Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#618232 06/08/2006 08:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
ciekawe skad ty sie urwales chlopcze???? czyzbys byl niewidzialna reka BiW na forum bo twoj entuzjazm do tej firmy jest dziwny- twoje pieniadze rob co chcesz skoro nie chcesz przyjac do wiadomosci dobrych rad

Bonus: Unibet
#618233 06/08/2006 09:29
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
ciekawe skad ty sie urwales chlopcze???? czyzbys byl niewidzialna reka BiW na forum bo twoj entuzjazm do tej firmy jest dziwny- twoje pieniadze rob co chcesz skoro nie chcesz przyjac do wiadomosci dobrych rad
Daruj sobie kontynuację chamskich zaczepek....

Jeśli widzisz gdzieś entuzjazm,
to idź do okulisty bo nienawiść Cię zaślepia.

Nie udzielasz dobrej rady.
Jak ktoś ma mieć kłopoty w bwin,
to żądanie wypłaty może je tylko przyśpieszyć.

--
Chętnie by Ci objaśnił tę metodę wspaniałą,
Póki o niej pamietam... Niestety
Ja mam czasu za mało, ty masz mózgu za mało,
A poza tym są inne sekrety

#618234 06/08/2006 09:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
chlopcze znajdz sobie dobrego psychiatre " jezeli ktos ma miec klopoty w BiW to zadanie wyplaty moze je przyspieszyc" - najlepiej wplacac i nie pytac o wyplaty - wez stuknij sie czyms ciezkim w glowe!!!! na tym koncze , nie mam zamiaru z toba dalej prowadzic tej zalosnej dyskusji

#618235 06/08/2006 09:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
panowie uspokójcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> każdy ma ponoć swój rozum i odpowiada za siebie. Kto chce grać, niech gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ryzyko jest częścią bukmacherki, kto nie ryzykuje ten niema <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i na pewno jak kogoś tam oszukają to osoba ta będzie miała pretensje tylko do siebie (przynajmniej powinna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> )

pozdro i trochę więcej luzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#618236 06/08/2006 11:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Od pewnego czasu czytuje ten temat, i po tym co się dowiedziałem nikomu bym nie radził gry w baw'ie. Jednak moja subiektywna opinia jest baaaaaardzo "in plus". Nigdy nie miałem z nimi najmniejszych kłopotów. chyba z 3 razy pisałem do ich supportu i zawsze otrzymywałem szybką odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Jednak mimo to moją "taktyka" jest taka, ze trzymam tam tyle kaski ile mogę stracić. Sytuacja jest faktycznie troszkę patologiczna, bo ja traktuje tą kaske jakbym w ogóle jej nie miał, a jesli uda się coś ugrać i wypłacić to będzie super. Niemniej jednak raczej nie planuje w przyszłości wpłacać do nich jakichś większych sum. Tak jak ktoś napisał - to buk dobry dla rekreacyjnej gry.

Zastanawia mnie też inna rzecz. Czytamy w tym wątku o w sumie dużej ilości osób w różnoraki sposób oszukanych. Ale zastanawiam się, czy ten odsetek "wykiwanych" nie jest przypadkiem taki sam jak u innych booków... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
każdy musi wziąć na właśna odpowiedzialność gre u tego booka. Kazdy ma własny rozum i musi podjąć własne ryzyko.

PS.parę dni temu gadałem z kumplem, który ma dopiero 16 lat. Tak się jakoś zagadaliśmy i się okazało, ze on tez gra u buków netowych, m.in. tez w baw. I sytuacja jest taka, ze jako niepełnoletni założył konto na swojego tate, ale kaske do nich wpłacił swoją kartą... Na razie wszystko przegrał, ale co by było gdyby przyszło do wypłaty??? dziwne by było gdyby baw stwarzal problemy z wypłatą??? no chyba oczywiscie ,że nie. A ten kumpel pewnie by tu wparował psiocząc na baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to jest tylko przykład, nie twierdze ,że zawsze jest podobnie. Ale tez sądzę, ze my - grający - niestety takimi drobiazgami stwarzamy sobie warunki do tego, aby później pojawiały się problemy przykładowo przy wypłatach etc.

#618237 06/08/2006 12:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
sa moze teraz jakies bonusy dla starych uzytkownikow przy wplacie?

#618238 06/08/2006 13:13
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,392
Quote
sa moze teraz jakies bonusy dla starych uzytkownikow przy wplacie?

Mi wczoraj przyslali e-maile ze jak wplace 40 zl dostane 20 zl ale nie wplacam tam bo to szajs ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#618239 06/08/2006 13:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 93
słyszał ktoś z Was o bonach za gre za wysokie stawki czy cos takiego? na 300zł?

#618240 06/08/2006 14:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
ale jest jakas oficjalna promocja dla starych graczy?

#618241 06/08/2006 14:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
help
sa w ogole gdzies jakies promocje? unibet 200zl jest jeszcze aktualne?

#618242 06/08/2006 16:46
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Mam pytanie ile czekaliście na wypłate pieniędzy jak zlecaliście wypłate do moneybookers ? Myślałem że natychmiast tak jak i wpłata a tu z tego co patrze to nie doszła żadna kasa.

#618243 06/08/2006 17:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
licz sie z tym ze bede to conajmniej 1 dzien roboczy a czasami bywa ze tzreba czekac po kilka dni nawet do tygodnia i to na mb

#618244 06/08/2006 21:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
PS.parę dni temu gadałem z kumplem, który ma dopiero 16 lat. Tak się jakoś zagadaliśmy i się okazało, ze on tez gra u buków netowych, m.in. tez w baw. I sytuacja jest taka, ze jako niepełnoletni założył konto na swojego tate, ale kaske do nich wpłacił swoją kartą...

Trochę dziwne, bo aby otrzymać kartę kredytową trzeba być pełnoletnim... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Co do czasu wypłaty, to znajomy kiedyś czekał 5 dni roboczych i to do moneybookers.

#618245 07/08/2006 16:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Witam. Gram w baw od 3 lat i nigdy mnie nie oszukali ale widzę że nowych to oni chyba lubią oszukiwać. Oto mail jakiego dostał mój kumpel
Szanowny Graczu.

Uprzejmie informujemy, że po sprawdzeniu Pana konta Dział Bezpieczeństwa zdecydował się bezpowrotnie zamknąć Pana konto zakładów.

Zgodnie z naszym regulaminem, może Pana wnieść o wypłatę swojego depozytu. W tym celu prosimy o przesłanie poniższych danych bankowych (musi to być Pana konto bankowe):

- nazwa banku
- numer konta
- kod banku
- kod Swift
- IBAN (bardzo ważne: inicjały Państwa + 26 cyfr)
- właściciela konta
- odpowiedzi na pytanie osobiste: __________________


Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.

Więc nie polecam tego buka. Conrad jakbyś mógł pomóc to prześlim mi twojego maila na priv albo napisz do niego strzepek1987@gazeta.pl

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, betowiec, Lukasz111, rafal08, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,816 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1