|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Przeszukaj stare tematy, ale z tego co pamietam to obrot x5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> chyba pora na zmiane tematu wątku nie ma Bet&Win [39] jest bwin [1] banery także nieaktualne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Opiszę Wam moją dziwną historię z tym bukiem... Dawno temu miałem tam konto załozone w walucie eu(nie było jeszcze wtedy w pln), później gdy była już możliwość założenia konta w pln umówiłem się z nimi, że zlikwidują mi moje konto i założe sobie nowe już w pln. Zrobiłem tak, jeszcze załapałem się na jakiś bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Wszystko było ok, grałem tam przez jakiś czas, również w pokera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Po jakimś miesiącu dawali mi jakieś śmieszne limity na zakłady. Wtedy wypłaciłem kasę od tego buka. Jakież było moje zdziwienie dziś, gdy chciałem się zalogować na moje konto, a tu wyskakuje inf, że "konto użytkownika zostało zablokowane" :-( Napisałem im maila z jakiego powodu zawiesili konto itp, to otrzymałem taką odpowiedź: Informujemy, że Pana konto zostało bezpowrotnie zamknięte.
Niestety nie podajemy żadnych szczegółów tej decyzji.
"ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH 4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn."
Otrzymany bonus oraz pochodzące z niego zakłady zostały anulowane.
Z poważaniem,
Support Team z bwin
Miał może ktoś z Was podobną sytuację z nimi? Jak dla mnie to ten buk jest niepoważny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
oreintuje sie moze ktos z tego bonusa w wysokosci tam prawie 30 zl z jakiejs zagranicznej strony trzeba obracać? kazdy bonus trzeba obracac, na tej "zagranicznej" stronie powinno byc napisane ile razy zna ktos szczegóły? na jednym z konkurencyjnych forum przeczytałem, że support informuje, że te zagraniczne bonusy nie są dla polskich graczy, a tylko i wyłącznie promocje dla konkretnych krajów (Danii chyba?) oraz że bonusy będą odbierane. więc nie radziłbym korzystać z nie-polskich bonusów. albo zapytać bezpośrednio support. albo nauczyć się duńskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witam!!! Czy Wam też zdażyło się ostatnio wypłacać z BAW i otrzymać wypłatę pomniejszaną o rzekome przelicznie Euro na PLN. Ja zlecając wypłatę 3800 PLN dostałem na konto 3625 PLN, i pisząc do suppotu reklamację dostałem głupkowatą odpowiedź że mają konto w Austrii i przepraszają za to,a niedługo będą mieć konto w polskim banku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />. Okradli mnie jak nic - czy macie też ostatnio też cos podobnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Tak ja tez dzis dostalem wyplate i tez pomniejsza o pewna kwote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale najwazniesze, ze doszla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no ja też strtaciłem kilka procent kwoty wypłacanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Niestety też mogę się przyłączyć - co prawda wypłacałem tylko 380 z bonusa urodzinowego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a obcieli mi do 363 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206 |
przyłączam się, moją wyplatę też pomniejszyli o około 5 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Wypłata z BAW wykonuwana jest z zagranicy, a więc przychoodzi w Euro, więc bank może pobierać za przewalutowanie jakąś sumę. Z tego co mi wiadomo to na pewno opłatę za [rzewalutowanie bierze Inteligo, więc jak macie tam konto to się nie dziwcie, że dostaliście troszkę mniej aniżeli miało być
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Wypłata z BAW wykonuwana jest z zagranicy, a więc przychoodzi w Euro, więc bank może pobierać za przewalutowanie jakąś sumę. Z tego co mi wiadomo to na pewno opłatę za [rzewalutowanie bierze Inteligo, więc jak macie tam konto to się nie dziwcie, że dostaliście troszkę mniej aniżeli miało być Nie to jest problemem,że jakiś bank bierze za przewalutowanie. Problemem jest, ze dotychczas BAW przelewał PLN z polskiego konta i kwota się zgadzała. Niedawno zmienili nr rachunku. Wysłali maile, żeby wpłacać na nowy numer ale o fakcie, że wypłaty będą teraz dokonywane z zagranicy ani się nie zająknęli. Jak ktoś zlecił wypłatę i dostał mniej, to sie dowiedział (po fakcie), że im przykro. Podobno wkrótce mają mieć ponownie polskie konto do wypłat. Problemem nie jest przewalutowanie a cicha zmiana zasad. Do tego doszły spadające kursy EUR co dodatkowo spotęgowało efekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Bez urazy Panowie!