Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 63 z 73 1 2 61 62 63 64 65 72 73
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
a co myslicie over 4.5 rożnych dla Milanu? po @2.2

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Karny Lubin

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Biczu
Karny Lubin
futbol

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by betowiec
dzisiaj Balo i Milan smile smile
milan [email protected]
boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Na dzis:

singiel z niedojebanej ligi tj:
Blackpool FC 2.20

dubel:
Arsenal strzeli 1.60
Milan strzeli 1.60


boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
dziwie sie typowaniu, ze arsenal strzeli. kto niby ma tam strzelać? ta łamaga giroud? wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sagna
Sanogo
Sami snajperzy wink
Lowelas Żiru po tym skoku w bok coś tam strzela
Ale dzisiaj bawarski walec odpala 12 cylindrów

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
dzis arsenal strzeli to sie przewija wszedzie i u kazdego, nie zebym krakal ale takie masowy przez duze m zazwyczaj kiepsko koncza

bayern w londynie mial posiadanie na poziomie ponad 70%, w kursach rzedu @[email protected] na gola kanonierow nie ma zadnego value - przynajmniej ja takowego nie widze

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
jedyna nadzieja w tym, ze bayern rozluzniony i pewny awansu nie zagra dzis ani na 100 ani na 80% grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
posiadanie w tamtym meczu było też podyktowane tym, że ars w 10 grał. ale mimo to, nie widze dzisiaj arsenalu w tym meczu

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tak jak bitek pisze ze szansa na gola arsenalu to gra na pól gwizdka bayernu oni spokojnie" odrobiliby" 0-4 z Londynu
a tak to moze byc plaża po stronie gospodarzy

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Biorąc pod uwagę to co się działo w ubiegłym sezonie w meczach Bayernu z Arsenalem w LM bardzo wątpię że Baya podejdzie do tego meczu z takim podejściem nie na 100% gwizdek

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Zagłębie 2

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
First Vienna raz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Podopieczni Pepa Guardioli wygrali w lutym w Londynie 2:0 (po bramkach Toniego Kroosa i Thomasa Muellera) i są w doskonałej sytuacji przed rewanżowym spotkaniem w Monachium. Piłkarze Bayernu ostrzegają jednak, że droga do awansu jest jeszcze daleka.

Bayern w 2014 roku gra kapitalnie. Piłkarze "Dumy Bawarii" wygrali po nowym roku wszystkie spotkania i kwestią kilku tygodni jest kiedy oficjalnie obronią mistrzostwo kraju. W lutym Bawarczycy awansowali również do półfinału Pucharu Niemiec. Teraz czas na przejście do następnej rundy Ligi Mistrzów.

Głównym zadaniem Pepa Guardioli i jego piłkarzy jest nie powtórzenie błędu z poprzedniego roku. Bayern, prowadzony wówczas przez Juppa Heynckesa, bardzo pewnie wygrał w tej samej fazie LM w Londynie z Arsenalem 3:1, aby później sensacyjnie przegrać w Monachium 0:2 i do ostatnich sekund spotknia drżeć o awans do kolejnej rundy. Bawarczycy obiecują, że teraz nie postawią "Kanonierom" żadnych złudzeń.

Rewanżowe spotkanie Bayernu z Arsenalem będzie toczyć się w tle wielkiego wydarzenia w Niemczech jakim jest proces prezydenta bawarskiego klubu Uliego Hoenessa. Legenda FCB wpadła w ogromne tarapaty. Według najnowszych informacji Hoenessowi grozi nawet kara pozbawienia wolności.

Na zamieszanie wokół prezydenta nie zwracają gwiazdy Bayernu Monachium. Toni Kroos stwierdził, że "prezydent chciałby, abyśmy pozostali w 100% skupieniu na meczu z Arsenalem". Na temat Hoenessa wypowiedział się również Pep Guardiola: "W ciągu dziewięciu miesięcy jakie tu spędziłem nauczyłem się, że Uli Hoeness jest najważniejszą postacią w tym klubie. Chcemy jutro wygrać dla niego!". W podobnym tonie wyrażał się Thomas Mueller: "Najlepsze co dla niego możemy teraz zrobić to po prostu wygrać we wtorek".

Doskonałą informacją dla Pepa Guardioli jest fakt, iż ma on do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Do kadry wrócił już Mario Goetze, który z powodu lekkiego urazu pauzował w meczu z Wolfsburgiem. W związku z dostępnością wszystkich gwiazd hiszpańskiego trenera czeka prawdziwy ból głowy przed wtorkowym spotkaniem.

Inaczej wygląda sytuacja w zespole Arsenalu Londyn, który coraz słabiej radzi sobie w lidze angielskiej. Pocieszeniem dla fanów "Kanonierów" jest na pewno fakt, że pokonali oni w sobotę Everton i awansowali do półfinału Pucharu Anglii, gdzie zmierzą się z Wigan Athletic. Dla Arsenalu to doskonała okazja do zdobycia pierwszego trofeum od prawie dziewięciu lat.

Arsene Wenger ma też sporo problemów z kontuzjami. W Monachium na pewno nie zobaczymy Theo Wallcota, Aarona Ramsey'a, Jacka Wilshere'a, Kierana Gibbsa i zawieszonego za czerwoną kartkę Wojciecha Szczęsnego. W porównaniu do pierwszego spotkania francuski menedżer będzie mógł skorzystać z Mikela Artety.

Mimo bardzo złej sytuacji Arsenalu Wenger nadal wierzy w sukces swojego zespołu. "Z odpowiednią jakością i pasją jesteśmy w stanie dokonać tego zadania i awansować. Bayern to zgrany i pełen wiary w siebie zespół. Myślę, że to największy faworyt w Europie. Ale meczów nie zawsze wygrywają faworyci, a wydajność na boisku. Mamy nadzieję, że we wtorek będziemy dobrymi przeciwnikami".

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
że tobie się chce takie pierdoły wklejać wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
PSg ov 1,5 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by vindom
że tobie się chce takie pierdoły wklejać wink
Statystyka smile
im więcej przeczytasz tym bardziej gładko przeżyjesz porażkę laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Strzelać małolaty boks

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877

Strona 63 z 73 1 2 61 62 63 64 65 72 73

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, rafal08), 3,109 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,783
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1