Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 27 z 47 1 2 25 26 27 28 29 46 47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tuco na takie kwity to się bierze kredyt na mieszkanie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Biczu
Tuco na takie kwity to się bierze kredyt na mieszkanie

nie musze, zarobilem w Irlandi na wlasne M

jestem szczesciarzem jak to niektorzy zawistnicy twierdzili

zawsze im mówie: nie szczesciarzem, tylko bylem zdeterminowany by zarobic i wrocic z zadupia na jeszcze wieksze do PL laugh

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
schalke
getafe
kopenhaga
paderborn bts

tongue

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
analityk a może spróbój sie w pojedynku z Uve87?słyszałem że gość mocny jest smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Biczu
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie wink
a tego nie chcemy smile
coś dla Pacyfka:
Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu

Wal­de­mar For­na­lik nie ma za­mia­ru przyj­mo­wać pierw­szej lep­szej ofer­ty. Swoje usłu­gi wy­ce­nia na 100 tys. zło­tych mie­sięcz­nie


czytałem o Fornaliku przy porannej kawie

pojebało sie w głowie

pilka to prosta gra ,ja w kadrze widze człowieka ogarnietego za 20 kola ,czyli zostaje 60 na szkolenie dzieci

załoze sie ze nie bedzie gorszy od Nawałki

Jak taki kołek jak Fornalik zada 100 kola msc to szanujmy sie panowie

oczywiscie znajdzie sie debil co tyle zapłaci

tak profesorek, trzeba pietnowac głupote i zagladac do kieszeni

niech wiedza ze czuwamy

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
najwiekszy fighter w krakowie, dobrze typuje, do tego z wlasnym M - az dziw bierze, ze ludzie, mijajac go na ulicy, nie mdleja z wrazenia

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
przy czym zarobiles tyle siana w Irlandi?


Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by bitnap
najwiekszy fighter w krakowie, dobrze typuje, do tego z wlasnym M - az dziw bierze, ze ludzie, mijajac go na ulicy, nie mdleja z wrazenia

były i nie najwiekszy, jeden z wielu jaki ma kraków, long story, nieaktualny temat juz dawno

juz nie masz ignora na mnie, tak wiem jestes ciekaw moich typów wink

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by pacyfista
przy czym zarobiles tyle siana w Irlandi?

normalka jak sie we 2-ke pracuje i odkłada a nie rozpierdala kase na prawo i lewo.

Przedstawiciel Handlowy

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by Aronek
analityk a może spróbój sie w pojedynku z Uve87?słyszałem że gość mocny jest smile

nie czuje potrzeby pojedynkowania sie
pojedynkuje sie z bukiem

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
analityk odczytam twoja odpowiedz jak sie wyloguje, teraz niestety nie mam takiej mozliwosci laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Schalke chyba na dzis, no i Marsylia

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
siemanko piwo


bitek uważaj obiło mi się o uszy, że tuco za młodu lał samego Szpilę

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Może w końcu jakaś dwójka w piątkowej TME, nie było jeszcze
Schalke też wygląda soczyście, chociaż miliki bardzo zdyscyplinowani i konsekwentni w grze

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
na dzis oczywista oczywistosc

kopenhaga @2 boks

jeszcze wczoraj mialem w planach -1 @2.4 ale wobec pieknie rosnacych kursow bierzemy czysta dwojeczke(rok temu za ten sam wyjazd placili @1.5)

oprocz jorgensena nie widze u gosci zadnych znaczacych ubytkow, zatem teoretycznie powinni dzis zgarnac komplet punktow bez wiekszego problemu

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,294
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,294
Likes: 2
kursy na hannover - schalke wygladaja juz podobnie jak jeszcze kilka kolejek temu na leverkusen - schalke (i to zanim lever wskoczył w ten niby "dołek")

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Lukasz111
kursy na hannover - schalke wygladaja juz podobnie jak jeszcze kilka kolejek temu na leverkusen - schalke (i to zanim lever wskoczył w ten niby "dołek")

augsburg-schalke

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,528
Likes: 10
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Biczu
także tego, Fechu popraw się. bo Daniel się obrazi w najmniej oczekiwany dla MNIE momencie wink
a tego nie chcemy smile
coś dla Pacyfka:
Waldemar Fornalik na celowniku kolejnego klubu

Wal­de­mar For­na­lik nie ma za­mia­ru przyj­mo­wać pierw­szej lep­szej ofer­ty. Swoje usłu­gi wy­ce­nia na 100 tys. zło­tych mie­sięcz­nie


czytałem o Fornaliku przy porannej kawie

pojebało sie w głowie

pilka to prosta gra ,ja w kadrze widze człowieka ogarnietego za 20 kola ,czyli zostaje 60 na szkolenie dzieci

załoze sie ze nie bedzie gorszy od Nawałki

Jak taki kołek jak Fornalik zada 100 kola msc to szanujmy sie panowie

oczywiscie znajdzie sie debil co tyle zapłaci

tak profesorek, trzeba pietnowac głupote i zagladac do kieszeni

niech wiedza ze czuwamy

ech gdyby był Leo , jedyny gość na poziomie z dotychczasowych trenerów

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
przestan sensei ,mielismy szczescie i wywalczylismy awans

pozniej juz byl powrot do normalnosci

czy to bylby leo ,wdowiec czy inny ojrzynski byloby tak samo

smuda,fornalik,nawalka rozni sie tylko wiekiem

graja ci sami zawodnicy ,nie ma lidera ,nie ma chemii nie ma nic

jest tylko kasa i dmuchanie na gwiazdy


Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by bitnap
analityk odczytam twoja odpowiedz jak sie wyloguje, teraz niestety nie mam takiej mozliwosci laugh
Bitek, przecież można odczytać maila ignorowanej osoby nawet jak jest się zalogowanym.

Strona 27 z 47 1 2 25 26 27 28 29 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, rafal08, Lukasz111, forty, betowiec, kamel, wHiTe_StAr), 2,748 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,477
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1