- ale potwierdza sie powiedzenie ze "glupich nie sieja"- dziwie Wam sie ze nie wycofaliscie do tej pory swoich aktywow z tej firmy? temat tego "buka" przewija sie przez forum od pewnego czasu i naprawde do rzadkosci nalezy znalesc pozytywna opinie o nim - wiec w miare dobrze rozwinetemu czlowiekowi daje to do myslenia ale widze z tego ze jest tu szerokie grono masochistow ktorzy uwazaja ze "problemy to jest ich specjalnosc"- naprawde wspolczuje ale nie czuje- ja tam nie gram i nie bede gral! natomiast bede serdecznie odradzal wszystkim znajomym ta pseudo-firme- pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Bez urazy Panowie!- ale potwierdza sie powiedzenie ze "glupich nie sieja"- dziwie Wam sie ze nie wycofaliscie do tej pory swoich aktywow z tej firmy? ... Z forum wynika, że właśnie wycofywanie aktywów, to najniebezpieczniejszy moment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Teraz dodatkowo nieopłacany, z uwagi na przewalutowanie. Ja do wypłacania się nie śpieszę, bo za co i gdzie będe grał? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Miarą inteligencji jest zdolność adaptacji za nie "zabieranie zabawek i szukanie innej piaskownicy" - akurat dzisiaj, to bwin mnie zaskoczył i sam zwrócił za zakład na baseball (Omaha-Tuscon) rozliczony wcześniej jako przegrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja sobie spokojnie gram i co jakis czas stopniowo wycofuję kapitał z tego buka. Do tego wszystkiego w mojej 2-rocznej przygodzie z baw nie miałem nigdy problemów z nimi, a czasami mają na prawdę ładne promocje, szczególnie live, więc drobne tam zawsze trzymam. Wypłacam małe kwoty (do 300zł), ale dość często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
PS jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, a jak to jest liczone? jeżeli wypłacałem np. 30 danego miesiąca to mogę wypłacić 1. następnego miesiąca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
[quote]Bez urazy Panowie!- ale potwierdza sie powiedzenie ze "glupich nie sieja"- dziwie Wam sie ze nie wycofaliscie do tej pory swoich aktywow z tej firmy? ... Z forum wynika, że właśnie wycofywanie aktywów, to najniebezpieczniejszy moment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Teraz dodatkowo nieopłacany, z uwagi na przewalutowanie. Miarą inteligencji jest zdolność adaptacji za nie "zabieranie zabawek i szukanie innej piaskownicy" oby tylko nie okazalo sie ze oni sa jednak bardziej inteligentni od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo mnie sie wydaje ze dawac sie "robic w konia" to jakos nie swiadczy o inteligencji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
oby tylko nie okazalo sie ze oni sa jednak bardziej inteligentni od Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> bo mnie sie wydaje ze dawac sie "robic w konia" to jakos nie swiadczy o inteligencji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Cóz. Powiem tak. Dużo Ci sie wydaje a niewiele rozumiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
coz zrozumiesz, ale moze byc za pozno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
poza tym nie cwaniakuj- bo nie takich jak Ty oni juz przewalili - zmus sie i jednak poczytaj sobie szczegolowo ten temat mysle ze dobrze Ci to zrobi - napewno ta lektura jest wskazana dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
poza tym nie cwaniakuj- bo nie takich jak Ty oni juz przewalili - zmus sie i jednak poczytaj sobie szczegolowo ten temat mysle ze dobrze Ci to zrobi - napewno ta lektura jest wskazana dla Ciebie Nadal nie rozumiesz i trwasz w "po-radach". W przeciwieństwie do Ciebie czytałem ze zrozumieniem. Tłumaczyć publicznie tego dalej nie zamierzam a na poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> "głupka/konia i cwaniaka" dyskutować nie zamierzam. -- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Never agrue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you to death with experience.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
PS jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, a jak to jest liczone? jeżeli wypłacałem np. 30 danego miesiąca to mogę wypłacić 1. następnego miesiąca? przy wypłacie jest tekst: Pierwsza wypłata miesiąca oraz każda wypłata ponad 1.000 euro są uwolnione z opłat.a w pomocy: Ile kosztuje dokonanie wypłaty?
bwin dokonuje wypłaty bezpłatnie. bwin pokrywa opłaty bankowe za pierwszą wypłatę w miesiącu kalendarzowym oraz wszystkie polecenia wypłaty powyżej 1000 euro. Opłaty bankowe za kolejne polecenia wypłaty w danym miesiącu o wartości poniżej 1000 euro pokrywa klient.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|