|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
a co myslicie over 4.5 rożnych dla Milanu? po @2.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
dzisiaj Balo i Milan  milan [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Na dzis: singiel z niedojebanej ligi tj: Blackpool FC 2.20dubel:Arsenal strzeli 1.60 Milan strzeli 1.60 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
dziwie sie typowaniu, ze arsenal strzeli. kto niby ma tam strzelać? ta łamaga giroud? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sagna Sanogo Sami snajperzy  Lowelas Żiru po tym skoku w bok coś tam strzela Ale dzisiaj bawarski walec odpala 12 cylindrów
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dzis arsenal strzeli to sie przewija wszedzie i u kazdego, nie zebym krakal ale takie masowy przez duze m zazwyczaj kiepsko koncza bayern w londynie mial posiadanie na poziomie ponad 70%, w kursach rzedu @ [email protected] na gola kanonierow nie ma zadnego value - przynajmniej ja takowego nie widze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jedyna nadzieja w tym, ze bayern rozluzniony i pewny awansu nie zagra dzis ani na 100 ani na 80% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
posiadanie w tamtym meczu było też podyktowane tym, że ars w 10 grał. ale mimo to, nie widze dzisiaj arsenalu w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak jak bitek pisze ze szansa na gola arsenalu to gra na pól gwizdka bayernu oni spokojnie" odrobiliby" 0-4 z Londynu a tak to moze byc plaża po stronie gospodarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Biorąc pod uwagę to co się działo w ubiegłym sezonie w meczach Bayernu z Arsenalem w LM bardzo wątpię że Baya podejdzie do tego meczu z takim podejściem nie na 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Podopieczni Pepa Guardioli wygrali w lutym w Londynie 2:0 (po bramkach Toniego Kroosa i Thomasa Muellera) i są w doskonałej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem w Monachium. Piłkarze Bayernu ostrzegają jednak, że droga do awansu jest jeszcze daleka. Bayern w 2014 roku gra kapitalnie. Piłkarze "Dumy Bawarii" wygrali po nowym roku wszystkie spotkania i kwestią kilku tygodni jest kiedy oficjalnie obronią mistrzostwo kraju. W lutym Bawarczycy awansowali również do półfinału Pucharu Niemiec. Teraz czas na przejście do następnej rundy Ligi Mistrzów. Głównym zadaniem Pepa Guardioli i jego piłkarzy jest nie powtórzenie błędu z poprzedniego roku. Bayern, prowadzony wówczas przez Juppa Heynckesa, bardzo pewnie wygrał w tej samej fazie LM w Londynie z Arsenalem 3:1, aby później sensacyjnie przegrać w Monachium 0:2 i do ostatnich sekund spotknia drżeć o awans do kolejnej rundy. Bawarczycy obiecują, że teraz nie postawią "Kanonierom" żadnych złudzeń. Rewanżowe spotkanie Bayernu z Arsenalem będzie toczyć się w tle wielkiego wydarzenia w Niemczech jakim jest proces prezydenta bawarskiego klubu Uliego Hoenessa. Legenda FCB wpadła w ogromne tarapaty. Według najnowszych informacji Hoenessowi grozi nawet kara pozbawienia wolności. Na zamieszanie wokół prezydenta nie zwracają gwiazdy Bayernu Monachium. Toni Kroos stwierdził, że "prezydent chciałby, abyśmy pozostali w 100% skupieniu na meczu z Arsenalem". Na temat Hoenessa wypowiedział się również Pep Guardiola: "W ciągu dziewięciu miesięcy jakie tu spędziłem nauczyłem się, że Uli Hoeness jest najważniejszą postacią w tym klubie. Chcemy jutro wygrać dla niego!". W podobnym tonie wyrażał się Thomas Mueller: "Najlepsze co dla niego możemy teraz zrobić to po prostu wygrać we wtorek". Doskonałą informacją dla Pepa Guardioli jest fakt, iż ma on do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Do kadry wrócił już Mario Goetze, który z powodu lekkiego urazu pauzował w meczu z Wolfsburgiem. W związku z dostępnością wszystkich gwiazd hiszpańskiego trenera czeka prawdziwy ból głowy przed wtorkowym spotkaniem. Inaczej wygląda sytuacja w zespole Arsenalu Londyn, który coraz słabiej radzi sobie w lidze angielskiej. Pocieszeniem dla fanów "Kanonierów" jest na pewno fakt, że pokonali oni w sobotę Everton i awansowali do półfinału Pucharu Anglii, gdzie zmierzą się z Wigan Athletic. Dla Arsenalu to doskonała okazja do zdobycia pierwszego trofeum od prawie dziewięciu lat. Arsene Wenger ma też sporo problemów z kontuzjami. W Monachium na pewno nie zobaczymy Theo Wallcota, Aarona Ramsey'a, Jacka Wilshere'a, Kierana Gibbsa i zawieszonego za czerwoną kartkę Wojciecha Szczęsnego. W porównaniu do pierwszego spotkania francuski menedżer będzie mógł skorzystać z Mikela Artety. Mimo bardzo złej sytuacji Arsenalu Wenger nadal wierzy w sukces swojego zespołu. "Z odpowiednią jakością i pasją jesteśmy w stanie dokonać tego zadania i awansować. Bayern to zgrany i pełen wiary w siebie zespół. Myślę, że to największy faworyt w Europie. Ale meczów nie zawsze wygrywają faworyci, a wydajność na boisku. Mamy nadzieję, że we wtorek będziemy dobrymi przeciwnikami".
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
że tobie się chce takie pierdoły wklejać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
PSg ov 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
że tobie się chce takie pierdoły wklejać  Statystyka  im więcej przeczytasz tym bardziej gładko przeżyjesz porażkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Strzelać małolaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|