide sobie do bankomatu z wielką nadzieją, ze kaska ze Sportingbet już dopłynęła. Natomiast to, że wypłata z baw będzie to nawet nie miałem iskierki nadziei. Przecież tak szybko to niemożliwe!! Sami w mailku się zabezpieczyli stweirdzeniem, ze to potrwa 6-8 dni roboczych. A tu mega niespodzianka!!! Dziś rano kaska z baw jest na moim koncie bankowym, a pewnie znalazła się tam już wczoraj, bo dziś bardzo wcześnie ją wypłacałem. tak więc ja jestem cały hepi ,a baw naprawdę bardzo in plus mnie zaskoczył.

Kilka faktów które moze komuś się przydadzą.
Wpłata: kartą
wypłata : transefer bankowy
kasa wypłacona: 700zł (choć bałem się ,że przy "już takiej" kwocie mogą być problemy) Zostawiłem sobie na koncie 25 Ojro, żeby nie myśleli, ze chce zabrać pieniądze i opuścić ich na zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
cóż jeszcze mogę dodać... skorzystalem z bonusu rejestracyjengo jak i tego na MŚ (20E + 20E). Obrót wykonywałem uczciwie, tzn. nie obstawiałem np. w "dwie strony". NIGDY nie zdarzyło mi się, aby baw rozliczyło mi nieuczciwie zakład ,choć też omijałem tak zwane "niejednoznaczne w interpetacji zakłady" (pisałem już o tym i nie za bardzo chce mi się powtarzać).
aha, oczywiście mam tylko jedno konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tak więc ode mnie dzis wielki plus dla baw. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że... nie planuje już nigdy wpłacac do nich kaski... Te opinie których sie naczytałem w temacie skutecznie mnie odstraszyły. Skoro tylu ludzi zostało wydymanych, to coś tu jest nie halo. Ja dziś jestem cały hepi, bo udało mi się wypłacić kaske. Na kocie w baw pozostało mi te 25 E i ile uda mi się wydoic tyle będzie moje. dojade do tych 150 E to "stówke" sobie wypłace i dalej jazda. Bo musze przyznać, ze na ich Live Betting naprawdę mozna znaleźć okazyjne kursiki. często potrafią takie gafy walić ,że to jest dynia mała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ALe nawet w zakładach "zwykłych" robią straszne błędy w oszacowaniu kursu (wg mnie). Ja to gram i stan konta sukcesywnie rośnie ,dlatego też mam nadzieję, ze moja przygoda z tym bukiem jeszcze troszke potrwa. Mają wysoką marże, ale tez jak już wspomniałem w szacowaniu kursów robią straszne błędy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> dla mnie to mega amatrostwo... Wręcz dają zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Nie pozostaje nic innego jak tylko ich doić, a póxniej się modlić, aby zechcieli wypłacić wygrany kesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#618159 27/07/2006 12:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Gdzie jest mój post o oszustwie betandwin :? (poparty dowodami - screeny) :?

#618160 27/07/2006 12:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Przepraszam, mam zwidy.
Posty do kasacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#618161 27/07/2006 16:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
wygralem "troche" kasy u nich, wyplacilem i mi konto zablkowali, zostalo na koncie w kasynie jeszcze 200 Euro, co za buk do dupy!! czlowiek wygrywa i juz daja mu bana!!! nie polecam!! i oni maja sponsorowac MILAN! pfff

#618162 29/07/2006 09:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
ugralem troche z tego bonu "dunskiego", zrobilem wplate przez netellera, zlecilem wyplate w czwartek popoludniu, kasa odjeta od konta, skan przeslany (juz wczesniej wysylalem ale dla pewnosci zrobilem to drugi raz), potwierdzenie wyplaty, ale kasy na koncie nie ma

moze na netellera troche dluzej idzie z b&w? bo normalnie to powinna isc maksymlanie 24h

konta nie zablokowali, gralem u nich jakis rok temu, z wyplata na konto bankowe nie bylo problemu

ktos wie czmu tak dlugo kasa idzie?

#618163 29/07/2006 09:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ugralem troche z tego bonu "dunskiego", zrobilem wplate przez netellera, zlecilem wyplate w czwartek popoludniu, kasa odjeta od konta, skan przeslany (juz wczesniej wysylalem ale dla pewnosci zrobilem to drugi raz), potwierdzenie wyplaty, ale kasy na koncie nie ma

moze na netellera troche dluzej idzie z b&w? bo normalnie to powinna isc maksymlanie 24h

konta nie zablokowali, gralem u nich jakis rok temu, z wyplata na konto bankowe nie bylo problemu

ktos wie czmu tak dlugo kasa idzie?

w baw wyplaty na netellera trwaja kolo 3 dni :/

#618164 29/07/2006 09:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Nie czytałem całego tematu,więc nie wiem: Ile razy trzeba obrócić hajs w BAW i czy jest wymagany jakiś minimalny kurs zaliczany do obrotu?

#618165 29/07/2006 10:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Nie czytałem całego tematu,więc nie wiem: Ile razy trzeba obrócić hajs w BAW i czy jest wymagany jakiś minimalny kurs zaliczany do obrotu?

zeby to wiedziec nie musisz czytac calego tematu, wystarczy, ze przeczytasz regulamin, ktory zaakceptowales lub zaakceptujesz, jesli jeszcze sie nie rejestrowales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618166 29/07/2006 12:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
Ale forum jest od tego,że jak czegoś nie wiem to pytam...Więc będę wdzięczny za odpowiedź.

#618167 29/07/2006 12:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Ale forum jest od tego,że jak czegoś nie wiem to pytam...Więc będę wdzięczny za odpowiedź.

no to jak Ci sie nie chce czytac regulaminu to poczytaj forum, tu juz nie raz padla odpowidz na to pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618168 29/07/2006 12:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Quote
Nie czytałem całego tematu,więc nie wiem: Ile razy trzeba obrócić hajs w BAW i czy jest wymagany jakiś minimalny kurs zaliczany do obrotu?

yaaho dobrze mówi. Jeśli chodzi o rzeczy o które pytasz, to wszystko można wyczytać po wejści w odpowiedni promocyjny link. ja nie umiem odpowiedziec konkretnie na Twoje pytanie, ponieważ chyba nie ma jednej stałej zasady tego dot. Inaczej może być z bonusem urodzinowym a inaczej z rejestracyjnym. Ale w baw najczęściej jest tak, ze trzeba obrócić 1x depozyt i 5x bonus. Tak jest najczęściej. co do "robienia obrotu" to mi się spieszyło z wypłatą kasy i obrót robiłem na live na kursach 1,01 i nie było problemów z wypłatą kaski.
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#618169 29/07/2006 13:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak juz wspomianio, ile razy masz obrocic masz wpisane w regulaminie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kursu minimalnego nie ma, ja tak jak m in rockeman obracalem na live po niskich kursach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#618170 29/07/2006 14:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Betandwin zmienil nazwe na bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tzn oficjalna zmiana nastapi 1 sierpnia, ale juz dzisiaj podczas meczu Polski z Serbia byly reklamy bwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#618171 29/07/2006 14:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
zadużo ludzi okradli pod tamtą nazwą i już przestała być tak medialna to zmienią na to i znowu nałapią biednych ludzi i ich oszyją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...Standardowy zabieg marketingowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1