|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tuco na takie kwity to się bierze kredyt na mieszkanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Tuco na takie kwity to się bierze kredyt na mieszkanie nie musze, zarobilem w Irlandi na wlasne M jestem szczesciarzem jak to niektorzy zawistnicy twierdzili zawsze im mówie: nie szczesciarzem, tylko bylem zdeterminowany by zarobic i wrocic z zadupia na jeszcze wieksze do PL 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
schalke getafe kopenhaga paderborn bts 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
analityk a może spróbój sie w pojedynku z Uve87?słyszałem że gość mocny jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie  a tego nie chcemy  coś dla Pacyfka: Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu Waldemar Fornalik nie ma zamiaru przyjmować pierwszej lepszej oferty. Swoje usługi wycenia na 100 tys. złotych miesięcznie czytałem o Fornaliku przy porannej kawie pojebało sie w głowie pilka to prosta gra ,ja w kadrze widze człowieka ogarnietego za 20 kola ,czyli zostaje 60 na szkolenie dzieci załoze sie ze nie bedzie gorszy od Nawałki Jak taki kołek jak Fornalik zada 100 kola msc to szanujmy sie panowie oczywiscie znajdzie sie debil co tyle zapłaci tak profesorek, trzeba pietnowac głupote i zagladac do kieszeni niech wiedza ze czuwamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
najwiekszy fighter w krakowie, dobrze typuje, do tego z wlasnym M - az dziw bierze, ze ludzie, mijajac go na ulicy, nie mdleja z wrazenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przy czym zarobiles tyle siana w Irlandi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
najwiekszy fighter w krakowie, dobrze typuje, do tego z wlasnym M - az dziw bierze, ze ludzie, mijajac go na ulicy, nie mdleja z wrazenia były i nie najwiekszy, jeden z wielu jaki ma kraków, long story, nieaktualny temat juz dawno juz nie masz ignora na mnie, tak wiem jestes ciekaw moich typów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
przy czym zarobiles tyle siana w Irlandi? normalka jak sie we 2-ke pracuje i odkłada a nie rozpierdala kase na prawo i lewo. Przedstawiciel Handlowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
analityk a może spróbój sie w pojedynku z Uve87?słyszałem że gość mocny jest  nie czuje potrzeby pojedynkowania sie pojedynkuje sie z bukiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
analityk odczytam twoja odpowiedz jak sie wyloguje, teraz niestety nie mam takiej mozliwosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Schalke chyba na dzis, no i Marsylia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
siemanko  bitek uważaj obiło mi się o uszy, że tuco za młodu lał samego Szpilę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Może w końcu jakaś dwójka w piątkowej TME, nie było jeszcze Schalke też wygląda soczyście, chociaż miliki bardzo zdyscyplinowani i konsekwentni w grze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
na dzis oczywista oczywistosc kopenhaga @2  jeszcze wczoraj mialem w planach -1 @2.4 ale wobec pieknie rosnacych kursow bierzemy czysta dwojeczke(rok temu za ten sam wyjazd placili @1.5) oprocz jorgensena nie widze u gosci zadnych znaczacych ubytkow, zatem teoretycznie powinni dzis zgarnac komplet punktow bez wiekszego problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,294 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,294 Likes: 2 |
kursy na hannover - schalke wygladaja juz podobnie jak jeszcze kilka kolejek temu na leverkusen - schalke (i to zanim lever wskoczył w ten niby "dołek")
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kursy na hannover - schalke wygladaja juz podobnie jak jeszcze kilka kolejek temu na leverkusen - schalke (i to zanim lever wskoczył w ten niby "dołek") augsburg-schalke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528 Likes: 10 |
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie  a tego nie chcemy  coś dla Pacyfka: Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu Waldemar Fornalik nie ma zamiaru przyjmować pierwszej lepszej oferty. Swoje usługi wycenia na 100 tys. złotych miesięcznie czytałem o Fornaliku przy porannej kawie pojebało sie w głowie pilka to prosta gra ,ja w kadrze widze człowieka ogarnietego za 20 kola ,czyli zostaje 60 na szkolenie dzieci załoze sie ze nie bedzie gorszy od Nawałki Jak taki kołek jak Fornalik zada 100 kola msc to szanujmy sie panowie oczywiscie znajdzie sie debil co tyle zapłaci tak profesorek, trzeba pietnowac głupote i zagladac do kieszeni niech wiedza ze czuwamy ech gdyby był Leo , jedyny gość na poziomie z dotychczasowych trenerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
przestan sensei ,mielismy szczescie i wywalczylismy awans
pozniej juz byl powrot do normalnosci
czy to bylby leo ,wdowiec czy inny ojrzynski byloby tak samo
smuda,fornalik,nawalka rozni sie tylko wiekiem
graja ci sami zawodnicy ,nie ma lidera ,nie ma chemii nie ma nic
jest tylko kasa i dmuchanie na gwiazdy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
analityk odczytam twoja odpowiedz jak sie wyloguje, teraz niestety nie mam takiej mozliwosci  Bitek, przecież można odczytać maila ignorowanej osoby nawet jak jest się zalogowanym.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|